Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

[CS:GO] Paczka Only Mirage 1.0.0

   (0 reviews)


1 Screenshot

About This File

Witajcie!

 

Dzisiaj na salony wbija moja paczka na serwer Only Mirage... i teraz powinienem wam zaprezentować co ona mniej więcej ma, ale mi się nie chce... 

 

Żartowałem. Posiada ona kilka pluginów, które i tak ci ch*ja dadzą i każdy kto wejdzie na twój serwer pomyśli o tym, że jednak BMW nie jest takie złe, a politycy w sumie nigdy nas nie okradli (Sarkazm). 

 

Paczka wymaga małej korekty ze strony kupującego(Przecież nie robiłem jej dla kogoś), więc proszę z początku nie płakać "ALE CZEKO PRZECIEŻ TAM JEST W TYM PLUGINIE [NAZWA SIECI], A TAK NIE POWINNO BYĆ" 

 

No właśnie. Dlatego jeżeli komuś za bardzo się nie chce edytować tej paczki to mogę to jak najbardziej zrobić. TYLKO TRZEBA NAPISAĆ :) 

 

Paczka będzie aktualizowana na przestrzeni czasu. Mam zamiar zrobić plugin na reklamy i inne ustrojstwa, ale musicie poczekać na aktualizacje tej paczki(bo teraz mi się nie chce)

 

Pytania? Zapraszam PW https://steamcommunity.com/profiles/76561198349518212/

 

 

 

 

image.png

Edited by Czekoladowy
Od teraz paczka darmowa dla ogółu. Nieaktualizowana

  • Super! 1
 Share


User Feedback

You may only provide a review once you have downloaded the file.

There are no reviews to display.

×
×
  • Create New...