Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Ranking

 1. Kumpel Csowicze.pl

  Kumpel Csowicze.pl

  Użytkownik


  • Punkty

   2

  • Postów

   50


 2. Andrzejek

  Andrzejek

  Użytkownik


  • Punkty

   1

  • Postów

   129


 3. SUPER TIMOR

  SUPER TIMOR

  Moderator


  • Punkty

   671

  • Postów

   1007


 4. MLK

  MLK

  Użytkownik


  • Punkty

   217

  • Postów

   108


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 23.07.2021 uwzględniając wszystkie działy

 1. To będzie mój ostatni wpis na karierę swoją na sieciach serwerów gier CS. Od tego czasu minął rok kiedy, ktoś pomógł mi napisać ten post @Lexxx | Errorhead.ploznacze cię tu, bo chce by każdy wiedział że to byłeś ty. Człowiek popełnia błędy, ja ich zrobiłem mnóstwo aż do momentu, kiedy zakończyłem współpracę z większą siecią przez swoje idiotyczne nastawianie do ludzi, dając się łatwo sprowokować i nie powiem, że tak nie było, bo tak było. Chciałem, by tamten post dał mi do zrozumienia, że czasu nie cofnę i nie da się naprawić tych szkód jakie wyrządziłem wszystkim wyżej wymienionym sieciom. Na szczęście nie będę Dagossem, lucqy-im czy kimkolwiek kto robi to dalej aż do dziś, bo jednak mam odwagę napisać słowo spierdoliłem to i tak już to ze mną zostanie. Życzę powodzenia wszystkim Sieciom Serwerów, które są w top Polski bądź dopiero zaczynają swoją przygodę. Ja tylko zostawiam swój ostatni ślad i decyzji swojej już nie zmienię. Chcę tylko powiedzieć dziękuję i przepraszam. Więcej na żadnej sieci odpowiedzialnej grupy forumowej nie ujrzycie. Teraz tylko jedna rzecz niech nick P00F choćby w małym stopniu będzie dobrze zapamiętany. ?
  2 punkty
 2. Mam do sprzedania 500 wpln na pukawce. Płatność PayPal. Przelicznik 0.8. Kontakt PV na forum
  1 punkt
 3. Witam. Na sprzedaż posiadam serwer JB z unikatową paczką zrobiona na zamówienie. GT: https://www.gametracker.com/server_info/145.239.16.114:27035 Hosting: 1s1k (8% rabatu na opłatę serwera) Cena: 30 zł Płatność: Blik Kontakt: PW/GG
  0 punktów
 4. Może najpierw byś się pochwalił co w niej się znajduje takiego "unikatowego"? Znając życie jakaś zlepka kilkudziesięciu innych paczek. ?
  0 punktów
 5. Ref. Cena spada do 20 zł. Sprzedaż od zaraz! Sama paczka warta 90 zł.
  0 punktów
 6. Temat został otwarty ponownie przez moderatora forum na prośbę użytkowników. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
  0 punktów
×
×
 • Dodaj nową pozycję...