Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 05/27/2015 in all areas

 1. 61 points
  Witam Przedstawiam wam jedną z lepszych paczek jb wykonanych za darmo Paczka jest na innych serwerach: 188.68.225.125:30009 - zajebali paczkę okej ale jak prosiłem żeby mi przynajmiej kopie dali wyjebali się cała propaganda nie polecam 185.25.151.42:27016 wystawiam ją ze względu że te serwery będą sobie ją przywłaszczać Paczka jest całościowo wykonana przeze mnie nie zezwalam na rozprzestrzenianie jej ! na plikach jest też Vip dość dobrze rozbudowany FLAGI: ao Rezerwacja slota Tag [VIP] przed nickiem Tag [VIP] w tabeli 2x Wiecej punktów do Sklepu Jail (!shop) Dostęp do !rtd Podwójny skok (Back Flip)/b] 150 HP na start Latarkę pod bind : bind klawisz sm_flashlight np bind t sm_flashlight Wybór dowolnego zwierzaka, który cały czas za tobą podąża Spadochron pod E Wabik 4 Skiny TT i 4 skiny CT [RAZEM 8 SKINÓW] 500$ więcej na początku każdej rundy 3 osoba pod komenda !tp Spraye (!sprays wybór spraya !spray malowanie Lista ploginow: admin_logging admintime advertisements ban_disconnected antistuck chat_colors_csgo csgo_admin_esp csgo_demo_crash_fix csgo_teamlimits CsGoFlashlight czas_mapy_glosowanie dice_sm DisableGameSounds DisableRadar drapi_high_ping_kicker ENABLEGAMESOUND franug_csgosprays jail_ile_siedzisz_i_powody jail_shop JailbreakTeamBalance laserz lastrequest_circleofdoom lastrequest_hebattle lastrequest_hpfight lastrequest_maxdmg mapchooser_extended movecommands nominations_extended permamute pokaznick rockthevote_extended simple-chatprocessor slay_zabiera_bronie sm_downloader sm_hosties sm_parachute sm_skinchooser SourceSleuth spawn_noblock_csgo speaker_icon_w steam superlogs-css TeamName TempFix thirdperson_csgo togsclantags vip voiceannounce_ex warden webshortcuts_csgo moglem cos przeoczyc Zapewne dużo ludzi się wscieknie ze udostępniłem taką paczkę ;) Paczka już z modelami:
 2. 19 points
  Powiem wam tak @AdeK | Cs-Escape.pl i w końcu się doigrałeś. Zaczynałeś u mnie od admina na serwerze... Opowiem wam coś tutaj. W 2k17 miałem tam swoją sieć serwerów "Fast-Skill.pl" Adek napisał podanie na admina u mnie na serwie DD2. Przez jakieś 7 dni było spoko jakoś sobie radził a potem nagle coś mu odjebało no i poszła degradacja. Chłopak nie wiedział co zrobić to postanowił się zemścić na mnie oraz moich serwerach. Przez jakieś 2 miesiące miałem ataki przez kilka osób które atakowały moje serwery na "haxach" cały czas. Jak to jeden "kolega" Adka napisał do mnie "ratują ciebie tylko rezerwacje slotów na serwerze". Żeby się ratować zrobiłem fuzję z starym cs-escape a po jakimś czasie posprzedawałem swoje serwery. Ale to i tak nie jest wszystko. Chłopak widział, że przechodzę w stan uśpienia i robię sobie przerwę od tego wszystkiego to postanowił się podszywać się pode mnie na fortach oraz nawet przywłaszczył sobie mój nick avatar wszystko... , moją opinie dobrą co miałem... Dużo osób sądziło, że to ja... @Trivor | StrefaSkilla.pl z strefy któremu sprzedałem ostatni serwer DD2 myślał, że to ja. @AdeK | Cs-Escape.pl napisałeś o oddaniu sieci serwerów dope a i tak siedzisz na "swojej (cenzura)* sieci serwerów" którą i tak ukradłeś... Szkoda, że takie osoby jeszcze są w świecie Couter-Strike 1.6. Gra umiera po woli a ludzie zamiast robić coś fajnego to *********** Nie ważna jaka sieć jaki nick będziesz miał kto Ciebie kojarzy to będzie mówił "to ten co oszukuje i kradnie" tu nie idziemy. Main konto na pecetowicze <-- peace.
 3. 18 points
  Opis Przestawiam wam VIpa działającego na serwerach CS:GO. Plugin jest rozwijany, więc jeśli coś ci brakuje napisz, a postaram się dodać ową funkcję do Vip'a. Plugin posiada ConVar więc każda funkcję możemy wyłączyć lub zmienić dla niej wartość VIP posiada: Tag [VIP] Kolorowy nick Status VIP na liście graczy HP co runde Darmowa kamizelka/Hełm Darmowe kombinerki dla CT Darmowe granaty: Smoke/Flash/HE/Decoy/Molotov/Incendiary/Taktyczny/Apkeczka Dodatkowe pieniądze przy starcie rundy. Dodatkowe pieniądze za fraga/HeadShot Dodatkowe pieniądze za podłożenie/rozbrojenie bomby Dodatkowe HP za fraga/HeadShot Podwójny skok Grawitacja Szybkość biegu Darmowe menu broni Komendy czat: !menu -> Wyświetla darmowe menu broni !bronie -> Wyświetla darmowe menu broni Instalacja: Plik Vip_Hanys.sp dodaj do /csgo/addons/sourcemod/scripting Plik Vip_Hanys.smx dodaj do /csgo/addons/sourcemod/plugins Plik vip_hanys.cfg dodaj do /csgo/cfg/sourcemod (Plik jest generowany automatycznie) Plik vip_hanys_weapons.ini dodaj do /csgo/addons/sourcemod/configs Konfiguracja: Flagę VIPa ustawiamy w pliku admin_overrides.cfg (/csgo/addons/sourcemod/configs) dodając:(Zamiast "a" ustawiamy swoją flagę) "sm_vip" "a" UWAGA: Jeśli nie ustawimy flagi, vip będzie dostępny dla każdego! Plugin edytujemy w vip_hanys.cfg (csgo/cfg/sourcemod). Bronie edytujemy w vip_hanys_weapons.ini (csgo/addons/sourcemod/configs) Polecam: ConVar: Inne informacje Historia zmian: Poprzednie wersje: Pobierz najnowszą wersje! 1.3 Vip_Hanys.sp vip_hanys.cfg vip_hanys_weapons.ini Vip_Hanys.smx Bez mojej zgody nie zezwalam na udostępnianie pluginu dalej!
 4. 15 points
  No elo, pozwolę się wypowiedzieć z racji, że padło tutaj wiele oskarżeń lecz bez dowodów i widzę, że zdania są podzielone lecz postaram się wam podjąć wspólne zdanie na temat króla Adka. Zacznijmy od tego, że pierwszego dnia po rejestracji na forum dostałem od razu masę wiadomości czy to na forum od "Trolli" czy na FB, że AdeK to szuja, która leci na kasę lecz nie zwracałem na to uwagi, chciałem poznać go osobiście i wiecie co? Wszystko okazało się prawdą. Wszystko było ok do czasu kiedy "Król AdeK" poczuł taką moc na forum, że przez pewien okres czasu miał dosłownie (cenzura) co się dzieje na forum z powodu, że miał jednego [email protected], 2x juniorów i kilku modów. Po zwróceniu mu uwagi, aby zaczął coś robić w dalszym rozwoju sieci postanowił szukać na siłę fuzji bo wiecie, @Trivor | StrefaSkilla.pl zrobił fuzje z kimś tam i forum im się buja to on też chce. Nie wiem po (cenzura) ja tutaj historie pisze, ale do rzeczy. AdeK jest to typ człowieka, który leci na kasę i ma dosłownie wszystko gdzieś. Na dole macie kilka ssów jak to śmieje się z dzieci, że dadzą mu kasę, a on ich zbanuje czy też wyzwiska różne. Aduś kochany jest tak doświadczony, że pewnego razu postanowił przyjąć na sieć pewną osobę o nicku "Pablos" na sieć, który miał podobno około 5 rozkreconych serwerów CS go, każdy z administracji był negatywnie nastawiony ponieważ zaoferował mu za dołączenie junior admina. Po dwóch-trzech dniach postanowiliśmy poszperac i okazało się, że ŻADEN serwer nie należy do niego, czyli Adkowi nie udało się zrobić "mini fuzji" jak trivorowi i się splakal po czym zaczął każdego wyzywać, bo jak to tak można śmiać się z króla. Kolejna sprawa różne rezygnację na forum. Zacznę może od rezygnacji własnej z kolegą gdzie mieliśmy u Adka Junior adminów. Po kilku sprzeczkach postanowiliśmy napisać rezygnację i liczyliśmy, że AdeK jak normalny właściciel przyklepie ją i będzie po sprawie lecz jak to KROL ADEK nie pozwoli sobie na rezygnację u ni go na sieci więc postanowił nadać nam bana, a następnie ukryć nam rezygnację i napisać degradację śmieszne nie? Nie chce mi się więcej pisać przykładów jaki ten dzieciak jest (cenzura) i to nie jest płacz tylko ostrzegam innych przed dołączeniem do niego na następne sieci. Tutaj macie parę ssów jak wspominałem czy to ze śmiesznym powodem naszych rezygnacji, gdzie dostaliśmy degradację czy też jak rucha ludzi na kasę. https://imgur.com/a/CGeJsG3 Kamilek xd https://imgur.com/a/Wf9RGYo https://imgur.com/a/PnQ3X64 Maciuś o https://imgur.com/a/5SywcRw https://imgur.com/a/1Xjwlir https://imgur.com/a/2LNE0bv Sprawa po naszych rezygnacjach z [email protected] śmieszny chłopak https://imgur.com/a/2G2mj4S https://imgur.com/a/EbbD2uS obraza króla Adka=degrad Nie chce mi się więcej ssów szukać, gdzie pisze, że kogoś wyrucha na kasę lub wyzywa ludzi z innych sieci. Myślę, że w jakimś stopniu dzięki tym wypocinom kilka osób przejrzy na oczy. Pozdrawiam.
 5. 15 points
  A moim zdaniem to wina @angel, ponieważ mimo zaleceń i moich, i bicka, i w zasadzie bardzo dużej ilości użytkowników na shoutboxie, ludzi którzy się znają, taki błazen wchodzi na jakieś stanowisko i sprawia wrażenie gościa, który się zna. A przynajmniej powinien. Szkoda, że weryfikację takich osób przeprowadza ktoś, kto najpewniej również nie ma doświadczenia w zarządzaniu serwerami i sprawach technicznych z tym związanych. Mersh oczywiście tak jak mówiłem, mówię i będę mówił - do kosza😛
 6. 14 points
  Cześć... Na samym początku wiadomości, chciałbym zaznaczyć, iż z dniem dzisiejszym nastąpiła zmiana właściciela serwisu MYGO.pl – jestem nowym właścicielem, a zaraz poprzednim. Dlaczego "poprzednim? O tym już niżej. Wielu użytkownikom nie muszę się tutaj oficjalnie przedstawiać, bo większość społeczeństwa mnie kojarzy – bynajmniej starsze społeczeństwo. Dla nowo odwiedzających jestem poprzednim właścicielem MYGO.pl. O MYGO.pl dbałem już od 2015 roku. Z powodów prywatnych, musiałem sprzedać forum, ale na dobre jestem z powrotem w miarę dobrym czasie... Forum MYGO.pl obserwuje od jakiegoś czasu jako szary użytkownik. Sprzedając forum byłem pewny, że oddałem je w konkretne, oraz odpowiednie ręce. Niestety myliłem się. Po przejęciu serwisu przez poprzedniego właściciela zapowiadał się ład i porządek aż do czasu. Po długim czasie zastanowienia się, oraz analizie przyszłości forum podjąłem decyzję – odkupię z powrotem forum i zrobię tutaj porządek jaki powinien być. Jak widać na chwilę obecną poziom merytoryczny forum jest naprawdę słaby. Wiem również, iż wielu użytkowników którzy budowali "treść" tego forum od lat, odeszli ze względu na nieład, oraz syf jaki tutaj panuje. Czeka mnie sporo pracy, dlatego proszę o wyrozumiałość i cierpliwość. Gra jest warta świeczki i jest nad czym pracować, tylko potrzebuję również waszej inicjatywy. Nie mówię tutaj o przywrócenie czasów, które były kiedyś, bo to już nie wróci i jestem tego świadom. Przed zakupem forum przeanalizowałem już co chciałbym wprowadzić, oraz czego się pozbyć. Najważniejszym priorytetem są sprawy techniczne, które ograniczają korzystanie w prawidłowy sposób z forum. Mam kilka fajnych pomysłów i jestem przekonany, że przypadną wam do gustu. Pomysły dotyczą tak naprawdę każdego zakątku forum - od spraw technicznych, użytkowników oraz wizualnych. Na bieżąco będę informować, choć sprawy wizualne zauważycie gołym okiem. ? W razie jakichkolwiek pytań, sugestii proszę kierować bezpośrednio w temacie. Jestem również otwarty na konstruktywną krytykę, oraz propozycje z waszej strony. Pamiętajcie, że chcę zbudować to dla was. Miło mi będzie, jeśli od tego tematu zaczniemy współpracę i poziom wypowiedzi będzie wyższy niż dotychczas. Natomiast jeśli masz problem, pytanie o którym chciałbyś porozmawiać prywatnie, zapraszam bezpośrednio do kontaktu poprzez wiadomość prywatną. Liczę na was! ?
 7. 14 points
  Witajcie, jako iż studiowałem od jakiegoś czasu, stronę pluginysm.pl chciałbym ostrzec wszystkich klientów by nie kupowali od nich żadnego produktu ani nie wrzucali na swój serwer!. Po wgraniu pluginu na wasz serwer osoby z pluginysm czyli Robert oraz Matix aka DevLogic mają zdalny dostęp do waszego serwera, DODATKOWO! jest to niezgodne z samą polityką SM. Do paczek nie jest załączany plik źródłowy SP jeżeli chodzi o "CORE" pluginu. Dokładnie o co mi chodzi, w kodzie pluginu z paczki mamy takie smaczki. Po przeanalizowaniu pluginów. base64_cFillChar; base64_decodeTable[256] = W kodzie znajdziemy taki smaczki jak if (StrEqual(steamid, "STEAM_1:0:189210523", true) || StrEqual(steamid, "STEAM_0:1:452047314", true) || StrEqual(steamid, "STEAM_1:1:3685391", true)) Dla niekumatych, chodzi tutaj o sprawdzenie dokładnie 3 steam id czyli (ALE, w tych dwóch steam id mamy pana roberta i pana matixa :) ). 1. https://steamcommunity.com/id/imroberrt 2. https://steamcommunity.com/id/matix8981/ Co tutaj ta funkcja robi? Dokładniej mówiąc, pełny dostęp do serwera dla właścicieli serwisu pluginysm, ale to NIE WSZYSTKO. Czy naprawdę sprzedawać pluginy które wykorzystują komendę killserver jest w jakimś stopniu bezpieczne? Zdalne wyłączanie serwera, dostęp do serwera nieautoryzowany? Dodatkowo w opisie pluginu piszę jedynie że plugin jest na licencji https://pluginysm.pl/file/33-matix-awp-core/ JEDNAK NIC NIE JEST MÓWIONE O ZDALNYM DOSTĘPIE I WYKORZYSTANIEM TAKICH FUNKCJI. DODATKOWO PO ZAKUPIE PACZKI NIE SĄ UDOSTĘPNIANE WSZYSTKIE PLIKI .SP W takim wypadku łamany jest system licencji Sourcemoda który mówi należycie, że możemy my developerzy sprzedawać swoją pracę, POD WARUNKIEM ŻE PO ZAKUPIE DOŁĄCZAMY PLIKI .SP W tym przypadku nie wiemy jakie extensions / inc bądź cokolwiek jest tutaj wykorzystywane (załączane do głównego silnika pluginu) jednak, jest to najzwyczajne nadużywanie dostępu i sprzedawanie backdoorów w pluginach. Prosiłbym wszystkich by nie kupowali syfu z tej gównianej strony. Sama strona została zgłoszona, oraz mamy zamiar poinformować o tym samych dev alliedmodders. Ha Tfu na was (cenzura) złodzieje. To jeszcze nie koniec od razu mówię :). Za niedługo zbadamy coś ciekawszego :)
 8. 12 points
  Witam. W tym poradniku pokażę Wam jak zainstalować serwer CS:GO na serwerze VPS lub maszynie dedykowanej opartej na systemie LINUX. Potrzebny będzie nam do tego program: PuTTY 1. Łączymy się z naszym serwerem przez SSH na konto "root" 2. Dodajemy nowego użytkownika komendą: adduser nazwauzytkownika Oraz wpisujemy hasło (szyfrowanie SSH nie wyświetla znaków) Dodatkowych informacji nie trzeba uzupełniać, przewijamy pola ENTER'em a następnie potwierdzamy literą 'T' 3. Przechodzimy teraz na konto naszego nowego usera komendą: su nazwakontausera 4. Pobieramy narzędzie SteamCMD poleceniem: wget http://media.steampowered.com/client/steamcmd_linux.tar.gz 5. Rozpakowujemy pobrane narzędzie poleceniem: tar xvfz steamcmd_linux.tar.gz 6. Nadajemy uprawnienia wykonywania komendą: chmod +x ./steamcmd.sh 7. Uruchamiamy narzędzie SteamCMD komendą: ./steamcmd.sh 8. Logujemy się na konto gościa aby pobrać oraz zainstalować serwer. login anonymous 9. Ustawiamy katalog do którego ma pobrać się serwer komendą: force_install_dir ./cs_go/ W naszym przypadku będzie to katalog cs_go 10. Nasz oczekiwany punkt. Rozpoczynamy instalację serwera CS:GO Wpisujemy: app_update 740 validate Naszym oczom powinno ukazać się takie okienko: Idziemy zapalić fajkę, lub zaparzyć herbatę. Cała operacja będzie trwała w zależności od łącza jakieś ~30 minut. Nie rozłączajmy tym czasie połączenia. 11. Gdy wrócimy naszym oczom powinno ukazać się powiadomienie: Succes! App '740' fully installed. 12. Przechodzimy teraz do katalogu z pobranym serwerem komendą: cd cs_go 13. URUCHOMIENIE SERWERA w zależności od trybu rozgrywki: Klasyczny uproszczony: ./srcds_run -game csgo -console -usercon +game_type 0 +game_mode 0 +mapgroup mg_active +map de_dust2 Klasyczny turniejowy: ./srcds_run -game csgo -console -usercon +game_type 0 +game_mode 1 +mapgroup mg_active +map de_dust2 Wyścig zbrojeń: ./srcds_run -game csgo -console -usercon +game_type 1 +game_mode 0 +mapgroup mg_armsrace +map ar_shoots Demolka: ./srcds_run -game csgo -console -usercon +game_type 1 +game_mode 1 +mapgroup mg_demolition +map de_lake Deathmatch: ./srcds_run -game csgo -console -usercon +game_type 1 +game_mode 2 +mapgroup mg_allclassic +map de_dust 14. Powinno wyskoczyć powiadomienie że serwer uruchomił się poprawnie oraz że VAC jest aktywny. 15. Sprawdzamy komendą "status" czy serwer rzeczywiście jest uruchomiony. 16. Jak widzimy jest, lecz jest po uruchomieniu przeszedł w stan hibernacji, ponieważ był pusty. Aby temu zapobiec musimy utworzyć plik konfiguracyjny 'server.cfg' i dodać do niego polecenie zapobiegające przejściu w stan uśpienia. Wychodzimy z konsoli skrótem: CTRL + Z 17. Wpisujemy polecenie które utworzy plik oraz zawartość: touch ./csgo/cfg/server.cfg && echo "sv_hibernate_when_empty 0" > ./csgo/cfg/server.cfg 18. Powtarzamy teraz kroki 13-15. Tym razem powinno ukazać się że serwer nie jest zahibernowany: Na dzisiaj to tyle. Podczas następnej aktualizacji dodam jak zaktualizować serwer do nowej wersji, oraz jak połączyć się poprzez FTP. Wszelkie sugestie, uwagi mile widziane. Mam nadzieję że docenicie moją pracę. Poradnik wykonany w 100% przez mimi2277 dla MYGO.PL PRAWA AUTORSKIE - ZAKAZ KOPIOWANIA NA INNE FORA BEZ ZGODY AUTORA
 9. 12 points
  Zerwij z nim kontakt, on Cię nie szanuje ?
 10. 12 points
 11. 11 points
  Witam. Przychodzę tutaj wyrazić swoją opinie o właścicielu sieci Cs-Escape a dokładnie o @AdeK | Cs-Escape.pl nastolatek z Lęborka któremu troszkę poprzewracało się w głowie. Na wstępie zaznaczę, że słyszałem wiele rzeczy na jego temat, że wypierdala ludzi na hajs itp. itd. ale jakoś nie chciałem w to wierzyć. Zaczęło się w sumie dzisiaj jak napisał do mojej narzeczonej tekst typu "Wiktoria ruchamy się?". Oczywiście nie pozwole sobie aby ktoś pisał takie rzeczy do mojej narzeczonej więc oczywiście napisałem do niego wiadomość prywatną, że tego typu teksty może pisać do swoich koleżanek jeżeli sobie na to pozwalają. No i się zaczęło, pokazał swoje prawdziwe obliczę obrażając mnie (screeny dodaje niżej) + nałożył Mi bana na forum. Najśmieszniejsza sytuacja jest w tym wszystkim, ze przez 6 miesiecy zajmowałem się jego forum i je rozkręcałem robiłem co mogłem a dziś wielki "właściciel" pokazał klase i swoje prawdziwe Ja. Mógłbym tutaj napisać kilka rzeczy więcej ale nie widze sensu dużo rzeczy wiem gdzie robił ludzi na hajs, śmiał się z naiwności ludzi zaangażowanych w sieć i czekał tylko na przelew a na grupie co chwile pisał, że trzeba zrobić zrzutkę bo znowu na coś potrzeba. Przekazuje screeny w których właściciel po zwróceniu uwagi zaczął mnie obrażać + dał bana. Dla wielu to co napisze może wydawać się śmieszne ale moja narzeczona zaczęła się angażować w życie forum więc po mojej rezygnacji z Administratora dał jej awans na Junior Admina. Z dniem dzisiejszym jak zrezygnowała i napsiała kilka słów prawdy nawet potrafił edytować temat i jej uzasadniony powód zmienić na "cenzura" który był tylko i wyłaćznie prawdą. Macie screeny, czytajcie, oceniajcie. Taki jest właściciel sieci Cs-Escape.pl Nie polecam współpracy z tą osobą, radze unikać i nie wdawać się w żadne układy. Zresztą kilka sieci go kojarzy bo jak Venatuus dołaczyło do jego dawnej sieci StrefaSkilla to tak mu skoczył gul, że pisał do nastu sieci o dołączenie do Escape. Z tego co wiem został wyśmiany i tutaj na MYGO pada czasem tekst, że"to ten co do mnie pisał o fuzje." Screeny w których zwracałem tylko uwagę o to co napisał. Zaczęło się tak. Dalej oczywiście napisałem, że do zobaczenia bo tak czy owak się sptkamy a on jechał dalej więc nie ma sensu tego wrzucać, daje to co istotne. Dodaje screena bana którego po chwili nałożył. A tutaj rezygnacja mojej kobiety z rang + dodaje screena na którym widać, że Adek edytował post tylko dlatego, że prawda jest dla niego nie wygodna. Screen przed edytacją właściciela sieci Cs-Escape i zaraz po.
 12. 11 points
 13. 10 points
  Cześć! Jesteśmy w trakcie restrukturyzacji naszej sieci, więc to idealny moment by złapać wiatr w żagle i poznać nowe twarze 🙂 Rozwiń spoilery, aby dowiedzieć się więcej na interesujący Cię temat. Dlaczego jako potencjalny opiekun nowego serwera na naszej sieci powinieneś zaufać temu, co zaraz przeczytasz? Trochę o sieci: Szukamy osób, które szczerze CHCĄ. Po prostu, bez haczyków: Dajemy goły serwer CSGO na naszym serwerze dedykowanym, paczkę sieciowych pluginów wraz z instrukcją ich instalacji i konfiguracji oraz dział z rangą moderacyjną na forum. Dajemy ZA DARMO możliwość zarobku na sprzedaży usług na serwerze. Oczywiście część pieniędzy, które zarobi serwer trafia do puli sieci, która potem przeznaczana jest na opłaty (serwer dedykowany, licencja IPS, licencja TS3 etc). Na ten moment oferujemy dokładnie 50% zarobków z serwera w postaci kredytów na goBoosting.pl, które można przeznaczyć albo na boosting serwera bezpośrednio, albo wyciągnąć skiny - a co dalej, to już Twoja sprawa. Czy to się zmieni? Osobiście - mocno wydaje mi się, że tak. Liczę na sporo chętnych osób, które zdecydowane będą chciały postawić u nas serwer i piąć się w hierarchii sieciowej. Gdyby sieć wróciła do dawnej świetności, to sprawy najpewniej przybrałyby nieco innego obrotu. Ale to moja opinia, jak będzie - zobaczymy. Ja oraz Adi mamy troszkę mniej czasu ze względu na życie, ale Merxy, który nieźle się rozbrykał wydaje się mieć tego czasu więcej. Co to znaczy? W miarę naszych możliwości, umiejętności i zasobów wolnego czasu oferujemy również pomoc przy konfiguracji, pisaniu pluginów. Szukamy raczej osób dorosłych, ale jeśli jesteś młodszy, pełen ambicji, zapału i chęci - śmiało, nic nie stoi na przeszkodzie żebyś mógł się pobawić w stawianie serwera. Jesteśmy również zainteresowani przyjęciem osób z własnymi serwerami. Oczywiście kwestia opłat za serwer i zarobków ze sklepu będzie wtedy indywidualna, wszystko jest do dogadania. Nie mamy również oporu nad przyjęciem grona administracyjnego takiego serwera. W sprawie stawiania serwera, jedyne czego wymagamy to podstawowej wiedzy w tym zakresie. Nie możemy przecież postawić Ci serwera od A do Z, a potem dzielić się zyskami, bo w takim przypadku opiekun takiego serwera nie byłby potrzebny. Poszukujemy również chętnych do uczestniczenia w życiu forum. Niespełnieni zawodowo redaktorzy, graficy, kierownicy ekip budowlanych mogą się u nas swobodnie rozwijać. Przyjdź z powodem - damy cel i środki ku jego realizacji. Sieć od samego początku prowadzona jest hobbystycznie. Gdyby nie to, w słabszym momencie zostałaby zamknięta, bo opłacenie tego wszystkiego to trudny orzech do zgryzienia, co wiedzą inni właściciele sieci serwerów. W zasadzie to prócz tego - zapraszamy każdego. Jesteśmy naprawdę fajną ekipą i chcemy bujnąć stare śmieci do życia 🙂
 14. 10 points
 15. 10 points
  Forum jest atakowane metodami ddos jest przez PEWNE osoby, osoba która za tym stoi często chwali się swoimi dokonaniami - daj nam znać - skontaktuj się na PW bądź maila [email protected] - za cenne informacje dobra nagroda. Dalsze kroki? Odpowiednie do kwalifikacji czynu.
 16. 10 points
  Sądzę że powinieneś zainteresować się swoim forum, a nie wytykać komuś błędy. Wasza reklama też nie była najlepsza.
 17. 10 points
  Witam was wszystkich Mam takie pytanie, co chcecie zrobić z tego forum? Nowy właściciel, nic nie wiadomo. No i tutaj mygo stare, polskie centrum wsparcia sourcemod, a teraz mygo twoja kolej do dyskusji. Co wy chcecie z tego zrobić, teraz próbujecie zrobić z tego jakieś forum dyskusyjne, a nie pomoc z jakimś problemem w cs, czy serwerem. Dla mnie to idzie w złą stronę i nie podobają mi się te zmiany. Dobrze było, jak było wcześniej teraz to wygląda "inaczej" Co o tym myślicie, piszcie o tym pod, bo jestem ciekaw co Wy użytkownicy o tym myślicie. //Jak zły dział to przenieście
 18. 10 points
  Myliłem się... Sieć upadła o wiele szybciej niż przypuszczałem. XD
 19. 10 points
  Hahahahaha. Nagroda dla największego idioty 2k19 ląduje do Ciebie. Kurcze, też chciałbym w takim języku pisać. ?
 20. 10 points
  Cześć, Dla nowych użytkowników naszego forum, mamy mały prezent. Dla każdego, nowego zarejestrowanego konta od 13.09.2015, użytkownik otrzymuje losowy skin, bądź skrzynkę CSGO :). Aby otrzymać takowy prezent, należy w tym temacie napisać post (wzorować się poniższym wzorem): Nick na steam: Link do wymiany: Pozdrawiamy, Załoga MYGO.pl
 21. 10 points
  Roczek MYGO.pl Rok temu zmieniło się moje życie ? jestem jednym z właścicieli MYGO. I zacząłem sukcesywnie stawać się pracoholikiem, z czym chyba nie potrafię walczyć. Bo uwielbiam to, co robię! Wdzięczni możemy być założycielowi projektu - Hanys, który naprawdę zrobił i nadal robi kawał dobrej roboty dla istnienia serwisu. Ale nade wszystko nauczyłem się, co to znaczy pracować dla siebie i na siebie. I choć prowadzenie portalu z boku dla wielu wygląda jak sielanka, tak w rzeczywistości jest to szkoła życia, a czasem nawet i przetrwania, bo przecież nie zawsze się układa po naszej myśli i nie zawsze jest różowo. Najważniejsze jednak, to z optymizmem patrzeć w przyszłość i rozsądnie podchodzić do życia. Podziękowania należą się wszystkim, z którymi współpracowałem, współpracuję i współpracować będę w przyszłości. Dziękuję wszystkim przedstawicielom firm hostingowych, serwisom, portalom, którzy mają ze mną często nie lada przeprawę. Dziękuję też wszystkim użytkownikom, a jakże! Gdyby nie oni, to nie mielibyśmy dla kogo pisać? To chyba oczywiste.
 22. 9 points
  Players Statistics to aplikacja, dzięki której będziemy mogli zintegrować system rankingu oraz rang z naszych serwerów CS:GO. Aplikacja łączy z bazą danych od statystyk z naszego serwera, a następnie wyświetla rekordy na naszej stronie, aplikacja została oparta o trzech typach rankingach/rang. [CS:GO] RankMe Kento Edition [CS:GO] Rank & Coin System by Meshαrsky [CS:GO] pRanks by Paweł Dodatkowe moduły, które aplikacja wykorzystuje to GeoIP. Tak wiem, że taką funkcję oferuje IPS, lecz gdy mamy wygasłą licencję to IPS wyłącza nam ową funkcję, także został dodany zamiennik, który działa na tej samej zasadzie. Dodatkowe funkcje, które pojawią się w kolejnych wersjach: Możliwość wyświetlenia statystyk gracza w profilu, Możliwość usuwania rekordu przez administratora, Możliwość edycji rekordu przez administratora, TOP X graczy z każdego serwera na jednej stronie, Automatyczny zapis X graczy podczas czyszczenia bazy, dodatkowo dane będą zapisywane i wyświetlane w rubrykach, które będą segregowane po miesiącach/roku Kilka screenow: Pliczek w markecie. https://forum.invisionize.pl/files/file/810-wk-players-statistics/
 23. 9 points
  Jeśli zgłaszasz taką sprawę, to zgłaszaj ZAWSZE ją z paragrafu 286 KK (oszustwo), a nie jako wykroczenie. Wtedy nie ma żadnych progów cenowych. Nawet jeśli ktoś oszuka Cie na kilka zł z PayPala, to i tak będzie to rozpatrywane jako przestępstwo, a nie wykroczenie. Masz jego telefon, podejrzewam, że to jakiś dzieciak, więc na 99%, ta karta nie jest zarejestrowana na żadnego słupa, więc masz bardzo duże szanse na odzyskanie środków. Dla 250 zł, poświęcił bym tą 1-2 godz czasu i przeszedł się na posterunek. Zwłaszcza, jeśli jeszcze tego nie robiłeś. Zawsze jakieś nowe doświadczenie.
 24. 9 points
  Uprzejmie informuję, iż opiekunem oraz moderatorem działu: Pluginy, mody i dodatki został @SUPER TIMOR. Gratulujemy! ?
 25. 9 points
 26. 9 points
  Witaj! Z racji tego, że co raz więcej pojawiają się prośby związku z najlepszym hostingiem, który oferuje serwery CSGO. Postanowiłem utworzyć jeden, główny temat, gdzie możesz oddać swój głos, oraz napisać (mile widziane!), dlaczego wybrałeś taki, a nie inny hosting. Prosimy pisać z rozwinięciem wszelkie komentarze, bez żadnych wiadomości typu.: "... ten jest ok, ...najlepszy". Na pewno ułatwi to zakup nie jednej osobie, która ma jakiekolwiek momenty zachowania w wyborze najlepszej oferty. PS. Kolejność firm w ankiecie jest przypadkowa.
 27. 8 points
  Jak o wszystkim i o niczym. Uważam, że usunięcie jakiejkolwiek możliwości dania "negatywnej" reakcji jest bardzo słabe. Przydałoby się żeby była chociaż jedna "negatywna" reakcja, żeby nie minusowała reputacji ani nie plusowała, aby była tak "neutralna aby pokazać, że coś danej osobie się nie podoba w danym temacie/odpowiedzi. A wy co sądzicie o tej zmianie?
 28. 8 points
  Życzę wam dużo dobrego w nowym roku. Aby był jeszcze lepszy, niż w poprzedni. Niech w 2020 spełnią się wszystkie wasze marzenia. Dużo optymizmu i podejmowania samych pozytywnych decyzji. ? PS. Bawcie się dobrze, a zarazem bezpiecznie! Szczęśliwego! ? Życzy, Załoga MYGO.pl
 29. 8 points
  Opis: Plugin podczas wyznaczonej przez nas rundzie losuje losową osobę która otrzyma na czas mapy (lub do momentu opuszczenia serwera) przywileje danej flagi. Dla przykładu może to być flaga na której mamy VIPa Funkcje: W której rundzie ma odbyć się losowanie szczęśliwca Ilość osób wymaganych do losowania Instalacja: Plik LosowyVip.sp dodaj do /csgo/addons/sourcemod/scripting Plik LosowyVip.smx dodaj do /csgo/addons/sourcemod/plugins Plik sm_vip_random.cfg dodaj do /csgo/cfg/sourcemod (Plik jest generowany automatycznie) Konfiguracja: Flagę możemy zmienić w 48 linijce zamieniając Admin_Reservation na swoją flagę. Domyślna flaga to A AddUserFlags(winner, Admin_Reservation); Nazwy flag: Pobierz: LosowyVip.smx LosowyVip.sp sm_vip_random.cfg
 30. 8 points
  <?php $dbh = new PDO('mysql:host=145.239.133.128;dbname=how2kill_h2ksklepsms', 'how2kill_sklepik', 'IFwpIF{fuN8i'); ?> Weź sobie chociaż sklep pobierz z legalnego źródła, a nie po wycieku plików XD
 31. 7 points
  pomysły oczywiście kradzione z innych serwerów tak samo jak regulaminy i wzory
 32. 7 points
  Ja nie wiem czy zdajecie sobie Państwo z tego sprawę, ale ataki DDOS są w świetle prawa czymś "fe", więc przyznając się otwarcie do niszczenia cudzego mienia strzelacie sobie w kolano lolz Co to w ogóle za moda? Po kiego ch*ja wy się w coś takiego bawicie i między sobą spinacie? Jakoś jestem w temacie kilka lat i z nikim takich problemów nigdy nie miałem... ._. Nie licząc mojego misia, @Roberrt
 33. 7 points
  XD jak dla mnie to przedszkole w (cenzura), weźcie zajmijcie się czymś poważnym a nie dzieciaczkiem, który "skroił" was z kosy. Nie bawcie się w sieci serwerów jeśli nikt z was nie potrafi myśleć.
 34. 7 points
 35. 7 points
  Chętnie wesprzemy to forum w kwestiach finansowych.
 36. 7 points
  @angel - Prosiłem Cię, żebyś się tym człowiekiem @Ver's#iwl zajął od dawna, bo będą same problemy. Teraz masz.
 37. 7 points
  Witam serdecznie https://cs-porobieni.pl/topic/12697-ważne-pomóż/ Wszystkie składki, które są płacone u mnie zostaną przekazane na tą zbiórkę, od Siebie również dorzuciłem. 🙂
 38. 7 points
  Szybkiego powrotu do zdrowia! Wrzucajcie info o akcji na Wasze fora!
 39. 7 points
  Również wpłaciłem symboliczną piątkę
 40. 7 points
  Wplacilem symboliczne 5zl.
 41. 7 points
  Nie polecam żadnych transakcji finansowych z tym użytkownikiem. Mnie oszukał - najpierw kupił usługę, potem zażądał zwrotu od PayPala podając fałszywy powód. Zapewne zaraz będzie tu tłumaczyć się kłamstwami, tak jak to robił w innych tematach. Dla wnikliwych, cała sytuacja opisana jest tutaj: https://mygo.pl/topic/10300-sklepsms-sms-psc-paypal-przelew Polecam też zapoznać się z informacjami o w/w sklepie, znajdującymi się w tym temacie: https://mygo.pl/topic/10314-porównanie-sklepów-usług-tabelka/ Podejrzewam, że autor założył nowy temat, ponieważ rzeczy, które zostały napisane w tamtych tematach są dla niego niewygodne (i prawdziwe).
 42. 7 points
  Jeśli chodzi o merytoryczną dyskusję, to może jako autor sklepcs.pl dorzucę coś od siebie. Tym bardziej, że mój sklep był już przez Roberta wspominany (w negatywnym sensie) w kilku innych postach, więc chyba pora, abym się w końcu wypowiedział. W porównaniu zabrakło wielu istotnych rzeczy, więc też zrobiłem porównanie ? Cena zazwyczaj idzie w parze z jakością. Zdaję sobie sprawę, że cena mojego sklepu jest atrakcyjniejsza tylko dla małych sieci. Dla większych sieci, mój sklep może być trochę droższy, a przy wcześniejszym cenniku był dużo, dużo droższy, myślę jednak, że dla sieci, które maja obroty kilkaset lub nawet kilka tys złotych, wydanie kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu złotych więcej (w zależności od obrotu sieci) nie jest dużym obciążeniem. Dla dużych sieci, cena spada na drugi plan i liczy się głównie niezawodność, bezpieczeństwo, funkcje dodatkowe i wsparcie techniczne ? Z tego co wiem, na innym konkurencyjnym forum, zostały skasowane wszystkie linki do sklepsms.ovh z powodu dużego prawdopodobieństwa szkodliwego oprogramowania w kodzie tego sklepu. Obecność takiego kodu została nawet potwierdzone zrzutami ekranu z fragmentami kodu. Sklepcs.pl jest od lat używany przez wiele dużych sieci, co samo w może stanowić potwierdzenie jakości tej usługi.
 43. 7 points
  A tak na serio to trochę wyrozumiałości, OP pewnie dopiero zaczyna się bawić w te klocki. Zamiast bezmyślnie szerzyć toksyczność (i pogarszać jakość tego forum i tej społeczności jako całość) można na spokojnie wytłumaczyć co i jak. Wystarczy parę słów link do wyszukiwania google, link do wyszukiwania na tym forum, link do wyszukiwania na innych forach, wyjaśnienie jakich konkretnie pluginów ktoś potrzebuje. Nawet nie trzeba pod nos takiemu OPowi podstawiać 100 paczek ręcznie robionych, wytłumacz jak krowie na rowie z jakich rodzajów pluginów jest tworzony taki serwer, powiedz że może je znaleźć w internecie w czasie krótszym niż 5 minut, zapewnij że jeśli będzie miał problem z wgrywaniem pluginów to otrzyma tu pomoc jeśli stworzy temat i tyle. It's not that hard to be nice people
 44. 7 points
 45. 7 points
  Skoro to takie "Nie wiadomo co", to czemu sam sobie paczki nie napiszesz? A no tak ... jak ktoś ma problem z wpisaniem w google "gun game css" i kliknięcie w pierwszy link, to pewnie programowania nie ogarnia.... W zasadzie jak wielu właścicieli serwerów, dlatego są potrzebni tacy ludzie jak fabko... Jak ktoś poświęcił swój czas i wykorzystał swoją wiedzę, to ma prawo domagać się za to wynagrodzenia i nie widzę tu powodu, żeby taką osobę szykanować. Tym bardziej, że autor wątku, nie napisał, że interesuje go TYLKO niepłatna paczka.
 46. 7 points
  Witam Jako iż koncze definitywnie z własnymi serwerami etc publikuje tu chwyty jak i paczki Dzisiejszym chwytem jest wiadomosc przy wchodzeniu na serwer wiele osób pyta jak to zrobić a więc tłumaczę wygląda to tak: http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/400055083639214514/A33E7501E8F7D842FF919F66F596039B82316DE9/ oczywiście jest jeszcze obrazek ale przy standardowych mapach niestety tak to wygląda ;) Do tego porzebny będzie nam plugin : https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=602270 ja go robie tym sposobem bo potem nie muszą gracze nie potrzebnie tego sciagać i żaden inny bo do tego nie potrzeba nam pluginu ;) Lecz teraz potrzebujemy opisu i zdjęcia ;) tworzymy plik w notatniku i wklejamy to rób robimy coś na własny styl oczywiscie wklejajac to edytować to ! <font size='18' color='#2d5ba9'> xxx</font> <font size='17' color='#ffffff'>- Od graczy dla graczy! -</font> <font size='15' color='#2d5ba9'>Przydatne Komendy :</font> <font size='13' color='#ffffff'>- !vip - przenosi do naszego sklepu automatycznego - !rank - Wyświetla Twoją aktualną pozycję w rankingu - !forum - mini okno do przegladania forum - !top - Wyświetla listę top graczy w rankingu - !radio - Włącz/Wyłącz radio - !res - Włącz/Wyłącz round sound'y - !style - zmiana stylu surfowania - !hud - własny hud - !menu - wszystkie opcje serwera - </font> <center><font size='6' color='#2d5ba9'>////////////////////////////////////////////</font></center> <font size='15' color='#2d5ba9'>Zapraszamy na naszą stronę!</font> <font size='13' color='#ffffff'> xxxx</font> <center><font size='6' color='#2d5ba9'>////////////////////////////////////////////</font></center> <font size='15' color='#2d5ba9'>Informacja Dodatkowa:</font> <font size='13' color='#ffffff'>Grając na serwerze akcetujesz regulamin serwera, który znajdziesz na forum oraz pod komendą !regulamin</font> po czym potrzebny nam obrazek niestety tego już wam nie dam jako gotowca ;) ale dam wam przykłady jeżeli mamy to przygotowane wtedy musimy spisać listę map na serwerze! jeżeli mamy już spisana przysąpujemy do działania ;) mamy np mapę : aim_travesty_zmoorg i musimy dodać do niej te 2 pliki ! każdy plik ma się nazywać tak samo jak mapa ! czyli robimy tak : aim_travesty_zmoorg.jpg aim_travesty_zmoorg.txt mamy to przygotowane możemy zacząć wgrywać do folderu maps (najlepiej spakować pliki do bz2 szybciej pobiera) i teraz wgrywamy nasz plugin co podałem jeżeli już wgraliśmy przechodzimy do addons/sourcemod/configs i edytujemy plik : downloads.ini i tutaj musimy sporządzić aby nasze pliki się pobierały więc robimy tak jak pokaże wam na przykładzie : //Don't modify or remove the Comment Lines ( // ) //Files (Download Only No Precache) //Decal Files (Download and Precache) //Sound Files (Download and Precache) //Model Files (Download and Precache) maps/aim_travesty_zmoorg.jpg maps/aim_travesty_zmoorg.txt tym oto sposobem restartujemy nasz serwer i cieszymy się naszym powitaniem ;) P.S Jeżeli sciagales z innego serwera powitania możesz nie pobrać swoich a wtedy to oznacza ze masz inny niz chciales aby zrobić to unikalnie polecam dodać prefiks mapy np na koncu mapy _dupa cała filozofia ;)
 47. 6 points
  Liveserver ;D Nigdy bym czegoś takiego nie kupił, rozkręcasz serwer do momentu aż przy 20 typach okazuje się, że skacze Ci VAR, a hosting wypisuje bzdury, że przenosi serwer po maszynach żeby polepszyć wydajność a to nic nie daje... 1k rank GT w dwa miesiące to troszke słabiutko 😄 Może jakiś dzieciak Ci za to da ponad 100 zł to sprzedawaj odrazu 😜
 48. 6 points
  Dzięki, to był bait żeby ktoś to zrobił za mnie, teraz idę ściągać, z fartem
 49. 6 points
  Ja mam taki plugin. Cena 100$. :D
 50. 6 points
  1. Opis: Przedstawiam państwu w pełni odwzorowany silnik starego coda z cs 1.6 do cs:go. - Silnik nie posiada cvarow, nigdy ich nie lubilem wiec nie wstawialem. Wszystkie zmiany wprowadza sie na poczatku w zmiennych. - W silniku znajdują się 24 klasy oraz 49 itemów i konto vip, niżej załączam opis. - Za strzelenie przeciwnikowi w glowę odgrywany jest losowy dzwięk + dostajemy dodatkowe doświadczenie. - Od 24 do 6 rano dostajemy doświadczenie x2 za zabicie strzałem w głowe. - Dostajemy dodatkowe doświadczenie za zabicie gracza. - Dostajemy dodatkowe doświadczenie za podłożenie, rozbrojenie c4 i uratowanie zakładnika (również przez drużynę). - Dostajemy dodatkowe doświadczenie za wygranie rundy (również przez drużynę). - W środku znajduje się gotowe CodMenu, Sklepik, NaprawaItemu i to czego tam wam jeszcze potrzeba. - Nie trzeba bindować żadnego klawisza komenda. By użyć umiejętności klasy lub itemu należy nacisnąć E (używa się tylko tych wskazanych). CodMenu wlącza się standardowo naciskając klawisz F3. - Za każde 10Lv dostajemy punkt który możemy rozdać do inteligencji, zdrowia, obrażeń, wytrzymałości lub kondycji. Ilość punktów za poziom oczywiście możemy zmienić wedle gustu. Opis klas: new String:nazwy_klas[][] = { "Brak", // 0 "Snajper", // 1 "Komandos", // 2 "Obronca", // 3 "Medyk", // 4 "Wsparcie Ogniowe", // 5 "Saper", // 6 "Rusher", // 7 "Kangur", // 8 "Admiral", // 9 "Rebeliant", // 10 "Szturmowiec", // 11 "Lekki Zolnierz", // 12 "Terrorysta [Od 500Lv]", // 13 "Kamikadze [Od 1000Lv]", // 14 "Thief [Od 1500Lv]", // 15 "Strzelec [Od 2000Lv]", // 16 "Partyzant [Od 2500Lv]", // 17 "DGLMaster [Od 3000Lv]", // 18 "Terminator [Od 3500Lv]", // 19 "Szpieg [Od 4000Lv]", // 20 "Mauser [Od 4500Lv]", // 21 "Scouter [Od 5000Lv]", // 22 "Szturmen [Od 6000Lv]", // 23 "Rambo [Od 7000Lv]" // 24 }; new String:opisy_klas[][] = { "Brak", // 0 "Zadaje obrazenia z awp +int. Posiada 120hp, 110% biegu, 100 wytrzymalosci", // 1 "Zadaje o 50 obrazen wiecej z noza +int (Uzycie: PPM). Posiada 135hp, 135% biegu, 100 wytrzymalosci", // 2 "Jest odporny na umiejetnosci wszystkich klas przeciwnika. Posiada 120hp, 80% biegu, 150 wytrzymalosci", // 3 "Posiada 100hp, 100% biegu, 100 wytrzymalosci", // 4 "Posiada 100hp, 100% biegu, 100 wytrzymalosci", // 5 "Posiada 100hp, 100% biegu, 100 wytrzymalosci", // 6 "Posiada 100hp, 120% biegu, 50 wytrzymalosci", // 7 "Posiada dlugi skok, 100hp, 100% biegu, 50 wytrzymalosci", // 8 "Posiada 150hp, 80% biegu, 150 wytrzymalosci", // 9 "Posiada 105hp, 80% biegu, 150 wytrzymalosci", // 10 "Posiada 140hp, 80% biegu, 150 wytrzymalosci", // 11 "Posiada 100hp, 115% biegu, 100 wytrzymalosci", // 12 "Wybucha po smierci zadajac 80 zdrowia +int. Posiada 120hp, 100% biegu, 50 wytrzymalosci", // 13 "Posiada 180hp, 120% biegu", // 14 "Moze podnosic wszystkie bronie. Posiada 80hp, 80% biegu, 80 wytrzymalosci", // 15 "Posiada 125hp, 80% biegu", // 16 "Zadaje o 50 obrazen wiecej z he +int. Posiada 120hp, 110% biegu, 25 wytrzymalosci", // 17 "Zadaje obrazenia z deagla +int. Posiada 115hp, 110% biegu, 25 wytrzymalosci", // 18 "Posiada 175hp, 100% biegu, 175 wytrzymalosci", // 19 "Posiada przebranie wroga, 125hp, 100% biegu, 100 wytrzymalosci", // 20 "Jest odporny na zadane obrazen w dol tulowia. Posiada 120hp, 110% biegu, 100 wytrzymalosci", // 21 "Posiada 1/3 szans na natychmiastowe zabicie z ssg08, 105hp, 105% biegu, 50 wytrzymalosci", // 22 "Moze wykonac podwojny skok (Uzycie: podczas skoku SPACE), dostaje 30 zdrowia za zabicie przeciwnika. Posiada 130hp, 115% biegu, 50 wytrzymalosci", // 23 "Regeneruje 50 procent zadanych obrazen w postaci zdrowia. Posiada natychmiastowe zabicie z noza, 200hp, 130% biegu, 100 wytrzymalosci", // 24 }; Opis Itemów: new String:nazwy_itemow[][] = { "Brak", // 0 "Wytrenowany Weteran", // 1 "Wytrenowany Rekrut", // 2 "Wyszkolenie Wojenne", // 3 "Apteczka", // 4 "Adrenalina", // 5 "Regenerator", // 6 "Morfina", // 7 "Ksiega Expa", // 8 "Portfel Turysty", // 9 "Kamizelka Nasa", // 10 "Sandaly Gaudentego", // 11 "Mozg Einsteina", // 12 "Zestaw Predatora", // 13 "Notatki Kapitana", // 14 "Tytanowe Naboje", // 15 "Naboje Pulkownika", // 16 "Weteran Noza", // 17 "Noz Mysliwego", // 18 "Notatki Ninji", // 19 "Pancerny Helm", // 20 "Pancerz Neomexowy", // 21 "Modul Odrzutowy", // 22 "Zaskoczenie Wroga", // 23 "Plaszczowe Naboje", // 24 "Luneta Wojskowego", // 25 "Tajemnica Molotova", // 26 "Tajemnica Zabojcy", // 27 "Plonace Naboje", // 28 "Tarcza Swat", // 29 "Nano Kamizelka", // 30 "Ogranicznik Rozrzutu", // 31 "Podrecznik Szpiega", // 32 "Tajemnica Generala", // 33 "Bezdenny Magazynek", // 34 "Szybkostrzelnosc", // 35 "Buty Ninji", // 36 "Autodestrukcja", // 37 "Rozblysk Sloneczny", // 38 "Tajemnica Rambo", // 39 "Izraelskie Naboje", // 40 "Opaska Rambo", // 41 "Fart Strzelca", // 42 "Tajemnica Thiefa", // 43 "Pierscien Expa", // 44 "Sakwa Szczescia", // 45 "Oko Snajpera", // 46 "Platynowe Naboje", // 47 "Krytyczne Naboje", // 48 "Taktyczne Naboje" // 49 }; new String:opisy_itemow[][] = { "Zabij kogos aby dostac item", // 0 "Dostajesz dodatkowo 100 punktow zdrowia. Wolniej biegasz", // 1 "Dostajesz dodatkowo 50 punktow zdrowia. Wolniej biegasz", // 2 "Regenerujesz 10 zdrowia, co 5 sekund", // 3 "Regenerujesz zdrowie do pelna (Uzycie: E)", // 4 "Regenerujesz 50 zdrowia za zabicie przeciwnika", // 5 "Regenerujesz 30 procent zadanych obrazen w postaci zdrowia", // 6 "Posiadasz 1/LW szans na ponowne odrodzenia sie po smierci", // 7 "Dostajesz dodatkowo 300 doswiadczenia za zabicie przeciwnika", // 8 "Dostajesz dodatkowo 300 dolarow za zabicie przeciwnika", // 9 "Dostajesz dodatkowo 100 punktow wytrzymalosci", // 10 "Dostajesz dodatkowo 100 punktow kondycji", // 11 "Dostajesz dodatkowo 100 punktow inteligencji", // 12 "Dostajesz noktowizor (Uzycie: E). Jestes odporny na zadane obrazenia od upadku", // 13 "Jestes odporny na 3 pierwsze zadane obrazenia przez przeciwnika", // 14 "Zadajesz o 10 obrazen przeciwnikowi wiecej z kazdej broni", // 15 "Zadajesz o 20 obrazen przeciwnikowi wiecej z kazdej broni", // 16 "Zadajesz o 40 obrazen przeciwnikowi wiecej z noza", // 17 "Posiadasz natychmiastowe zabicie przeciwnika z noza", // 18 "Mozesz wykonac podwojny skok (Uzycie: podczas skoku SPACE)", // 19 "Jestes odporny na zadane obrazenia przez przeciwnika w glowe", // 20 "Posiadasz 1/LW szans na odbicie zadanych obrazen przez przeciwnika", // 21 "Zostajesz wyrzucony z duza predkoscia (Uzycie: podczas biegu i skoku E)", // 22 "Zadajesz 140 procent obrazen przeciwnikowi gdy atakujesz w dol tulowia", // 23 "Zadajesz 140 procent obrazen przeciwnikowi z kazdej pobocznej broni", // 24 "Posiadasz przyblizenie w kazdej broni palnej (Uzycie: ATTACK2)", // 25 "Dostajesz koktajl molotova, co 20 sekund", // 26 "Posiadasz 1/LW szans na wyrzucenie broni przeciwnika", // 27 "Posiadasz 1/LW szans na podpalenie przeciwnika", // 28 "Nie dzialaja na tobie itemy przeciwnika", // 29 "Nie dzialaja na tobie umiejetnosci klas przeciwnika", // 30 "Posiadasz zmniejszony rozrzutu broni", // 31 "Posiadasz 1/LW szans na natychmiastowe zabicie z he. Masz ubranie przeciwnika", // 32 "Posiadasz natychmiastowe zabicie z he. Zadajesz o LW obrazen wiecej", // 33 "Posiadasz nieskonczona ilosc amunicji", // 34 "Posiadasz zwiekszona szybkostrzelnosc broni", // 35 "Posiadasz zmniejszona grawitacje", // 36 "Wybuchasz po smierci zabijajac wszystkich przeciwnikow w poblizu", // 37 "Podpalasz wszystkich przeciwnikow w poblizu (Uzycie: E)", // 38 "Regenerujesz 20 zdrowia za zabicie przeciwnika. Nie dzialaja na tobie fb przeciwnika", // 39 "Dostajesz dodatkowo 50 punktow obrazen", // 40 "Dostajesz dodatkowo 25 punktow do kazdej statystyki", // 41 "Posiadasz 1/LW szans na natychmiastowe zabicie przeciwnika", // 42 "Mozesz podnosic bronie nalezace do wszystkich klas", // 43 "Dostajesz dodatkowo 500 doswiadczenia za zabicie przeciwnika", // 44 "Dostajesz dodatkowo 3000 dolarow podczas odrodzenia", // 45 "Posiadasz natychmiastowe zabicie przeciwnika w glowe", // 46 "Zadajesz o LW obrazen przeciwnikowi wiecej z kazdej broni", // 47 "Posiadasz 1/LW szans na zadanie 140 procent obrazen przeciwnikowi", // 48 "Posiadasz 1/LW szans na oproznienie magazynku przeciwnika" // 49 }; Opis Konta VIP: - Dostaje +30% doświadczenia za wszystko - Dostaje 20 punktów zdrowia, 30 punktów wytrzymałości i kondycji - Posiada status [PREMIUM] w tabeli wyników 2. Instalacja: - Standardowa. - Katalog z dzwiekami silnika nalezy wrzucic do sound/. - By podlaczyc baze mysql pod zapis nalezy dodac do configs/databases.cfg ponizsze dane i uzupelnic (wersja >= 0.6). "Databases" { "codmod_lvl_sql" { "driver" "mysql" "host" "" "database" "" "user" "" "pass" "" } } (08.06.15) Mala aktualizacja dotycząca optymalizacji kodu. (19.08.15) Poprawa zapisu punktów statystyk. Zapisywanie punktów zostało usunięte co zoptymalizuje trochę zapis. (10.09.15) Optymalizacja kodu (wersja 0.2). (18.09.15) Optymalizacja kodu i naprawa błędów (wersja 0.4). (30.09.15) Naprawa błędów, optymalizacja kodu. Usuniecie zapisu sqllite i zastąpienie go bezawaryjnym zapisem mysql (wersja 0.6). (06.10.15) Drobna poprawka dla posiadaczy konta premium, czasem występował problem z jego czytaniem. Zostało to naprawione. Zapraszam do testów i oceniania, w razie jakiś problemów pisać. 3. Download dzwieki.rar Starsze wersje silnika.rar codmod_stary_0.6.sp
×
×
 • Create New...