Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 11/27/2021 in all areas

 1. Nie no po wybudzeniu ze śpiączki generalnie giga siła jest XD. A więc do rzeczy, @y0ungpodpierdala w sumie pluginy XD i się pod nie podpisuje (tak jak ja kiedyś). Jego tłumaczeniem będzie, że dopiero się uczy, że paczka nieaktualna tak jak to miało miejsce w sprawie opisu wtedy jak @Robocikp gasił go jak papierosa. Od lżejszych: Abner res - napisał, na stronie pluginycs, że plugin został przez niego przerobiony, sprawdziłem pod kątem każdej linijki - ni uja nic się nie zmieniło. Agents Chooser - to samo co wyżej, jedynie co się zmieniło to przetłumaczony tekst
  2 points
 2. Ej jak tam idzie Ci prowadzenie sieci cs-creativ.pl? Każdy nie musi umieć wszystkiego. A teraz wytłumaczę Ci jak chłop krowie na rowie. Jeżeli chcesz postawić sobie dom idziesz i szukasz firmy budowlanej, jeżeli chcesz przed tym domem wyłożyć kostkę idziesz i szukasz brukarza bo sam tego wszystkiego nie potrafisz/nie znasz się. A wiec jeżeli chcesz plugin idziesz do gościa odpowiedzialnego za to który twierdzi ze zna się na tym i Ci to wykona. NoScam Od plagiatu w realu jest wersow, a w internecie znalazł się nowy kandydat.
  2 points
 3. Po ostatnich wydarzeniach, a zarazem śledztwu dokonanemu przez użytkownika @Nikita | AKjak i również "obradzie" sprzedawców PluginyCS w celu sprawdzenia wiarygodności podanych informacji oraz prześledzenia wszystkich plików doszliśmy do jednogłośnego werdyktu, a mianowicie zakończenia współpracy z y0ung'iem. Strona oraz sprzedawcy nie chcą się utożsamiać z czynami popełnionymi przez w/w sprzedawcę. Przepraszamy wszystkich za promowanie tej osoby na naszej stronie.
  2 points
 4. Tak tylko przypomnę, że czekam już miesiąc na przelew za wtyczkę(nie interesuje mnie, to że już z niej nie korzystacie po odejściu X użytkownika.) 🤣
  2 points
 5. Panowie na szczęście u mnie możecie liczyć na autorski kod, a nie syf z neta. Polecam siebie na przyszłość.
  2 points
 6. A zapłaciłeś weakowi za plugin?
  1 point
 7. Czemu ma pokrywać Wasze koszty, to, ze jesteście zjebami i nawet sami tego nie potraficie(czyt. edytować paczki, pluginow) i łapiecie się za tworzenie serwerów, smiechawka totalna. A wszystkie kozaki piszące w tematach, ze dadzą swoje 500+, taki doktorek, gedz, esej czy inna sielanka kundli, nie powinni mieć dostępu do takich rzeczy jak internet. Każdy umie sobie tylko negować, obrażać i śmiać się, cieszcie się, ze to tylko internet. Ale i tak szczac na was. Pisaliście do ziomeczka, bo sami nie potrafiliście nic zrobić, skumajcie to. A teraz go oskarżacie hahahaha, boze co za ludzie
  1 point
 8. @y0ungtakie pytanie do Ciebie, czy zamierzasz w jakiś sposób to rozwiązać, między innymi począwszy od zwrotów? Będę zadowolony i myślę, że inni również jak zwrócisz / pokryjesz 50% kosztów klientów. Edit T9: uciął mi tekst.
  1 point
 9. Widzę, że u Ciebie Young usuwanie autora to codzienność. Żałuję, że Ci w kwietniu pomogłem 😉
  1 point
 10. Jak to chyba w rublach te ceny
  1 point
 11. Ogólnie to w plecy w tym przypadku jestem 175 zł bo tyle mnie usługi kosztowały. @edit Nie wspomnę, że brałem jeszcze gościa aby mi poprawił konfigurację serwera bo wszystko było na kopiuj/wklej i nie wszystko działało, nie będę wspominał tutaj tego użytkownika aczkolwiek @dredek mi go polecił w którymś poście i jestem bardzo zadowolony.
  1 point
 12. Ojeju, jedno 500+ nie pasuje? dorzucę ci Rogala świętomarcińskiego
  0 points
 13. Prowadzenie sieci mi nie idzie, bo ją sprzedaje i to nie jest dla mnie żaden strzał, nie zabolało mnie to jeśli chciałeś zabłysnąc zerze, to po pierwsze. Po drugie człowiek budując dom buduje go dla siebie, a nie dla ludzi, dlatego wynajmuje firmę jakąkolwiek budowlaną. ALE TY TWORZĄC COŚ DLA LUDZI, WYPADAŁOBY ŻEBYŚ SIĘ NA CZYMKOLWIEK ZNAŁ i odróżnij te dwie rzeczy matole, a nie dajesz przykłady które nic nie wnoszą. Od plagiatu w realu jest wersow, a w internecie znalazł się nowy kandydat, a kundle zza monitora będą szczekać, karawana jedzie dalej.
  0 points
 14. Na sprzedaż trafia sieć cs-creativ.pl cała tak jak stoi, wraz z dwoma serwerami CSGO, only mirage #1 i #2 https://www.gametracker.com/server_info/91.224.117.161:27015 - hosting 1s1k, opłacony na 22 dni jeszcze, zarobki z serwera starczają na spokojnie na utrzymanie serwera. https://www.gametracker.com/server_info/54.37.142.10:27015 - hosting pukawka, opłacony na 30 dni, zarobki średnie bardzo, oscylujące koło 100 zł, serwer do poprawienia i sclaimowania na GT. - styl forum unikatowy, nikt go nie posiada, dołączam do niego PSD szablonu. - Forum i domena opłacona na rok czas
  0 points
 15. Na adwokata dla Y0ung | zrzutka.pl
  0 points
 16. To ja dorzucę pluginy autorstwa Young 😎
  0 points
 17. Za 3500 oddam wszystko 😉
  0 points
 18. Cena serwerów jakby kto pytał. Mirage #1 - 1600 Mirage #2 - 800
  0 points
 19. Cześć, nie wiem czy Ty @Nikita | AK wraz z @Robocikpaka (daffyy) liczycie na to, że będę się wypierał albo mówił, że to dlatego bo zaczynałem itp itd, no to was zaskoczę niestety nie. Wszystkie te pluginy zostały podjebane, oprócz resetscore'a, z mojej strony mogę powiedzieć jedynie, że przepraszam osoby dla których zajebałem kod, oraz klientów. Z mojej strony to chyba tyle, nie zamierzam więcej wypowiadać się w tym temacie. Dobranoc!
  0 points
×
×
 • Create New...