Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

owner_2019

Usunięty
 • Posts

  4,374
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  86

Everything posted by owner_2019

 1. Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 2. Witam! Tak jak w tytule wątku. Kupię wPLN w 1shot1kill.pl Potrzebuję zakupić 180 wPLN. Mogę być też mniejsze sumy. Potrzebuję na dziś. Cena: Nie wiem? Zależy od przelicznika! Proszę o kontakt na PW.
 3. Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 4. owner_2019

  Podanie

  Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 5. owner_2019

  Pytanie

  Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 6. Temat został zamknięty na prośbę autora tematu . Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 7. Dzięki wszystkim za zgłoszenia, było w czym przebierać. Ostatecznie zdecydowałem się na współpracę z @Mesharsky. 😉
 8. Kogo Ty przepraszasz? To poszkodowanego powinieneś przeprosić osobiście, a nie wszystkich użytkowników forum. Bez sensu zniżać się do takiego poziomu, żeby pisać takie brednie publicznie. Nic Ci to nie da. Sam się podpaliłeś.
 9. Zlecę naprawę, poprawę i napisanie pluginów na serwer CS:GO. To nie są skomplikowane pomysły, jeśli chodzi o nowe pluginy, także dla doświadczonego człowieka nie będzie to żadne zaskoczenie. Serwer posiada niewielkie błędy, które trzeba poprawić, bądź naprawić. Serwer potrzebuje pierdolnięcia, który będzie się wyróżniał na tle innych serwerów. Zlecenie ODPŁATNE. Płatność wyłącznie na konto bankowe, ewentualnie PayPal. Żadnych PSC i innych dziwnych transakcji. Z racji, że zlecenie wymaga większej konsultacji budżet po ustaleniu szczegółów współpracy. Proszę o kontakt osoby, które mają duże doświadczenie. Nie interesuje mnie współpraca z małą wiedzącą osobą. Wymagam konkretnych osób, oraz takie, które zajmą się zleceniem "od ręki". Liczę na poufność i owocną współpracę. Za dobrą pracę jestem wstanie dobrze wynagrodzić. Doceniam zaangażowanie i zamiłowanie. 😛 Jeśli uważasz, że to Ty zajmiesz się moim zleceniem - po prostu skontaktuj się ze mną: Prywatna wiadomość Steam: https://steamcommunity.com/id/102095
 10. Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 11. Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 12. Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 13. Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 14. Nie wspieramy sieci serwerów bez licencji oprogramowania forum. 😉
 15. @Ver's#iwl Zdegradowany z pełnionej funkcji - SUPPORT. Tyle w temacie.
 16. Byłem za tym od początku jego istnienia w załodze MYGO. @angel niech wyciągnie odpowiednie wnioski i konsekwencje. Ja się nie wpierda... w końcu to jego człowiek. 😉 Mówię tutaj o jego "doświadczeniu" w Supporcie. O postach i tematach które tworzy. Mam dać "bana" tylko dlatego, że jest niezbyt ogarniętą osobą w tematyce forum? No proszę Cię. 😛
 17. @4live - Gratuluję głupoty, że zaufałeś komuś tylko dlatego, bo ktoś ma tutaj rangę wyższą, niż inny szary użytkownik. To jest twój błąd. Wystarczyło spojrzeć na aktywność jego konta... na to co pisze i robi. 😛
 18. @angel - Prosiłem Cię, żebyś się tym człowiekiem @Ver's#iwl zajął od dawna, bo będą same problemy. Teraz masz.
 19. Wklej od razu dowody rozmów. @AdeK | Cs-Escape.pl - Wypowiedz się.
 20. Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 21. Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 22. owner_2019

  ROZWIĄZANE Chatbox

  Temat został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
×
×
 • Create New...