Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Raczek136

Użytkownik
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Raczek136 last won the day on August 11

Raczek136 had the most liked content!

Community Reputation

11

About Raczek136

 • Rank
  Poszukiwacz
 • Birthday 09/10/1999

Informacje o mnie

 • Imię
  Rafał
 • Skąd
  Opolskie
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zawód
  Informatyk, student
 • Team name
  Haratamy.eu

Kontakt

 • Gadu-Gadu:
  9116950
 • Discord:
  RafalR#5205
 • TeamSpeak:
  RafalR

Recent Profile Visitors

406 profile views
 1. Zapraszam haratamy.eu 😉
 2. Sieć Haratamy.eu poszukuje chętnych do współpracy! Jesteśmy zgraną ekipą ludzi, których celem jest prowadzenie sieci bez jakichkolwiek konfliktów, niesnasek czy innych problemów. Jesteśmy środowiskiem, które pochodzi z sieci Multi-kill, której to haratamy.eu jest następcą. Każdy z nas w oparciu na swoje własne zadania oraz obowiązki spełnia się i wkłada całe serce w swoją robotę. W imieniu całego Zespołu Haratamy.eu chciałbym zaprosić każdą chętną osobę do dołączenia do naszej sieci. Przede wszystkim zależy nam na dołączeniu do naszego zespołu serwerów. Chcieliby
 3. Pomimo, że transakcji z Tobą nie wykonywałem żadnej, to muszę powiedzieć, że człowiek z Ciebie równy. Jak najbardziej polecam.
 4. Hosting - faktura 😉 Na styl (akurat z niego musiałem zrezygnować) Mydevil: IPS: Coś więcej? Dane prywatne zakryte. Tak więc zaprzestań.
 5. Nie na paragon niefiskalny, wiesz? Faktury z automatu się generują w przypadku zakupu, nawet kiedy jesteś osobą prywatną.
 6. Dzięki serdeczne! 😉 Akurat tak się składa, że piszesz o byłej administracji Multi-kill. Przejąłem tą sieć od Koyota i cały czas dążyłem do załagodzenia konfliktu. Sam osobiście w nim nie uczestniczyłem. Licencja jest moja, prywatna jak większość pozostałych rzeczy. Faktury pokazać?
 7. @Robocikpoj szans nie masz 😅😅 Jednak zachęcam każdego do kontaktu ws. ew. dołączenia do sieci!
 8. Tak się składa, że o tym wiemy i nad tym pracujemy już 😉 Tak więc nju dizajn dla Ciebie.
 9. Raczek136

  Zamknięty na prośbę autora. Haratamy.eu -> poszukujemy chętnych do współpracy!

  Haratamy.eu poszukuje chętnych właścicielów z serwerami do współpracy! Jesteśmy zgraną ekipą ludzi, których celem jest prowadzenie sieci bez jakichkolwiek konfliktów, niesnasek czy innych problemów. Jesteśmy środowiskiem, które pochodzi z sieci Multi-kill, której to haratamy.eu jest następcą. Każdy z nas w oparciu na swoje własne zadania oraz obowiązki spełnia się i wkłada całe serce w swoją robotę. Obecnie w skład sieci wchodzą następujące serwery: Only Mirage #1; Only Migrage #2; FFA; Zombie Plague. W niedalekim czasie również pojawi się serwer Only DD2 w CS 1.6. Nie obędzie się
 10. Raczek136

  Zamknięty na prośbę autora. Multi-kill

  Kocham Was za te zgłoszenia ❤️ Nacisnęliście na mnie aby coś zmienić - akurat złapaliście mnie kiedy licencję przepiąłem już pod nowe forum. Pozdrawiam Was, miłego dnia życzę.
 11. Też z chęcią chciałbym zobaczyć ta paczkę.
 12. Kupię serwer cs 1.6, obojętnie jakiego trybu - proszę o oferty w komentarzach do tego zgłoszenia. Nie muszą być rozkręcone.
 13. Raczek136

  Zamknięty na prośbę autora. Multi-kill

  Wiem wiem, dlatego to jest ten plus, że szykuję powolutku zmianę hostingu 🙂 Ale muszę najpierw poukładać wszystkie rzeczy i "ogarnąć" wszystkie strony
 14. Raczek136

  Zamknięty na prośbę autora. Multi-kill

  O kasę to nie trzeba się martwić 😉
×
×
 • Create New...