Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Raczek136

Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Raczek136 last won the day on June 7

Raczek136 had the most liked content!

Community Reputation

7

About Raczek136

 • Rank
  Poszukiwacz
 • Birthday 09/10/1999

Informacje o mnie

 • Imię
  Rafał
 • Skąd
  Opolskie
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zawód
  Informatyk, student

Kontakt

 • Gadu-Gadu:
  9116950

Recent Profile Visitors

266 profile views
 1. Jestem kolejną osobą, która się przejechała na tym osobniku. Przede wszystkim dziękuję za podszycie się pode mnie w tym temacie: Po drugie: cieszę się, że szybko wyszło że mam w tym przypadku do czynienia z oszustem. Nie polecam tego osobnika, jest to typowy scam. PS. przestrzegam przed współpracą z nim.
 2. Tak się składa że szablon jest kupiony 🙂 Przedstawić mogę dowód zakupu jeśli są wątpliwości 🙂 Edit: Jakaś anonimowość musi być: Dla motywu: Licencja: Więc nulledzika tutaj nie ma - najprawdopodobniej problem był przy samym imporcie motywu - chociaż bardziej obstawiałem na problem z Open Lite Speedem, na którym oparłem forum. A i z tego miejsca pozdrowienia dla @Codebite za dobrą robotę. Motyw mi się bardzo podoba.
 3. Trafiło się na nieodpowiednią osobę to niestety mam za swoje.
 4. Zamknijcie ten temat z łaski swojej - nie odpowiadałem za regulaminy, wzory, które pojawiły się na tym forum. Osoba ta (nick Bartek) niestety ale wprowadziła mnie w błąd. Punktując: Naciskała na jak najszybsze zrealizowanie "sieci"; Brak zaangażowania i zwalanie wszelkich prac nad forum po mojej stronie; Brak pomysłu na projekt; Podszywanie się pod moją osobę na tym forum tworząc w taki sposób konto. Nie wiem przed kim on chce się ukryć, jednak sugerowałbym moderatorom/administratorom sprawdzenie użytkownika pod kontekstem multikonta. Dzięki za zwrócenie uw
 5. Z racji, że nie jestem dobry w klocki techniczne csgo (czyt. jego prowadzenie) chcę siebie zaproponować jako sponsora/hostera po sieć serwerów. Co posiadam? Serwer dedykowany So You Start Intel Xeon D-1520, 32 GB RAM, 4x 2 TB, 16 adresów IP Serwery wirtualizuję (KVM) - osobny serwer jest na WWW/boty/baze danych oraz 1/2 serwery na jeden klaster. WWW poprzez LiteSpeed(wykorzystywany Cyberpanel) oraz MariaDB; Zazwyczaj wykorzystuję Pterodactyl Panel pod serwery z racji swojej uniwersalności. Jednak w tym wypadku pozostawiam to do dyspozycji potencjalnej osoby
 6. No ja w unixach na codzień jestem, uroki działania w hostingu WWW
 7. A tak wyszło, So You Start w tej cenie mi odpowiadało 🙂 Nie narzekam w każdym razie, jest dość fajna i dobrze spełnia swoje zadania jak do tej pory 🙂 Jeżeli chcesz to można wesprzeć również technicznie bądź pomysłowo.
 8. Na imię mi Rafał, lat liczę sobie 21. Moim celem jest realizacja jednego z moich celów, które do tej pory nie było mi dane zrobić - założyć serwer/serwery w tej grze. Jednak nigdy nie byłem biegły w kwestiach technicznych, jednak jestem zdolny położyć pieniądze na projekt. Aktualnie posiadam maszynę o takich parametrach: CPU Intel Xeon D-1520 RAM 32GB DDR4 ECC 2133MHz Dysk twardy: SoftRaid 4x2TB Ilość adresów IP: 15 Utrzymywane jest na So You Start Ponadto posiadam własną licencję IPS w wersji 4.5. Jedyne, co potrzebuję, to Administracji
 9. Akurat szczerość jest zawsze moją negatywną stroną ? Możliwe, że nie wygląda, ale przyciągnęło osoby, gdzie się zgodziłem na współpracę ? W ramach tego, co napisałem powyżej - proszę o zamknięcie tematu.
 10. Po co mi spierdolenie ze swoim dedykiem? Nie miałbym w tym żadnego zysku. Tym bardziej że zostawiam otwartą rękę dla zarządzających siecią, nie mieszam się. To jest z cyklu kiedy człowiek stara się być dobroczynny, a ludzie szukają najgorszego ?
 11. Gdzie widzisz kpinę? Ogłaszam się, ponieważ mam pieniądze na to aby wspomóc w rozwijaniu się sieci, które ta pomocą są zainteresowane. Jeśli się nie podoba to nie musisz korzystać z mojej pomocy. @suppatimo no nie poradzisz, życie ?
 12. Cześć, witam. Z racji, że postanowiłem zainwestować troszkę pieniędzy w cs'a z chęcią wspomogę sieć w utrzymaniu się finansowym. Jak również dla nowych sieci jestem w stanie zapewnić utrzymanie, dlatego wysłucham każdego ? Na początku coś o sobie: Jestem dwudziestoletnim zapaleńcem, który od października zacznie studia na jednej z wrocławskich uczelni. Od siebie mogę zaoferować: Zakupiona domena .pl oraz .net.pl - dla tych, którzy nie posiadają jej lub którzy szukają nazwy; Wykupienie dwóch serwerów: Jednego przeznaczonego dla serwerów do gry - najpewni
×
×
 • Create New...