Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Slodzik

Użytkownik
 • Content Count

  66
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2

About Slodzik

 • Rank
  Łazik

Recent Profile Visitors

512 profile views
 1. Wy macie możliwości tak? To przypomnij sobie kto mówił mi, żebym zrobił status rekrutacji ponieważ Wy nie wiecie jak to zrobić. A nie jedną osobę oszukaliście i zbanowaliście na forum. @koxikEleganciorZobacz ilu już osób zbanowałeś na forum a teraz? Robicie wszystko na nowo, nie rozumiem waszego podejścia szukacie technika oraz pomocy technicznej przy forum chcecie abym coś zrobił i później wyrzucacie bez wyjaśnień wraz z banem na forum??? Jeśli już tak robicie to nie szukajcie kogoś na siłę, bo wy i tak za każdym razem robicie to samo.
 2. W ciągu 24h ile zepsułem? Oż koleżko ja niczego na form nie zepsułem z tego co wiem to była osoba z waszej administracji i szukacie technika forum, ponieważ Wy sami nie potrafię ogarnąć. Byłem u Was zależnie 8 godzin i zostałem wyrzucony bez wyjaśnień, za nic oraz z banem na forum.
 3. Ja Cię rozumiem tylko, że dołączyłem dobrowolnie aby pomóc a właśnie tak zostałem potraktowany nawet 24h nie minęły a już dostałem bana.
 4. Nie polecam ogólnie tego forum. Witam! Nie polecam sieci serwerów UGramyTo.pl oraz ich właścicieli chamskich i bezczelnych a niżej wyjaśnię o co chodzi Napisałem do właścicieli o współpracę następnie napisał do mnie jeden z właścicieli na Priv i znał mnie, ponieważ dzień bądź dwa dni wcześniej groził mi pozwem nie mam pojęcia za co "Kakashi". Potem wziął mnie na rangę Administratora forum i wgrałem im szablon oraz zrobiłem status rekrutacji w działach, ponieważ prosili mnie abym to zrobił bo nikt u nich w administracji tego nie potrafił zrobić. Następnie wchodzę rano na forum o
 5. Slodzik

  Zamknięty na prośbę autora. Multi-kill

  Płatnego również można wywalić 😉
 6. Zapraszamy https://cskomandosi.pl/
 7. Witam sprzedam Konta netflix, Spotify, Nord VPN, subskrypcja oraz pochwały do CS:GO i komentarze pod profilem! Cennik pochwał: - 1.70 PLN - [100/100/100] - 3.20 PLN - [200/200/200] - 8.00 PLN - [500/500/500] - 12.50 PLN - [1000/1000/1000] - 17.50 PLN - [2000/2000/2000] Cennik komentarzy: - 20 PLN - 100 komentarzy - 30 PLN - 250 komentarzy - 60 PLN - 500 komentarzy - 90 PLN - 1000 komentarzy - 200 PLN - 2500 komentarzy Cennik kont Netflix: - Netflix Konto Premium [30 dni] ➔ 20 zł Cennik kont Nord VPN: - NordVPN Acc
×
×
 • Create New...