Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Slodzik

Użytkownik
 • Postów

  86
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

1220 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Slodzik

 1. Awarię mają, bądź podajże ktoś wysłał atak na główne IP Hostido
 2. Moja strona dziś otrzymała ataki DDoS, mam tylko podejrzenia, lecz nie wiem dokładniej na czym stoję.*LINK*
 3. Witam! Jak można zauważyć po nazwie tematu poszukuję opiekunów/adminów na serwer. Większość z Was zadaje sobie pytanie, a co to za serwer? Otóż to już wyjaśniam ? Jest to serwer Counter-Strike 1.6 ZOMBIE+EXP. Jest to serwer nowo powstały na forum AlkoSkill.pl. Z racji, że został on niedawny dodany poszukujemy opiekunów/adminów! Grając na serwerze możecie poznać nowych ludzi, czy też swobodnie pograć bądź pogadać. Byłoby nam miło gdybyście wpadli i pograli na serwerze. • Informacje Mod Serwera: ★ ZOMBIE+EXP ★ 51.83.214.102:27015 Forum: @ AlkoSkill.pl @ GT Serwera: https://www.gametracker.com/server_info/51.83.214.102:27015 Głosowanie na Serwer: https://cssetti.pl/serwer/51.83.214.102:27015 Właściciele Serwera: Supreme & PrOsTy. • Rekrutacja Rekrutacja na Admina jest oczywiście otwarta a ponadto poszukujemy adminów oraz opiekuna serwera! ?
 4. jak to licencji nie ma - bynajmniej znaku wodnego od IPS nie ma na ich forum xDD
 5. @Króliczekty już sam siebie oczerniasz. Przecież każde twoje forum stało na nulledzie i co ty mówisz o licencji, jeśli mówisz że "twoje" forum posiada licencję proszę o wystawienie dowodu z zakupem owej licencji bądź ss z panelu. Czy jako współwłaściciel jakiejś strony można nazwać, że forum należy do ciebie? Nie zawsze tak jest poza tym nawet jeśli to niedługo zostaniesz ************ a do tego forum nie ma przyszłości ale co tutaj dalej drążyć temat, przecież to wszystko nudzi. @KróliczekWypowiadasz nieznaną tobie osobę. Popatrz na siebie co ty robisz, a nie oceniasz i wspominasz inne osoby tak naprawdę w tym co napisałeś nie ma żadnej prawdy i nie ściemniaj. Jeśli już chcesz to proszę o dowody bo takie pisanie nic nie znaczy. Wypowiadasz się o czyiś forach a twoje stoi na jebanym nulledzie, jak dla mnie takie coś powinno być karalne. Już Ci powiedziałem skończ z tym...
 6. Jeżeli czegoś nie wiesz to proszę nie krytykuj, evilshot nie stał na nulledzie ani żadnym proserwer ? Robisz z siebie jakiegoś Boga, który wszystko wie. Na drugi raz się do informuj a nie pierdolisz farmazony...
×
×
 • Dodaj nową pozycję...