Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Zenkuu

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Zenkuu

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zenkuu

  Cs-Dawcy

  Nie widzę tam nikogo takiego. Poza tym nie zaśmiecaj mi tematu @prohost proszę zamknąć temat. W razie edytacji będę się kontaktować.
 2. Zenkuu

  Cs-Dawcy

  Poszukujemy załogi na siec serwerów Cs-Dawcy.xaa.pl (Niebawem domena .eu) Więcej informacji na PW. Na naszą sieć szukamy osób oraz serwerów: Aktualnie poszukujemy ludzi na stanowiska: -Moderator Forum, -Redaktor Forum, -Grafik, -Admin DD2 1.6 -Admin Only Mirage CS:GO -Opiekun serwera
 3. Witam. Dołącze do sieci serwerów z serwerem CSGO ONLY MIRAGE. GT: http://www.gametracker.com/server_info/137.74.7.15:30020/ Serwer ma 5 dni, przez ten czas grało nawet po 16 osób. Wymagam: -Pomocy od strony technicznej. Kontakt: PW
 4. Witam. Na serwerze Only Mirage mam dwa problemy, nie mogę z nimi sobie poradzić, ani nic znaleźć na ten temat. Problemy: 1. Na hostingu LiveServer ustawiam w ustawieniach Tryb Turniejowy oraz wyłączam zabijanie graczy ze swojego teamu. Poczym mogą siebie gracze zabijać. 2. BS A działa to znaczy można planować a na B w ogóle. Proszę o pomoc.
×
×
 • Create New...