Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

4d1234

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

About 4d1234

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Oczywiście mój post był z tych typu "no offence". Co do "sprzedania" raczej mu nie wypaliło, gdyż jego wyimaginowany kolega nagle zrezygnował z prowadzenia sieci na jego koncie. Tym magicznym sposobem wrócił do nas prawdziwy AdeK. @DRRRRRRRRR nie dziwie się, że zaczął gadać takie bajeczki. Raczej każdy dałby radę go rozpoznać nawet po najmniejszej gadce. Mój werdykt końcowy - sieć jak i osobę radzę omijać szerokim łukiem. Nagle osoby, które się wypowiedziały w temacie zaczęły być nazywane "konfidentami".
 2. Myślisz, że tak zrobił? Dziwne, że wcześniej miał nick ReTo -> AdeK -> Deemz? (XD). Moim zdaniem ten sell out to jeden wielki bait. Dodatkowo kto normalny oddaje również swoje konto (XD)? Robił Was w ch*ja i będzie robił dalej, taka już jego natura.
×
×
 • Create New...