Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

danski66

Użytkownik
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About danski66

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No tak masz rację ale bardziej chodzi mi o sb ponieważ masz tak zwanego global bana .
 2. Mam pytanie czy to powinno być jak dajesz na jednym serwerze bana i jest to ban globalny na wszystkie serwery? Jest opcja żeby to wyłączyć?
 3. Doba już wiem znaczenie ma duża litera w twojej frazie czy jest opcja żeby nie zwracało uwagę na to czy z małej litery czy nie? Dziękuje już kolejny raz za zajebisty plugin ?
 4. Skompilowany prawidłowo bez errorów ale plugin bez odzewu na serwerze wpisując sm plugins znajduje plugin. Może się gryzie z vipem ze sklepu od Adiego ale nw.
 5. Sprawdzę dziś ?
 6. z sklepcs
 7. @keepcalm Możesz pobrać sam plugin ? Bo ja nie widzę żadnego pluginu do pobrania może jestem ślepy ...
 8. Więc tak poszukiwałem pluginu króry za x frazę w nicku dawał by flagi np "ap" znalazłem całego vipa zależnego od czasu jako iż jestem zielony i nawet nie znam podstawowych komend czy jak to nazwać np na sprawdzeniu nicku i porównanie z x frazą to proszę plugin.
 9. Otóż tak jak w tytule ma ktoś może pomysł lub mogę to wyłączyć w pluginach usuwając czy lepiej nie lub dodać jakieś IP do wyjątków lub coś takiego aktualnie nie mam dostępu do serwera FTP żeby sprawdzić czy po usunięciu przestanie banowac
 10. A co z gotv ? Rozgrzewka jest z plugin restrictu na broni z tego co pamiętam
 11. Otóż mam problem mam serwer only mirage i po restarcie mam rozgrzewke ale po skończeniu mapy już nie i restrict na hełmy się psuje. A gotv się wyłącza co jakiś czas i musze za każdym razem ręcznie wpisywać co przez co jak nie ma restartu demka się nagrywają po pare godzin jak nie zrestartuje serwera komendy poniżej: tv_enable "1" tv_enable1 "1" tv_autorecord "1" Co do restartu to mam komendy mp_match_end_restart "1" mp_match_end_changelevel "1" Te wszystkie komendy mam wpisane w autoexec.cfg i server.cfg
 12. danski66

  ROZWIĄZANE Sourcebans ban na serwer

  Dobra pobrałem najnowszą wersje i działa dziękuję za pomoc i jeszcze jedno pytanie jaki plugin do mutowania na czas bo miałem extendedcomms czy jakoś tak ale mutowałem na pewien czas i nie mogłem powodu wpisać i jak dodać to do sourcebans'a ? Edit Znaczy tak już mam działa i wyświetla się w sourcebans'ie ale jak dodać powód do tego bo nie moge ? w konsoli na sm_mute to moge podać nick i czas Edit2 Dobra dziękuje wszystkim za pomoc i informacje ❤️ Już wszystko działa po prostu nie usunąłem extencomms
 13. danski66

  ROZWIĄZANE Sourcebans ban na serwer

  Czyli moge bez bania się o konto podać swoje bez problemu ?
 14. danski66

  ROZWIĄZANE Sourcebans ban na serwer

  Po co jest moje steam api key do sb tak się pytam do czego służy ?
 15. danski66

  ROZWIĄZANE Sourcebans ban na serwer

  Użyłem takiej co z jakiegoś poradnika użyłem, czym się róźni sourcebans z rozszerzeniem tar.gz ?
×
×
 • Create New...