Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

-Player-

Użytkownik
 • Content Count

  211
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

-Player- last won the day on November 11

-Player- had the most liked content!

Community Reputation

111

1 Follower

About -Player-

Recent Profile Visitors

719 profile views
 1. Z takim podejściem to maksymalnie miesiąc albo ze dwa pociągniesz.
 2. No to na początek polecam 150/200 zł na goboosting i staraj się o to aby gracze zostali. W innym przypadku to będzie stanowczo za mało.
 3. Temat rzeka, musisz wprowadzić szereg zmian na serwerze, zrobić odpowiednią konfigurację pod graczy a ludzie będą sami przychodzić, stosunkowo musisz wprowadzić swoje zasady i ich przestrzegać. Na pewno musisz zacząć od swojego budżetu, bo bez niego nie da się zacząć wbijać między "rynek" gdzie jest popyt graczy na stażowe sieci/serwery. Inwestowałem w goboosting oraz w modyfikacje i efekt jest taki, że już staram się nie inwestować ponieważ mam już stałych graczy i czekam na dalsze rezultaty. Jeszcze jedno właściwe pytanie, jeśli myślisz, że na tym zarobisz to powiem Ci, że
 4. O czym Ty chłopie pierdolis.z? Słuchaj, wystarczająco się każdy z Ciebie pośmiał ale nie pisz już, bo ktoś faktycznie pomyśli, że jesteś odklejony. Pierdzieli to ten co wszystko kupuje i niszczy. Jebn.ij się couto, jebn.ij.
 5. Jak Ci wgra darmowe rzeczy z sieci i przy okazji zmieni autora to może się zastanowisz, bo bynajmniej autor tematu otworzył mi oczy. Ktoś zapyta ale jak to? Przecież dostałeś źródłowe pliki i mogłeś sobie sprawdzić, nie tak? No właśnie nie, bo jestem osobą zabieganą i poniekąd nie mam czasu na tego typu sprawy dlatego najmuje takie osoby jak Pan Technik który oświadczył jasno, że wprowadza swoje autorskie rozwiązania.
 6. -Player-

  Elo

  Czyżby Bartosz powrócił?
 7. Nastąpiła prawdopodobnie fuzja znanych sieci, więc myślę, że temat nie aktualny. https://cs-owo.pl/topic/730-awans-teygo/#comment-3420
 8. Także @Cotuojak widzisz, tutaj nie potrzeba Kasjo aby Cię wyjeba.ć bo tutaj społeczność to robi, więc zrozum, że jesteś jak Najman, bałazen i klaun więc musisz zrobić podobne forum do tego aby ktoś twoją osobę respektował.
 9. Swoim idiotyzmem przebiłeś nawet mersha i dokładnie o tym wiesz, bo nikt tutaj z ludzi nie bierze Cię na poważnie tylko jako zakompleksionego ludzika który myśli, że dorobi się na serwerach. Pokazałeś klasę ostatnim tematem sprzedaży gdzie padł rekord wyśmiania Cię. Jeżeli już coś wspominasz to bardzo dobrze, że potrafisz edytować plugin bo niezły bajzel masz na serwerach aktualnych i tych które sprzedajesz.
 10. @y0ungtakie pytanie do Ciebie, czy zamierzasz w jakiś sposób to rozwiązać, między innymi począwszy od zwrotów? Będę zadowolony i myślę, że inni również jak zwrócisz / pokryjesz 50% kosztów klientów. Edit T9: uciął mi tekst.
 11. -Player-

  Sprzedam sieć

  Nie wiem, ja dostałem tylko takie info, że po tyle serwery 😄
 12. -Player-

  Sprzedam sieć

  Cena serwerów jakby kto pytał. Mirage #1 - 1600 Mirage #2 - 800
 13. Ogólnie to w plecy w tym przypadku jestem 175 zł bo tyle mnie usługi kosztowały. @edit Nie wspomnę, że brałem jeszcze gościa aby mi poprawił konfigurację serwera bo wszystko było na kopiuj/wklej i nie wszystko działało, nie będę wspominał tutaj tego użytkownika aczkolwiek @dredek mi go polecił w którymś poście i jestem bardzo zadowolony.
 14. Czego się spodziewałem za 80zł? Między innymi tego, że w opisie jest napisane jasno - Pluginy oznaczony "*" są autorskie Mnie nie interesuje co ty kupujesz, a co ja kupiłem. Na logikę, jeżeli w opisie jest napisane - Pluginy oznaczony "*" są autorskie To zostałem wprowadzony w błąd, między innymi oszukany. Nie rozumiem fenomenu tego, że ktoś ma ból dupki za to, że ktoś coś kupuje bo ma pieniądze a drugiej osobie albo za drogo albo nie wiadomo co. Paczkę kupiłem ze względu tego, że autor wspomniał, że są tam autorskie prace. Czego tu nie moż
×
×
 • Create New...