Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

s0^

Użytkownik
 • Content Count

  175
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

s0^ last won the day on September 16

s0^ had the most liked content!

Community Reputation

83

About s0^

Recent Profile Visitors

561 profile views
 1. s0^

  Zamknięty na prośbę autora. Sprzedam 5vs5, mirage, awp

  Sam z siebie idiote robisz, sprzedałeś serwery a wszystkie one mają tą samą domenę w hostname. Wiadomo dostanie nagrodę tego roku na myfilxie.
 2. s0^

  Zamknięty na prośbę autora. Sprzedam 5vs5, mirage, awp

  Mylisz się, zrobił to bo reklamy się kończą. Lepiej chyba jest opierdolić serwer za "700zł". Postawić nowy serwer, wgrać tą samą paczkę i kupić na niego reklamy za 200/300zł. Zostaje w kieszeni z 250/300zł. Przechulać kasę i sprzedać znowu serwer, i tak w kółko cotuo.
 3. Biere zaliczkie i będzie pan zadowolony.
 4. tyle osób w *huja zrobił a nikt nic z tym nie robi? czas może go udupić lub Internet chłopakowi wyłączyć to może się czegoś nauczy.
 5. s0^

  Zamknięty na prośbę autora. Zlecę przerobienie modyfikacji.

  Zlecenie wykonane. @Qes- polecam.
 6. s0^

  Zamknięty na prośbę autora. Zlecę przerobienie modyfikacji.

  Cześć, Zlecę modyfikację tego pluginu - https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=2739500#post2739500 Konkretnie chodzi mi o usunięcie kilku funkcji oraz dodanie działania modyfikacji od X graczy. Oferty cenowe poproszę na pw.
 7. s0^

  ZAMKNIĘTY Sprzedam domene

  Nawet jeśli ktoś podjebie to i co? Jeżeli dane są niezmienne to myślisz, że oni to rozpatrzą jak skargę na jakiejś sieci? Człowieku, oni są zarobieni. Tyczy się to samo ze zgłaszaniem nulledów, wojna z wiatrakami. Co do postu, przy odpowiednim zażądaniu i mailingu myślę, że kwota w kwartale się zwróci, bowiem nie patrzymy na sieć xaa tylko model CS'a w Polsce.
 8. s0^

  Nie aktualne

  nie aktualne
 9. s0^

  Kupię wpln pukawka.

  Cześć, aktualnie potrzebuję 40 wPLN, płacę PayPal.
 10. Nie wiedziałem o tym, ostatni serwer miałem 3/4 lata temu, dobrze to chodziło - dobrą ofertę za zakup dostałem. Jestem zdania, że jak sam nie przetestuję to się będę upierał, że jest inaczej. Ale teraz bynajmniej wiem, że nie będę tam inwestować.
 11. Więc tak, po 5 dniach roboczych mogę coś tam się wypowiedzieć na temat prowadzenia świeżego serwera. Gosetti masterboost - 0 efektu na wysokiej stawce, 1/2 miejsce na liście - szkoda się rozpisywać i inwestować pieniądze, po prostu nie polecam. Goboosting - fajna reklama, dość przemyślana przez @live4net. Wszystko jest cacy, aczkolwiek aby widzieć rezultaty trzeba trochę zainwestować aczkolwiek jest to normalne. Sami decydujemy o efektach - co jest jak najbardziej na plus, tą formę reklamy polecam. Ogólnie na początek trzeba sporo zainwestować jak na nowo powstały serwer.
 12. Cóż za czasów doczekałem aby złodziej złodzieja okradał - https://www.pecetowicz.pl/topic/fragkill-wykonanie-logo-pod-szablon-botownia-105010/?tab=comments#comment-558847
 13. Nie mam pojęcia, czy działa czy nie, dlatego testuję. Jeżeli masterboost nie działa to i inne reklamy nie powinny przynosić efektu, bynajmniej mogę się mylić.
 14. Sprawdzałeś ofertę? - https://hosteam.pl/pl/vps
×
×
 • Create New...