Marshall

Użytkownik
 • Zawartość

  113
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  8

Marshall wygrał w ostatnim dniu 26 Listopad

Marshall ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

34 Silver Elite

3 obserwujących

O Marshall

 • Ranga
  Silver Elite

Informacje o mnie

 • Skąd:
  Szn/Hamburg
 • Płeć:
  Mężczyzna

Kontakt

Ostatnio na profilu byli

940 wyświetleń profilu
 1. PREFIX ADMIN CSGO help

  @Sonniak2006 (coś mi się wydaje, że to Twój rocznik w nicku) Zapłacić to Ci jedynie można by piąchą w pysk. Taka wypłata jaka armata z Ciebie. Jak Ty gościu nie potrafisz skonfigurować pluga od RS'ów, a się udzielasz... W dodatku reklamuje serwer " ITP..,,s.ad.as.das.das." Boże.... Polecam gorąSo.
 2. Jak zresetowac cały plugin Store by zephyrus?

  1. W menu admina masz reset jak kolega wyżej napisał 2. Jeśli sqlite to możesz po prostu bazę usunąć, czyli serwer off > /csgo/addons/sourcemod/data/sqlite > nazwa Twojej bazy "store" > delete i finito
 3. SPRZEDAM SPRZEDAM SKINY

  Polecam sprzedać na skin.cashu, tak prywatnie to będziesz się pierdzielił z tym za dużo a zarobek taki sam. Tam masz około 30% mniej ale siano instant.
 4. Microsms.pl przelewy

  @Neste Pokaż mi te prywatne wiadomości na które nie odpisałem. Masz 5 minut.
 5. Microsms.pl przelewy

  @czarna_mamba "ta" to sobie pisz do kolegów z piaskownicy na FB. Nie wiem czy nie potrafisz jeszcze korzystać z for publicznych czy jesteś po prostu tak ułomny, ale to chyba drugie. @KaMix Potrzebujesz tylko zlecenia przelewu weryfikacyjnego.
 6. Opinie - Zabijaka.pl

  Nie polecam. Sam nie korzystam, lecz jeśli robie serwery na zlecenie to szlag mnie trafia jak mam fast download zrobić, szybciej wychodzi chyba samemu wrzucić pliki.
 7. Poszukuje kilku osób do projektu

  Nie polecam współpracy z owym Krzysztofem. Może ma dobre intencje, nie zaprzeczam, lecz jeśli ktoś chce zostać murzynem i robić za nieudaczników to może iść. Prawda jest taka, że są tam ludzie którzy o niczym nie mają pojęcia, czy to od strony technicznej, czy to od strony samego zarządzania. Do tego jeszcze dochodzi brak aktywności, zero wkładu, choć w sumie jaki można dać wkład jeśli się nie wie nic :D Projekt ma zamysł stworzenia takiego "mygo.pl" czy tym podobnych portali, nie będę wymieniał innych ze względu na reklamę. Pomysł jest fajny, ale nie z tymi ludźmi. Osoba która Tworzy taki projekt bierze ludzi bez doświadczenia, bez wiedzy technicznej, typowych gimbusów jarających się danielem magicalem i to dosłownie. Polecam sprawdzić i potwierdzić me słowa. Jeśli masz hajs a nie masz wiedzy - będziesz tam mile widziany! Jeśli masz wiedzę i czas, to tak samo, ale po jakimś czasie stwierdzisz, że lepiej stąd zawijać! To nie jest hejt, tylko przestroga dla ludzi którzy cenią swój czas, bo tam go tylko stracisz. Nie ważne jaka będzie odpowiedź na ten post, pewnie stek bzdur, ale wiem jedno, że każdy się przekona jeśli się zgodzi. Sorry Krzysiek, za złą reklamę ale może rusz w końcu tą pustą przyłbicą i pomyśl trochę logicznie, bo od X lat to Ci nie wychodzi i nawet Ci powiem, że cofasz się lekko wstecz (w rozwoju, choć rozwinięty to nigdy nie byłeś).
 8. Przeładowanie broni

  @Mr Rooster Teraz wyjaśniłeś, ale na przyszłość to podaj więcej informacji, bo do cholery skąd ktoś ma wiedzieć że chodzi tutaj o serwer PB? Jeśli potrzebujesz pomocy, chcesz by ktoś napisał Ci plugin (poświęcił swój czas, wiedzę) to uszanuj to i podawaj więcej informacji, chociaż tyle daj od siebie ;)
 9. Przeładowanie broni

  Mógłbyś określić dokładniej o co chodzi? Trochę nie rozumiem o jakie przeładownie chodzi. Jeśli o "reload" to przecież tak się dzieje co runde.
 10. Tak, stworzone serwery muszą być na mojej sieci. Nie mam czasu na ogarnianie wszystkiego na raz, dlatego mogę zaproponować komuś stworzenie serwera bez obaw o koszty. Jeśli chodzi o drugie pytanie, czyli finanse, to trochę się zastanawiam czemu ma interesować to kogoś z zewnątrz? Mniejsza o to. Jak chyba większość z nas doskonale wie, że nic nie jest za darmo i z serwerów nie czerpie się samych czystych zysków, ponieważ trzeba je opłacać jak i inne rzeczy związane z siecią serwerów, dlatego zarobek idzie na opłaty. Nie wiem konkretnie jaki był zamysł tego pytania, ale jeśli chodzi o pieniądze to nigdy nie miałem zamiaru czerpać ich z sieci, robię to z innych względów a nie dla korzyści finansowych.
 11. Chcesz stworzyć swój własny serwer CS:GO / TF2/ L4D2 / CS 1.6 / bez obaw o koszty utrzymania? Jeśli posiadasz przynajmniej podstawową wiedzę w zakresie sourcemoda (lub amxmodx) to nic nie stoi na przeszkodzie. Co mogę zaoferować? Serwer - Max 30 slotów, 128TR, Lokalizacja Poznań, pomoc techniczna Wymagania: * Minimum 16 lat * Sprawny mikrofon * Podstawowa wiedza w zakresie sourcemod * Doświadczenie w prowadzeniu serwerów * Aktywność, dbanie o frekwencję serwera Nabór na opiekunów & adminów na serwery CS:GO * Only DD2 * Surf Tier 1-3 * DM Aim HS * BaseBuilder (w trakcie prac) * TeamSpeak3 Wymagania: * Minimum 16 lat * Sprawny mikrofon * Doświadczenie * Kultura osobista * Aktywność Opiekunowie nie muszą posiadać wiedzy od strony technicznej. Główny zadaniem jest utrzymywanie porządku na serwerach, rekrutacja adminów, sprawy społecznościowe etc.. Opiekun nie otrzymuje dostępu do ftp serwera. Kontakt: Steam1 Steam2 Jeśli jesteś zainteresowany to zaproś na steam, przedstaw się i opisz konkretnie swoją chęć dołączenia.
 12. Pewne problemy

  Dodaj do admin_overrides.cfg Overrides { "sm_style" "t" } Możesz też edytować plugin i ustawić tą komendę na flagę. Z komendą nominate to nie wiem konkretnie jaki masz problem i jakiego pluga używasz, jak chcesz uzyskać jakąś pomoc, to na przyszłość opisz wszystko dokładnie i daj więcej informacji.
 13. Ustawienia serwera

  Jeśli mówisz o sm_admin to chyba już masz SourceBasna? Komendy na banowanie na czas masz w panelu (Player Commands) Jak chcesz dokładnie dostosować czasy to edytuj sobie sbpp_main.sp if (CheckCommandAccess(client, "sm_unban", ADMFLAG_UNBAN | ADMFLAG_ROOT)) AddMenuItem(menu, "0", "Permanent"); AddMenuItem(menu, "10", "10 Minutes"); AddMenuItem(menu, "30", "30 Minutes"); AddMenuItem(menu, "60", "1 Hour"); AddMenuItem(menu, "240", "4 Hours"); AddMenuItem(menu, "1440", "1 Day"); AddMenuItem(menu, "10080", "1 Week"); Komendy na muty itp., czyli sourcecomms, edytujesz w pliku /csgo/addons/sourcemod/configs/sourcebans/sourcecomms.cfg
 14. Ustawienia serwera

  Powyższa wypowiedź zmusza Cię jedynie do zmiany trybu. Jeśli ustawiłeś tryb na competitive czyli "game_type 0;game_mode 1" to stwórz sobie dodatkowy plik o nazwie "gamemode_competitive_server.cfg". W przypadku innych trybów zrób tak samo zastępując tylko nazwę trybu dodatkowo dodając _server. Do takiego pliku wrzuć komendy: mp_warmuptime "0" mp_friendlyfire "0" mp_maxrounds "30" mp_timelimit "0" mp_roundtime "3" mp_roundtime_defuse "3" mp_startmoney "0" // tutaj nie wiem czy Ci chodzi o początkową kasę bo się nie określiłeś