Marshall

Użytkownik
 • Zawartość

  88
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  4

Marshall wygrał w ostatnim dniu 3 Październik

Marshall ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

16 Silver IV

3 obserwujących

O Marshall

 • Ranga
  Silver IV

Informacje o mnie

 • Skąd:
  Szn/Hamburg
 • Płeć:
  Mężczyzna

Kontakt

Ostatnio na profilu byli

786 wyświetleń profilu
 1. Problem z AbNeR Round End

  Wrzuć folder z muzyką >> /csgo/sound Otwórz plik cfg >> /csgo/cfg/sourcemod/abner_res.cfg Skonfiguruj mniej więcej tak: // Enable/Disable client preferences // - // Default: "1" res_client_preferences "1" // Path off ct sounds in /cstrike/sound // - res_ct_path "moja_muzyka" // 1 - Random, 2- Play in queue // - // Default: "2" res_play_type "1" // Print mp3 name in chat (Suggested by m22b) // - // Default: "0" res_print_to_chat_mp3_name "1" // 0 - Don´t play sounds, 1 - Play TR sounds, 2 - Play CT sounds. // - // Default: "0" res_rounddraw_play "0" // Stop map musics // - // Default: "1" res_stop_map_music "1" // Path off tr sounds in /cstrike/sound // - res_tr_path "moja_muzyka" res_ct_path / res_tr_path "moja_muzyka" tutaj wpisujesz nazwę folderu z muzyką wrzuconego do 'sounds', możesz zrobić dwa osobne foldery do odtwarzania po wygranych CT (_ct) i TT (_tr) no i wpisać odpowiednio ich nazwy w wyżej wymienionych cvarach. Osobiście polecam zrobić jeden folder i tyle. Jeśli chcesz by nazwa utworów była wyświetlana na czacie to ustaw >> res_print_to_chat_mp3_name "1". Dodatkowo musisz wtedy wrzucić plik abner_res.txt >> /csgo/addons/sourcemod/configs/ Przykładowa konfiguracja tego pliku: "Abner Res" { "nazwa_pliku_w_folderze_z_muzyką1.mp3" { "songname" "Tutaj wpisz tytuł jaki ma być wyświetlany na serwerze" } "nazwa_pliku_w_folderze_z_muzyką2.mp3" { "songname" "Tutaj wpisz tytuł jaki ma być wyświetlany na serwerze" } }
 2. SMAC

  @Mr Rooster Spokojnie. Takie ala systemy AC jak i same główne, nie polegają na tym, że ktoś dostaje bana za jakieś lucky shoty czy coś w ten deseń, bo nie ocenia to człowiek tylko program (plugin). Działanie jest na zasadzie wykrywania poleceń, komend i ich synchronizacji nienaturalnej, czyli na zasadzie działania programu nie człowieka, bo człowiek nie jest w stanie odwzorować 1:1 każdego swojego ruchu, strzału, poruszania się. Jakby to nie tłumaczyć, to możesz śmiało tego używać, zobaczysz sam efekty. Wątpię by ktoś został zbanowany niesprawiedliwie, jedynie co może być minusem to nieskuteczność, ze względu na to, że niektóre płatne czity są kilka X razy bardziej zaawansowane technicznie niż taki systemik, który będzie w stanie zauważyć jedynie darmowe i powszechne wspomagacze.
 3. SourceBans Problemy

  @Quebo Wybacz bo źle przeczytałem i zamiast importu wysłałem Ci eksport :D (postu edytować nie mogę, bo z pewnością jest ustawiony limit czasu edycji od napisania) Importować bany możesz poprzez ingerencję w bazę danych, tak jak kolega wyżej napisał, lub po prostu ze strony.
 4. SourceBans Problemy

  Jeśli występuje taki problem, że niby wszystko jest aktualne a jednak nie, to po prostu eksportuj wszystkie bany i zainstaluj 1.6.2 od nowa a potem importuj pozostałości. Nie wiem jak wygląda upgrade i czy w ogóle działa bo nigdy w taki sposób tego nie robiłem. Co do ustawień godziny, to zbyt mało informacji by cokolwiek powiedzieć, ale może pierw sprawdź czy dobrze masz ustawioną strefę GMT w ustawieniach strony SB.
 5. Problem z bhopem

  Myślałem, że może używasz jakiegoś rozbudowanego timera, bo tam można spotkać jakieś cvary dotyczące rozpędzania, lecz to nie działa tak jak w 1.6
 6. Problem z bhopem

  W 1.6 można było nabrać większej prędkości rozpędzając się "skosem" bez żadnych modyfikacji. W CS:GO już tak to nie działa. Jeśli chodzi o Twoje pytanie, to zacznijmy od tego jakiego pluginu używasz do DR"a? Chodzi o główny timer itp..
 7. KUPIĘ WPLN HostPlay

  @Tylko Metin Ale kogo to interesuje ile masz na tym hostingu? Czy zamysł tego działu oraz samego tematu służy do chwalenia się (Ile macie siana na Hostplay, piszcie!)? Czy może służy do sprzedaży różnych usług, wirtualnej gotówki, etc.. ? Nie wiem czy to wiek blokuje ludziom logiczne myślenie, czy może natarczywa próba oszustwa by ujawnić wcześniej wszystkim jakie to majątki się ma na hostingach by potem walić wałki na 20zł.
 8. Dziwne pliki

  Zrób sobie walidację plików serwera, znajdziesz gdzieś w opcjach update'u. Jak nie pomoże, serwer dalej będzie się crashował to zgłoś problem do supportu ponieważ nie wzięło się to z Twojej winy.
 9. Pytanko odnośnie strony

  Przetestuj sobie 'System plików' i zobaczymy efekty, jak nie pomoże to znajdziemy jakieś inne rozwiązanie.
 10. Dziwne pliki

  Hosting czy VPS/Dedyk?
 11. Pytanko odnośnie strony

  Jakie masz ustawienia w "Przechowywanie danych"? W zaawansowanej konfiguracji.
 12. Dziwne pliki

  To są pliki systemowe. Czy po takim logu "File /clients/client/csgo/pak01_057.vpk was never closed" serwer Ci się restartuje?
 13. Witam. Nowo powstała sieć serwerów SilentSkill.pl poszukuje ludzi chętnych współtworzyć naszą społeczność oraz przyczynić się do rozwoju projektu. Wolne stanowiska: Dołączenie z serwerem: x2 Junior Admin: x1 * Moderator: x2 * Opiekun serwera: x2 UB Team: x2 Grafik: x3 Redaktor: x2 Admin serwera cs:go: xX Admin Ts3: x2 Oferujemy: - Możliwość stworzenia własnego serwera bez opłat (CS:GO 128TR / CS 1.6 800 FPS) * - Kompleksowe wsparcie techniczne w każdym aspekcie - Stabilizacja - Możliwość dalszego rozwoju (awans) - Aktywna i bezkonfliktowa administracji - Sieć tworzona z pasji, nie dla zarobków * Osoby chętne na wybrane stanowisko musza posiadać jakiekolwiek doświadczenie oraz wiedzę, która zostanie zweryfikowana Nasz główny kontent to serwery CS:GO oraz w mniejszym stopniu 1.6, lecz nie hermetyzujemy się w tej kwestii dlatego wszelkie inne propozycje/współprace zostają sprawą otwartą. Kontakt: Steam 1 - http://steamcommunity.com/id/marshallmsl/ Steam 2 - http://steamcommunity.com/id/marshallmsl2/ GG - 50344554 E-mail - [email protected] Pw