Marshall

Użytkownik
 • Zawartość

  44
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  3

Marshall wygrał w ostatnim dniu 27 Kwiecień

Marshall ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

8 Silver II

3 obserwujących

O Marshall

 • Ranga
  Silver II

Informacje o mnie

 • Płeć:
  Mężczyzna

Kontakt

Ostatnio na profilu byli

532 wyświetleń profilu
 1. Opis: Sprzedam gotowe paczki serwerów cs:go do modów takich jak: Retake, DD2, 4Maps, Arena1v1, Deahtrun, Jailbreak, 5v5. Basebuilder, Surf, TTT, Hns, Hns Prophount na zamówienie. Cena: Do uzgodnienia Płatność: Paypal/Przelew Kontakt: Steam, pw, gg (nr na pw) Allegro (nie wymagane): brak Zdjęcia: brak Więcej informacji po kontakcie na pw, steam itp., wszelkie wypowiedzi/pytania w tym temacie są zbędne.
 2. Mogę zaoferować pełne wsparcie techniczne w kwestii serwerów jak i forum, lecz nie za przyłączeniem się do sieci tylko na zlecenie. Jeśli jesteś zainteresowany to zgłoś się na pw.
 3. Ten błąd najczęściej oznacza nieprawidłową wartość, jakiś błąd w tekście, mogłeś gdzieś pominąć klamry, nieprawidłowo wpisać kolor etc., przejrzyj pierw cały plik czy wszystko się zgadza
 4. W core.cfg zmień na "DisableAutoUpdate" "yes" Zaktualizuj sourcemoda https://www.sourcemod.net/downloads.php?branch=stable Choć raczej jeśli chodzi o modele rąk to nic nie zmieni, lecz nie jestem pewien. Jeśli korzystasz z jakichś pluginów typu skinchooser i czegokolwiek co zmienia modele to rozwiązania szukaj w tym. Proponuje też zmianę wartości offsetów pod linuxa dodając +1 (wartość) w niestandardowych plikach gamedata np. w przypadku zephyrusa będzie to store.gamedata.txt, bo resztę podmienia sourcemod.
 5. SPRZEDAM

  @Darknes Po prostu wróciłem tam po 2 latach przerwy.
 6. Używałeś rękawiczek na serwie? Aktualizowałeś offsety?
 7. SPRZEDAM

  @Marshall Mnie jeszcze nikt z żadnej sieci nie wyrzucił, zawsze odchodzę sam, więc nie wiem skąd takie brednie wymyślacie.
 8. SPRZEDAM

  Opis: Paczka CS:GO Jailbreak Sklep/Kredyty/Gangi/Kosy/Skiny/Rękawiczki i inne. Więcej dowiesz się kontaktując się ze mną na PW. Cena: Do uzgodnienia Płatność: Przelew/Paypal Kontakt: http://steamcommunity.com/id/marshallmsl/ Allegro (nie wymagane): Nie Zdjęcia: Brak
 9. Użyj tego programu i problem minie. Bez obaw, wykonuje on tylko kilka komend w wierszu polecenia win. VACAF2.3.CSH.zip
 10. Ja Ci mogę dac paczkę, ale nie za darmo, bo troszkę pracy w to włożyłem
 11. pierw wpisz w konsolę serwera "meta list" i pokaż
 12. addons/sourcemod/configs w plilu admin_overrides.cfg dopisz linijkę "sm_vip" "twoja flaga"
 13. SPRZEDAM

  Jeśli ktoś czekał aż bicek wstawi paczki, to może zapomnieć, zresztą tak jak mówiłem. No i radziłbym nie sprzedawać nic temu Panu który słynie z walenia ludzi na hajs.
 14. SPRZEDAM

  Czyli nie jego ;]
 15. komenda znajduje sie w lastrequest.sp RegConsoleCmd("sm_lr", Command_LastRequest); komenda niby jest, a co masz w konsoli po jej wpisaniu?