Marshall

Użytkownik
 • Zawartość

  146
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  11

Marshall wygrał w ostatnim dniu 10 Lipiec

Marshall ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

46 Gold Nova I

3 obserwujących

O Marshall

 • Ranga
  Silver Elite Master

Informacje o mnie

 • Skąd:
  Szn/Hamburg
 • Płeć:
  Mężczyzna

Kontakt

Ostatnio na profilu byli

1,232 wyświetleń profilu
 1. Reklama CSGO

  w dupie
 2. pluginy na vip/svip

  Większość rzeczy które napisałeś uzyskasz z generatora. Apteczka - https://github.com/Franc1sco/CSGO-New-Items lub z generatora (leczenie pod E) Gloves - osobny plugin Kosy - osobny plugin. W wersji prywatnej franuga masz możliwość ustawienia każdą kosę z osobna pod daną flagę https://github.com/Franc1sco/Franug-Knifes, prywatna wersja jest płatna. https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=298770 tutaj jest wersja darmowa z kosami i skinami ale nie ma opcji ustawienia pod flagę. Za drobną opłatą mogę przerobić pod vip'a, bo wątpie by ktoś za darmo Ci tutaj to zrobił.
 3. Sprzedaż skinów

  Dodam na koniec, że sugerowanie się wartością skina na rynku steam, ma się nijak do rzeczywistości, skoro istnieją strony gdzie z automatu kupisz o wiele taniej. Podam głupi przykład tego ak47 vulcan 25 euro - Steam 15 euro - https://opskins.com/?app=730_2&loc=shop_search&search_item=AK-47 | Vulcan (Field-Tested)"&sort=lh&offer_id=7&aff_id=1419&marketing_source=Affiliate&aff_source=SteamAnalyst Jeśli ktoś nie jest obeznany, to możesz mu wcisnąć bajkę "ej ale ten skin na rynku jest wart 25 euro", no szkoda tylko, że na jednej ze stron może kupić takiego za 15 euro bez ryzyka.
 4. Error logi

  https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=195008
 5. Sprzedaż skinów

  https://bitskins.com Tutaj otrzymuję większe stawki przy sprzedaży instant niż na skincashu na którym już około 600 euro sprzedałem. Dodatkowo tam praktycznie wszystko można sprzedać instant (prócz śmieci typu 0.03$, a skincash czasami niektórych itemów nie chce brać), a jeśli ktoś chce poczekać z pół dnia/dzień to nawet więcej wyciągnie. Min. wypłata na paypal to 5$ @Akeno|AdvancedNet a za ile byś go chciał sprzedać w inny sposób? Zobacz, że tutaj takiego vulcana kupić już o 7.5$ taniej niż jest wart na rynku, a więc jak ktoś ma zamiar kupować u takich osób które spuszczą z 5$ to radzę im iść po rozum do głowy. Bo w takich transakcjach dodatkowo istnieje jeszcze jakieś ryzyko. https://bitskins.com/?market_hash_name=ak-47+|+Vulcan+Field&appid=730&is_stattrak=0&has_stickers=0&is_souvenir=0&show_trade_delayed_items=0&sort_by=price&order=asc
 6. Przemyślenia dotyczące CSGO

  Co do spadku graczy głównie na serwerach społecznościowych, to z pewnością wpływa na to kilka czynników. - Popularność, moda na inne gry typu Fortnite. - Aktualizacje które spowodowały problemy z dołączaniem na serwery. - Kwestia samego Non Prime/Prime, na non prime niestety nie da się już grać normalnie, zbyt wielki natłok cheaterów co z biegiem czasu zniechęca graczy do tej gry, a wbicie tego Prime'a też zajmuje trochę czasu. Osobiście jakiś czas temu, jak lvl'owałem konto na MM'ach, to myślałem już, że sobie odpuszczę bo z normalną grą nie miało to nic wspólnego. Zresztą granie MM'ów aktualnie to chyba tylko 4Fun dla beki. Jak ktoś ma zamiar w ogóle się starać i przejmować takimi meczami, to szczerze - współczuje podejścia. Kwestia skinów. Valve wprowadza blokady na rynku tylko i wyłącznie po to, by wykluczyć w końcu wszystkie strony hazardowe, ponieważ wcześniejsze ich próby nie zadziałały tak jakby tego chcieli. Myślicie, że Valve nie widzi jak działają inne gry z poza steam? Tam nie można przedmiotami z gry handlować, wymieniać czy grać nimi na stronach a zyski jednak są, więc chcą zhermetyzować to tak, aby wszystko zostało na rynku steam i nie wychodziło na zewnątrz. Source 2, to temat rzeka i radziłbym go zostawić, nie ma sensu nad tym rozmyślać i snuć przypuszczenia bo zbyt mało każdy z nas o tym wie, dodatkowo zbyt bardzo może to zmienić rozgrywkę, więc jeśli już, to zbyt szybko się nie pojawi. Ja zanotowałem u siebie zanotowałem drastyczny spadek na serwerach, dochodzący do pustych serwerów przez większą ilość czasu w ciągu dnia. Niestety zaobserwowałem to dopiero po aktualizacjach z początku tego miesiąca, nie widziałem wcześniej, bym jakoś stopniowo tracił graczy, tylko tak nagle. Pach trach i nie ma. Nie będę obwiniał w 100% tych aktualizacji, ale skoro one powodowały problemy z dołączaniem na serwery to z pewnością jest to jeden z czynników głównych. CS jest grą na tysiące godzin i jest to specyficzna gra. Na wiele gier już był wielki hype i padały po jakimś czasie, a counter strike ma nadal pokaźną ilość graczy nawet w starszej wersji czyli 1.6. Wystarczy popatrzeć na sieci, które dalej w większości maja te serwery (głownie dla zarobku :) ).
 7. Jest tylko możliwość przekierowania na zasadzie kicka z serwera po określonym czasie i wiadomością z innym IP. O ext to jeszcze nie słyszałem by ktoś taki stworzył ale też nie zagłębiałem się w tym temacie.
 8. ZLECĘ Paczka JailBreak

  @TheSzymek https://steamcommunity.com/id/marshallmsl/ https://steamcommunity.com/id/marshallmsl2/ Mam gotową. Zaproś a się dogadamy jeśli chciałbyś zmodyfikować pod własne upodobania.
 9. microsms+sklepsms

  26 do wywalenia. Microsms tego nie oferuje.
 10. SPRZEDAM Sieć Serwerów CS:GO

  @Botownia.pl Dzięki za info Emilu.
 11. SPRZEDAM Sieć Serwerów CS:GO

  Serwery fajnie zrobione. Jedyne co moge to polecić je. Interesuje mnie głównie za ile odsprzedasz dedyka?
 12. zephyrus store

  "Respawn / HP" { "Respawn" { "respawn" "1" "price" "120" "type" "respawn" } "HP+20" { "health" "20" "price" "200" "type" "health" } "HP+50" { "health" "50" "price" "400" "type" "health" } } ze speedem to się domyślisz, wszystko masz w includach.
 13. Spadki graczy

  Kilku graczy dziś mi mówiło, że po aktualizacji wywalało im cs'a przy wchodzeniu serwer i w konsoli mieli błędy dotyczące roundsound'ów. Usunęli, pobrały się na nowo i nie mieli problemu. Dziś pozmieniałem tylko ścieżki do rs'ów i coś tam się kręci jakby lepiej. Zobaczymy dalej na dniach.
 14. Spadki graczy

  @Dudnes Nie wiem jaki procent graczy ma/miało ten problem, ale przynajmniej z tego co zauważyłem, to akurat od ostatniej aktualizacji przynajmniej u siebie po może 2 dniach pojawił się straszny problem z frekwencją. Nie wiem jak jest u innych, nie obserwuję. Mówię tylko to co zauważyłem u siebie. Dlatego biorąc pod uwagę problem po ostatnim update, ciężko mi wierzyć, że nagle wszyscy w jednej chwili przerzucili się na Fortnite skoro hype na tą grę jest od dawna, jest to niemożliwe. Spadki czasami sięgają aż do stanu pustki na serwerze na długi czas. Co do naprawy samego błędu po stronie klienta, to nie jest tak, że gracze będą w większości radzić sobie sami. Póki ktoś im tego nie wytłumaczy, to znaczna część nie upora się z tym problemem. Niektórzy nie wiedzą nawet gdzie znajdują się pliki gry. Ogółem czas pokaże, bo co do spadku frekwencji w takim czy innym okresie, czy na rzecz jakiejś innej gry, to temat rzeka. Można wiele polemizować i snuć, jedni gracze odchodzą inni zaś przychodzą, jedni nie mają czas w danym okresie inni mają, prosta rotacja która będzie zawsze i była.
 15. Spadki graczy

  Moim zdaniem w pewnym stopniu przyczyną może być to o czym jest tutaj napisane. Sam zanotowałem bardzo drastyczne spadki i to na serwerach, które bez względu na porę dnia czy dany miesiąc zawsze miały pokaźną ilość graczy. Ze sporego doświadczenia wiem, że aż w tak nagłym stopniu nie traci się graczy, nawet na rzecz jakiegoś nasilonego okresu nauki czy czegokolwiek co może zmniejszać aktywność ludzi przy PC. Oczywiście są okresy w których będą spadki ale i tak samo wzrosty, tylko pamiętajmy o tym, że zawsze jest jakaś rotacja. Po tej ostatniej aktualizacji csgo zbyt wiele osób zauważa ten problem, więc niewykluczone, że coś w tym jest.