Marshall

Użytkownik
 • Zawartość

  117
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  9

Marshall wygrał w ostatnim dniu 12 Grudzień 2017

Marshall ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

35 Silver Elite Master

3 obserwujących

O Marshall

 • Ranga
  Silver Elite

Informacje o mnie

 • Skąd:
  Szn/Hamburg
 • Płeć:
  Mężczyzna

Kontakt

Ostatnio na profilu byli

998 wyświetleń profilu
 1. 1s2k wkracza do akcji/ Oszustwo

  Tak wspaniale rozwinięta sieć, typowa masówa pod hajs z serwerów 1.6 i nie stać by uczciwie coś kupić? No w sumie, jak tam co 5 min wołają o dotacje bo udają, że ciężko przędzą, to się nie dziwie. Choć to tylko czysty wyzysk i nic więcej, tak działają niestety takie sieci.
 2. Pozycjonowanie serwerów

  Serwery standardowo od jakiegoś już czasu, są pozycjonowane według pingu. Kiedyś były tagi, ale zostało to zmienione. Tagi już praktycznie nie mają wpływu na pozycję, choć warto też zadbać o te tagi, bo znajdzie się jakaś część graczy, która wyszukuje serwery po tagach i akurat trafi na Twój ;)
 3. Blokowanie broni na danej mapie

  https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=950174 Wystarczy dokładnie zrozumieć konfigurację, dot., configów map.
 4. RoundSoundy na Arenach

  Tak dla dopełnienia, maksymalną wartością jaką możesz ustawić to 10 sekund. To i tak jest mało, ale chyba to najlepsze wyjście, bo w sumie przy tak krótkim czasie to trudno jakoś optymalnie te rs'y zrobić. Mam na myśli głównie to, że ok, coś tam gra, tylko żeby to grało z sensem, czasami w kawałkach braknie czasu na dopełnienie rymu czy tekstu by to miało w ogóle sens :D
 5. PREFIX ADMIN CSGO help

  @Sonniak2006 (coś mi się wydaje, że to Twój rocznik w nicku) Zapłacić to Ci jedynie można by piąchą w pysk. Taka wypłata jaka armata z Ciebie. Jak Ty gościu nie potrafisz skonfigurować pluga od RS'ów, a się udzielasz... W dodatku reklamuje serwer " ITP..,,s.ad.as.das.das." Boże.... Polecam gorąSo.
 6. Jak zresetowac cały plugin Store by zephyrus?

  1. W menu admina masz reset jak kolega wyżej napisał 2. Jeśli sqlite to możesz po prostu bazę usunąć, czyli serwer off > /csgo/addons/sourcemod/data/sqlite > nazwa Twojej bazy "store" > delete i finito
 7. SPRZEDAM SPRZEDAM SKINY

  Polecam sprzedać na skin.cashu, tak prywatnie to będziesz się pierdzielił z tym za dużo a zarobek taki sam. Tam masz około 30% mniej ale siano instant.
 8. Microsms.pl przelewy

  @Neste Pokaż mi te prywatne wiadomości na które nie odpisałem. Masz 5 minut.
 9. Microsms.pl przelewy

  @czarna_mamba "ta" to sobie pisz do kolegów z piaskownicy na FB. Nie wiem czy nie potrafisz jeszcze korzystać z for publicznych czy jesteś po prostu tak ułomny, ale to chyba drugie. @KaMix Potrzebujesz tylko zlecenia przelewu weryfikacyjnego.
 10. Opinie - Zabijaka.pl

  Nie polecam. Sam nie korzystam, lecz jeśli robie serwery na zlecenie to szlag mnie trafia jak mam fast download zrobić, szybciej wychodzi chyba samemu wrzucić pliki.
 11. Poszukuje kilku osób do projektu

  Nie polecam współpracy z owym Krzysztofem. Może ma dobre intencje, nie zaprzeczam, lecz jeśli ktoś chce zostać murzynem i robić za nieudaczników to może iść. Prawda jest taka, że są tam ludzie którzy o niczym nie mają pojęcia, czy to od strony technicznej, czy to od strony samego zarządzania. Do tego jeszcze dochodzi brak aktywności, zero wkładu, choć w sumie jaki można dać wkład jeśli się nie wie nic :D Projekt ma zamysł stworzenia takiego "mygo.pl" czy tym podobnych portali, nie będę wymieniał innych ze względu na reklamę. Pomysł jest fajny, ale nie z tymi ludźmi. Osoba która Tworzy taki projekt bierze ludzi bez doświadczenia, bez wiedzy technicznej, typowych gimbusów jarających się danielem magicalem i to dosłownie. Polecam sprawdzić i potwierdzić me słowa. Jeśli masz hajs a nie masz wiedzy - będziesz tam mile widziany! Jeśli masz wiedzę i czas, to tak samo, ale po jakimś czasie stwierdzisz, że lepiej stąd zawijać! To nie jest hejt, tylko przestroga dla ludzi którzy cenią swój czas, bo tam go tylko stracisz. Nie ważne jaka będzie odpowiedź na ten post, pewnie stek bzdur, ale wiem jedno, że każdy się przekona jeśli się zgodzi. Sorry Krzysiek, za złą reklamę ale może rusz w końcu tą pustą przyłbicą i pomyśl trochę logicznie, bo od X lat to Ci nie wychodzi i nawet Ci powiem, że cofasz się lekko wstecz (w rozwoju, choć rozwinięty to nigdy nie byłeś).
 12. Przeładowanie broni

  @Mr Rooster Teraz wyjaśniłeś, ale na przyszłość to podaj więcej informacji, bo do cholery skąd ktoś ma wiedzieć że chodzi tutaj o serwer PB? Jeśli potrzebujesz pomocy, chcesz by ktoś napisał Ci plugin (poświęcił swój czas, wiedzę) to uszanuj to i podawaj więcej informacji, chociaż tyle daj od siebie ;)
 13. Przeładowanie broni

  Mógłbyś określić dokładniej o co chodzi? Trochę nie rozumiem o jakie przeładownie chodzi. Jeśli o "reload" to przecież tak się dzieje co runde.
 14. Tak, stworzone serwery muszą być na mojej sieci. Nie mam czasu na ogarnianie wszystkiego na raz, dlatego mogę zaproponować komuś stworzenie serwera bez obaw o koszty. Jeśli chodzi o drugie pytanie, czyli finanse, to trochę się zastanawiam czemu ma interesować to kogoś z zewnątrz? Mniejsza o to. Jak chyba większość z nas doskonale wie, że nic nie jest za darmo i z serwerów nie czerpie się samych czystych zysków, ponieważ trzeba je opłacać jak i inne rzeczy związane z siecią serwerów, dlatego zarobek idzie na opłaty. Nie wiem konkretnie jaki był zamysł tego pytania, ale jeśli chodzi o pieniądze to nigdy nie miałem zamiaru czerpać ich z sieci, robię to z innych względów a nie dla korzyści finansowych.