Jump to content

Bulgarian

Użytkownik
 • Content Count

  156
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Bulgarian last won the day on March 23 2016

Bulgarian had the most liked content!

Community Reputation

29 Silver Elite

2 Followers

About Bulgarian

 • Rank
  Silver Elite Master
 • Birthday 05/06/1994

Informacje o mnie

 • Skąd:
  Tarnowskie Góry
 • Płeć:
  Mężczyzna

Kontakt

Recent Profile Visitors

1,388 profile views

Member rank

 • The Global Elite
 • Currently Feeling The Global Elite
 1. Bulgarian

  Dzwiek przy poruszaniu sie COD MOD Nowy

  Nadal nikt nic nie wykminił?
 2. Bulgarian

  Dzwiek przy poruszaniu sie COD MOD Nowy

  Po ostatnie aktualizacji csgo nie działają cichobiegi. Jakieś pomysły jak to naprawić?
 3. Bulgarian

  Cs-NaBani.pl

  @up
 4. Bulgarian

  Cs-NaBani.pl

  Cześć [you]. Zapraszam Cię na sieć Cs-NaBani :-) CS:GO AWP ONLY Nazwa serwera: Cs-NaBani [CS:GO][AWP ONLY] Adres IP: 91.198.89.21:27015 Ilość slotów: 14 Typ serwera: Steam FriendlyFire: OFF Godziny UpTime: 24/7 [email protected] serwera: Bulgarian Lokalizacja: POLSKA CS:GO ARENA 1vs1 Nazwa serwera: Cs-NaBani [CS:GO][ARENA 1vs1] Adres IP: 91.198.89.18:27015 Ilość slotów: 22 Typ serwera: Steam FriendlyFire: ON Godziny UpTime: 24/7 [email protected] serwera: Bulgarian Lokalizacja: POLSKA CS:GO AIM/AWP/FY Nazwa serwera: Cs-NaBani [CS:GO][AIM/AWP/FY] Adres IP: 91.198.89.20:27015 Ilość slotów: 12 Typ serwera: Steam FriendlyFire: OFF Godziny UpTime: 24/7 [email protected] serwera: Bulgarian Lokalizacja: POLSKA CS:GO COD MOD Nazwa serwera: Cs-NaBani [CS:GO][COD MOD] Adres IP: 91.198.89.22:27016 Ilość slotów: 20 Typ serwera: Steam FriendlyFire: OFF Godziny UpTime: 24/7 [email protected] serwera: Bulgarian Lokalizacja: POLSKA
 5. Chciałbym zmienić ilość DMG zadawanego przez IgniteEnity Nie wiem jak się za to zabrać, próbowałem poprzez DMG_BURN jednak bezskutecznie. Mój Kod public Action:OnTakeDamage(victim, &attacker, &inflictor, &Float:damage, &damagetype) { if(!IsValidClient(victim) || !IsValidClient(attacker)) return Plugin_Continue; if(!IsValidAlive(victim)) return Plugin_Continue; if(maKlase[attacker]) { if(GetRandomInt(1,15) == 1 && (damagetype & DMG_BULLET)) { IgniteEntity(victim, 5.0); } } return Plugin_Continue; } Aktualnie jest ustawione 5 sekund podpalenia jeżeli RandomInt wyniesie = 1. Jednak dmg z podpalenia jest standardowy, mi zależy na tym aby gracz otrzymywał przez te 5 sekund (20dmg na sek).
 6. Bulgarian

  Problem RoundEndSound

  Spróbuj inny plugin.
 7. Bulgarian

  SPRZEDAM BOTY Muzyczne TeamSpeak3

  Opis: Grające boty muzyczne i nie tylko na serwery TeamSpeak3! Cena: 5zł (2 boty bez panelu wybrane stacje radiowe przez klienta) lub 8zł (Panel z dostępem do konfiguracji botów oraz możliwość zmiany stacji radiowych samemu) Płatność: SMS, Przelew, Bitcoin, PSC Kontakt: PRIV lub GG: 19422596 INNE: Możliwość otrzymania bota muzycznego na 24/h przed zakupem dla pierwszych klientów.
 8. Bulgarian

  1VS1 [ARENA]

  Podaj liste pluginów.
 9. Bulgarian

  Mod 1 vs 1

  https://github.com/splewis/csgo-multi-1v1/releases
 10. Bulgarian

  Jak usunac recoil csgo?

  To z coda nie działa po ostatnich zmianach w csgo.
 11. Bulgarian

  WYKONAM Jackpot/Ruletka CS:GO

  Witam. Jestem w stanie postawić Jackpota lub Ruletkę do CS:GO, zrobię to za darmo jedyne koszta ponosi osoba, która by chciała taką stonkę. (Koszta czyli serwer VPS lub Dedyk + Domena + Konto Steam na którym byłby postawiony Bot na itemy). Osoba zainteresowana taką stronką dostanie ode mnie pełną pomoc techniczną gdyby wystąpiły jakieś problemy z działaniem. - Dlaczego zrobię to za darmo? * W internecie jest masa osób które sprzedają sam skrypt do Jackpotów/Ruletek etc. A z racji, że ja kiedyś posiadałem taką stronkę to szkoda aby się marnowało to wszystko, mam różne skrypty od tych płatnych do tych darmowych. - Dlaczego nie prowadzisz dalej swojej stronki? * Nie miałem chęci rozwijać projektu dalej, a z racji iż swojego się dorobiłem zamknąłem interes, powodem były też afery związane z Polityką Volvo, że niby jest to nie do końca legalne ale jak się okazuje nic z tym nie robią i stronki powstają dalej. - Czy chcesz coś w zamian? * Nie, chciałbym zostać Technikiem/Moderatorem takiej strony, nie interesuje mnie posada Administratora takiej strony. Jak macie jakieś pytania zapraszam śmiało na priv. Możecie się również skontaktować ze mną na GG: 19422596, mogę odpisać z opóźnieniem w przypadku GG. Pomogę tylko w jednym projekcie! Czyli kto pierwszy ten lepszy.
 12. CS:GO BFMod Nazwa serwera: Cs-NaBani [CS:GO][BFMod] Adres IP: 91.198.89.22:27015 Ilość slotów: 16 Typ serwera: Steam FriendlyFire: OFF Godziny UpTime: 24/7 [email protected] serwera: Bulgarian Lokalizacja: POLSKA
 13. Bulgarian

  ROZWIĄZANE updaterate oraz cmdrate.

  Dobra poradziłem sobie. Do zamknięcia.
 14. Bulgarian

  ROZWIĄZANE updaterate oraz cmdrate.

  Szogun serwer.cfg jest takie jakie powinno być. Przed aktualizacją nie było z niczym problemu dopiero teraz jest. I z tego co sprawdzałem nie tylko u mnie tak jest. Istnieje być może jakis plugin który wymusza 128 i rate 128000 ?
 15. Bulgarian

  ROZWIĄZANE updaterate oraz cmdrate.

  Witam. Po ostatniej aktualizacji od steam na moim serwerze ludzie mają cl_cmdrate 64 i cl_updaterate 64 zamiast ustawionych wcześniej 128. Dodam że przed aktualizacją nie było tak i serwer prawidłowo czytał największe rate i takie zostawiał graczowi.
×