Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Milosh

Użytkownik
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5

1 Follower

About Milosh

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

309 profile views
 1. Używasz modułu z forum go***?
 2. Cześć, dziś świątecznie czyszcząc dysk znalazłem sentymentalną dla siebie perełkę, mój pierwszy kod, szybko skompilowałem i wrzuciłem do siebie, jako tako działa, możecie się bawić na tej podstawce albo ją edytować. Miłej zabawy dla każdego kto skorzysta z tego kodu. @edit z chęcią poprawię błedy/chrashe, jak takowe wystąpią (raczej wystąpią) #include <sourcemod> #include <sdktools> #include <clientprefs> #include <multicolors> #include <sdkhooks> /* - Zdrowie D /1 - - Szybkosc D //2 - - Niewidzialnosc D /3 - $$$$ D /4 - 16k $ - Wampiry
 3. Ty za to masz przeogromne balony, dziwne, że fotel się pod tobą nie zapada gdy na nim siedzisz pisząc z nowego konta 😜
 4. Powinno pomóc mp_dm_bonus_length_max 0 mp_dm_bonus_length_min 0 mp_dm_time_between_bonus_max 9999 mp_dm_time_between_bonus_min 9999
 5. https://github.com/shanapu/MyStore/wiki/Install
 6. Milosh

  Błąd w konsoli

  Nie masz na komputerze plików sp, które wrzucasz na serwer?
 7. Milosh

  Błąd w konsoli

  Miło byłoby jakbyś dorzucił "seria.sp" Prawdopodobnie w kodzie brakuje gdzieś Funkcji "https://sm.alliedmods.net/new-api/clients/IsClientInGame"
 8. Cofnij to co zrobiłeś, po czym postępuj zgodnie z instrukcją przy aktualizacji... https://wiki.alliedmods.net/Upgrading_sourcemod
 9. Plugin nie zadziałał?, masz jakieś logi?
 10. https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=2445132
 11. Wyżej ktoś dał ci wzorzec, nikt nie jest w stanie ci wytłumaczyć jak zrobić ten plugin, prawdopodobnie musisz odpalić edytor kodu i pisać kod.
 12. Skoro piszesz, że zaktualizowałeś sourcemod'a, napisz mi proszę, którą wersje obecnie masz. Wejdź również w addons>sourcemod>gamedata>sm-cstrike>gamecsgo.txt i przeklej linijki z nagłówkiem "termianteround"
 13. @aspa plik jest w rozszerzeniu .SP, musisz go skompilować i skompilowany plik rozszerzenie .SMX wrzucić do plugins (sp > scripting) (smx > plugins) z czego .SP jest opcjonalne, nie mogę skompilować tego za ciebie, ponieważ potrzebna jest edycja kodu (uzupełnienie informacji, edytujesz miejsca Funkcja 1, Funkcja 2 etc) https://steamcommunity.com/id/Miloshhq - zaproś mnie, mógłbym ci w ten sposób pomóc.
 14. Milosh

  Szukam vip

  https://am---.pl/vipgenerator edit: nie jestem pewien czy mogę podlinkować całość 😉
×
×
 • Create New...