Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

aronreich

Użytkownik
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

About aronreich

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

131 profile views
 1. Może i tak, ale wolę prywatnie. Chyba że, nie mogę. Od razu dam Update: mimo pewnego dzisiejszego przestoju srv ma 36/40 osob. Czyli mogę udowodnić ze graczy jest sporo, duża rotacja.
 2. Update: dziś od rana był wyłączony serwer lobby co skutkowało brakiem możliwości wejścia na serwer. Nie zwracajcie uwagi dziś na liczbę graczy.
 3. Siemka, mam na sprzedaż serwer Minecraft składający się z BungeeCorda łączącego dwa serwery Minecraft Survival+Działki 1.16., oraz inne gry wymienione w tyt. tematu 1.8.8. Główny serwer Survival + Działki jest dopracowany w 99%. Reszta w fazie beta, ale bardzo stabilna jedynie skyblock ma problem z permisją do sklepiku w gui. Serwer liczy skoki i upadki, trzeba tego przypilnować i się tym zaopiekować, obecnie nie mam na to czasu, mam swój wiek i irytują mnie zbyt mocno dzieciaki. Oferuję dwa serwery (no limits z pukawki) oraz serwer bungeecord 40 slotów. Bardzo dobrze dogaduję się z a
 4. Hej! Ma ktoś jakieś fajne paczki na serwer cs:go? Chciałbym pograć ze znajomymi ale nw jak sie do tego zabrać, kupiłem serwer niby jest ale przydała by się jakaś konfiguracja blokada bombside a lub b w zalezności od ilości osób (serwer amm max 10 slotów, tr128) obecnie prywatny ale migruje go na publiczny. Jak ktoś bedzie chciał mogę dać 70 wpln na pukawkę za zrobienie tego!
 5. Hej! mam na sprzedaż 200 punktów za 160zł BLIK! 100 sprzedam za 90
 6. Hej! mam na sprzedaż 200 punktów za 160zł BLIK!
 7. Hej! mam na sprzedaż 200 punktów za 160zł BLIK! PayPal odpada (prowizje lub możliwość oszustwa zbyt wysoka)!
 8. Hej! mam na sprzedaż 200 punktów za 160zł BLIK! EXPRESS!
 9. Hej! Posiadam punkty na sprzedaż. Mój steam do kontaktu: KjakKONRAD
×
×
 • Create New...