Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Cloberin

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Cloberin last won the day on September 5

Cloberin had the most liked content!

Community Reputation

4

About Cloberin

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

223 profile views
 1. Tak i nie. Udostępnianie prywatnego IP z powodu tekstu o upadku sieci to lekka przesada, bez znaczenia kto zaczął. Ma udowadniać brak dojrzałości i głupotę administracji tamtej sieci, jednocześnie przestrzegając ludzi przed dołączaniem do niej. Nie chciałbym, żeby moje IP było udostępniane każdemu na tym forum, z powodu jednego zdania, które komuś by się nie spodobało. Zwłaszcza IP, które (co ciekawe, a wręcz zaskakujące) nie jest tak zmienne, jak mogłoby się Tobie wydawać W temacie wymieniono także inne osoby, od których oczekiwać by się chciało bardziej profesjonalnego
 2. Internetowy menel. Za fikołka dałbym mu te 10zł.
 3. Nie chcę być niegrzeczny, ale czy serwer z kilkugodzinnym stażem naprawdę potrzebuje opieki osoby szukanej na zewnętrznych forach? Nie zrozum mnie źle, ale Wasza sieć posiada jeden serwer, ten wyżej wymieniony. Średnia liczba graczy to jakieś 2,5. Nie chcę Cię jakoś źle oceniać, ale jak stawiasz nowy serwer, który notabene jest jedynym na sieci, to warto byłoby najpierw zająć się nim samemu. Chyba, że ten post jest bardziej formą reklamy, niżeli faktyczną ofertą współpracy.
 4. Mam nadzieję, że to numer jego ojca, który za kilka dni dostanie wezwanie oraz MMS ze struganym pinokiem, od chętnego do nawiązania bliższej znajomości Pana spod Jaworzna.
 5. IP: 185.7.105.82:27111 Nazwa: CS-POROBIENI.PL [ONLY AWP] Sloty: 25 Platforma: Steam Forum: CS-POROBIENI.PL Lokalizacja: PL (Warszawa) IP: 145.239.236.12:27055 Nazwa: CS-POROBIENI.PL [ONLY AWP] #2 Sloty: 23 Platforma: Steam Forum: CS-POROBIENI.PL Lokalizacja: PL (Warszawa) IP: 145.239.23.161:27080 Nazwa: CS-POROBIENI.PL [ONLY AWP] #3 Sloty: 21 Platforma: Steam Forum: CS-POROBIENI.PL Lokalizacja: PL (Warszawa) IP: 51.75.34.68:27015 Nazwa: CS-POROBIENI.PL [AWP+NS+BH] Sloty: 22 Platforma: Steam Forum: CS-POROBIENI.PL Lokaliz
×
×
 • Create New...