Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Wierzba70

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12

About Wierzba70

 • Rank
  Poszukiwacz

Informacje o mnie

 • Imię
  Olivier
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Team name
  Alkoskill.pl

Kontakt

Recent Profile Visitors

65 profile views
 1. Tylko to zostawie : W chwili w której próbowali tykać naszego TS3.
 2. Jedna rzecz mnie zastanawia. Wyzywacie nasze forum, a kopiujecie nasze serie forumowe oraz tematy ? i 2 Temacik i kolejna seria :
 3. Uuuuuu fermenttt nieźle XDDD
 4. Nie wiem czy wiesz, ale to twój kolega @Maroxx podkręcał licznik. Pilnuj swojego 😛
 5. Daj się wypowiedzieć wszystkim... Ciepła klucha XD
 6. Ojjj nieee... To ty byłeś przyczyną tej śmiesznej "Wojny" i nie było żadnych ddosów wcześniej. Jak masz dowody to śmiało.
 7. Hahahahahahahahahahahah XDDDD. Twoi koledzy hakiery z NASA używali tego samego VPN co ja czyli z Opery. I stąd podobne IP. Nie wiem czemu przed włamem zmieniłeś hasło na "ABC123" XDD ciekawe.... A kto pisał na ChatBoxie "Pilnujcie swojego Hadesa bo zaraz serio spadnie do pod ziemia". Wróciłeś na Alkoskill'a bo już było 110 użytkowników. Ciężko pracowaliśmy żeby odbudować to co zjebałeś i uciekłeś z podkulonym ogonem na FTG, a potem wróciłeś obsrany. XDDD
 8. Wierzba70

  Zamknięty na prośbę autora. Niceskill.pl - zmiany kadrowe

  @nOt Polecam zapoznać się z tematem : Ten @NarcoPL to Majeran. A tu jego doświadczenie :
 9. Kolego wiesz co to jest VPN ? Na którym Majeran wchodził na nasze forum i mam je zapisane. Zrobił to na polecenie swojego kolegi LemooNa, który chciał chronić swoją dupę i poprosił Majerana. Z resztą co to za koledzy którzy w kłótni sami na siebie się sprzedają ? Piszesz o nie pełnych informacjach, a sam je tutaj dodajesz ? Każdy styl na naszej sieci był zakupiony na co mamy potwierdzenia zakupów, oraz wszystkie paczki również były kupowane. Więc proszę tutaj nie siać fermentu. Edit: XDDD Podał się za kolegę Majerana, a jest to sam w sobie Majeranek.
×
×
 • Create New...