Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

saymoin

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

saymoin last won the day on May 16

saymoin had the most liked content!

Community Reputation

3

About saymoin

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

254 profile views
 1. refresh budżet ok. 800zł
 2. Cześć, Tak jak w temacie, kupię jakiś serwer w csgo, min. 1500rank w GT.
 3. Siemaa, Zrobiłem Sobie z nudów jakąś sygnaturę, mogę ją sprzedać wraz z PSD'kiem. Nie jest ona do kupienia na wyłączność. 20 złoty i jest Twoja. Przedstawiam pracę w kilku wersjach kolorystycznych. [spoiler] [/spoiler]
 4. Gdzie tu są moderatorzy? Ch*j mnie obchodzą Wasze spiny. Jak tak bardzo chcecie linka do sieci, to podaję tutaj: https://dreamskill.pl/ @angel@SUPER TIMOR @Siwy | KILL4U.PL zamknijcie mi ten temat, bo jakaś gównoburza się tu robi.
 5. Siemaa, Poszukuję teamspeak'a, do którego będziemy mogli podłączyć swoją sieć. Wszystko obgadam z osobą, która się zgłosi. Jedyne czego nie chcę, to innej sieci na tym teamspeaku.
 6. Właśnie też to mam przy odpaleniu gierki zawsze, nie sądziłem, że może to być przez Nvidia experience. Szukałem w necie i nie mogłem znależć, przecież i tak ta Nvidia experience nie działa, to po co Ci ona.
 7. No to podsyłaj, bo nudy. Inteligentny komentarz, lubię takie Imo dalej jest to dowód 🤷‍♂️ ale to Ty napisałeś 4 zdania w jednym GŁĄBIE
 8. Szukam jakiegoś serwerka do kupna, jedynie czego oczekuję to żeby był rozkręcony. Najlepiej jakieś only mirki etc. Budżet - 600zł
×
×
 • Create New...