Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

tafit

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2

About tafit

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

136 profile views
 1. Nie zmieniaj się młodziutki ;) #hT
 2. http://www.wklejto.pl/873113 będę wdzięczny jak pokażesz na przykładzie bo jem tego sourcemod'a dopiero od dwóch dni i nie wiem jeszcze z czym by go tu ugryźć Założenia to zrobić aby rakieta z cod'a oślepiała w najbardziej podobny sposób do flash'a bądź chociaż podobnie.
 3. no i właśnie identycznie sobie to wyobrażałem, myślę, że można wykorzystać http://www.wklejto.pl/873107 ten plugin i po prostu przepisać poszczególne funkcje na sourcemod'a i po sprawie ale muszę nad tym na spokojnie posiedzieć 4 lata walczyłem, żeby nic nie zaczynać do tego csgo pisać aż w końcu nadeszło zlecenie typu Valorant Mod pod SourceMod'a ~ wysoka poprzeczka jak na pierwszą paczkę do sourcemod'a ale jedyne co zostało to właśnie to: Użytkowy: Wystrzeliwujesz strzałę energii tam gdzie celujesz która zadaje dmg i oślepia wrogów (Chodzi o to że jak ktoś widzi je
 4. Witam bardzo serdecznie możecie mi powiedzieć czy jest możliwe coś takiego jak wyłapanie czy gracz widział wybuch rakiety z codmod'a i jeśli jest to czy możecie mnie nakierować albo podać najlepiej przykład jak to zrobić? Będę bardzo wdzięczny. P.S. Jestem nowy na CS:GO, nigdy nie lubiłem tej gry, 1.6 FOREVER stąd nie znam możliwości po prostu sourcemod'a.
×
×
 • Create New...