Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

xWangan

Użytkownik
 • Content Count

  358
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  27

xWangan last won the day on June 23 2017

xWangan had the most liked content!

Community Reputation

84

2 Followers

About xWangan

 • Rank
  Mądrala

Informacje o mnie

 • Imię
  Alex
 • Skąd
  Chorzów
 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

 • Gadu-Gadu:
  43452341

Recent Profile Visitors

1,828 profile views
 1. @Beskidek Zazwyczaj większość moich pluginów jest sprzedawana tylko jednej osobie (z prostego faktu iż potem gubię pliki w archiwum i na tym koniec), ale wiadomo jak jest. Sprzedasz komuś, on sprzeda dalej, udostępni komuś serwer i jakoś te pliki potem będą przechodziły do kolejnych osób. Zabezpieczyć raczej nie ma jak, licencja na adres IP jest prościutka do ominięcia i sprawia kłopoty. Jest kilka innych możliwości, ale raczej nie są warte zachodu.
 2. Taka z nimi rozmowa. Pamiętam, że gdy trzymałem u nich serwery po pewnym updacie dana konfiguracja potrafiła mi zcrashować serwer. Po kontakcie z Pukawką powiedziano mi iż to wina pluginów, a gdy po wyłączeniu sourcemoda dalej się crashowało, winę zwalili na mapy (dokładnie 50 map, wszystkie źle zrobione skoro na każdej crashowało)...
 3. xWangan

  ROZWIĄZANE sklep-sms.pl tez wam padl?

  Wątpię, forum sklepu-sms działa. Padła jedynie baza danych samego sklepu. Forum stoi, więc to raczej nie to. Aczkolwiek obawiam się, iż jeszcze trochę czasu będzie trzeba poczekać, aż usterka zostanie naprawiona. Jeżeli ktoś bardzo potrzebuje sklepu, to proponuję tymczasowo obejść zabezpieczenie licencji (tak czy tak płacicie) i sprzedaż przez stronę (można podpiąć na serwery przez motd). Po powrocie sklepu przywrócicie pliki i tyle.
 4. xWangan

  Problem :|

  No to widać nie potrafisz robić prostej czynności. Sprawdziłem nawet na wykorzystanym kodzie, wystarczy zrobić krok po kroku i tyle. Wszystko się normalnie wyświetla, jest to banalnie proste...
 5. xWangan

  Problem :|

  Przecież podali Ci krok po kroku co masz zrobić. Jeśli tego nie rozumiesz, to pora wrócić do podstawówki bo aż szkoda mi na to odpowiadać...
 6. https://mygo.pl/search/?type=all&q=spadochron+na+flage
 7. Jak to pewnie jest jakaś sklejka 30 pluginów i się podpisał pod tym autor tematu...
 8. xWangan

  ROZWIĄZANE Sklep SMS

  Nie korzystacie przypadkiem z api od 1s1k? Tam api jest przypisywane do jednego adresu IP, aby je zmienić potrzebny jest kontakt z administracją hostingu.
 9. xWangan

  SPRZEDAM Sprzedam serwer DR

  GT źle pokazuje, bo wybrał złą grę przy dodawaniu serwera. Mógłby to zmienić claimując serwer, ale w/e. Tak, to on. Paczka jest na tym serwerze podobnie z kilkoma pluginami od @Masterx, aczkolwiek kupując serwer nie oczekiwałbym supportu z mojej strony czy też Mastera.
 10. Wystarczy myśleć, skoro napisałem że jest kilka możliwości płatności bitcoinami to raczej klikanie jak idiota ciągle w to samo nic Ci nie da... Wystarczy pomyśleć przez co idą bitcoiny po ich wybraniu, czy taka opcja nie jest też osobno i wybrać w niej po przejściu do płatności bitcoin. Proste? Proste. Wychodzi 6.20mBTC za 100 tokenów. Ale lepiej dalej udawać, że nie ma takiej opcji i że proponowana tutaj strona jest lepsza. w/e.
 11. Powtarzam ponownie, jesteś kłamcą. Nie jest taniej, to kit który możesz wciskać dzieciakom. Wygodniejsze metody płatności? Na zizt można płacić przez kilka metod, m.in. paypal, bitcoin (a bitcoin można już załadować psc/przelew). Jedynie brakuje SMS, ale kto poważny płaci SMS'ami?
 12. Mówiłem, że jest kilka opcji płacenia bitcoinami u nich. Można się zamknąć w 0.062BTC
 13. To jest kłamstwo. Jest kilka możliwości płatności bitcoinami na zizt, nigdzie nie wychodzi 50 groszy za token kupując większą liczbę. Nigdzie.
 14. Ależ trudne, dokładnie minuta roboty.
 15. Tokenstash - x100 - ok. 48zł (paypal) Token ZIZT - x100 - ok. 25zł (bitcoin) CSGOtoken - x100 - 35zł (obojętnie jaka płatność)
×
×
 • Create New...