Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

rawerek

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About rawerek

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

53 profile views
 1. Witam, prosiłbym o wycenę serwera ONLY AWP https://www.gametracker.com/server_info/51.83.217.86:30020/ Jedynie jaka reklama jest to ta na goboosting, odpalona rankiem, kiedy dużo osób ma zajęcia on-line:)
 2. rawerek

  Witam:)

  Witam, mam na imię Przemek, studiuję bezpieczeństwo narodowe, drugi rok. Mam nadzieję, że będzie mi się tutaj miło spędzało wieczorne dni i czegoś się nauczę. Miłej nocki/dnia:)
 3. https://simplycs.pl/?_fromLogin=1 IP:51.83.217.86:30020 GT:https://www.gametracker.com/server_info/51.83.217.86:30020/ Witam, tutaj znowu ja. Tym razem poszukuję aktywnych adminów, ludzi chętnych do współpracy na rozwój nowego serwera ONLY AWP. Coś o serwerze? Powstał on stosunkowo niedawno, dokładnie 4 dni temu. Posiada on oryginalne pluginy. Mamy stałych graczy. Czego oczekuję od adminów? - aktywność, minimum 5h tygodniowo, - dobry kontakt z graczami, - kultura na najwyższym poziomie, - spotkania na ts3 w celu analizy dalszego
 4. IP:51.83.217.86:30020 Witam! Chciałbym Was serdecznie zaprosić na nowo powstały serwer ONLY AWP! Co Was na nim czeka? - miła administracja, - atmosfera na najwyższym poziomie, - darmowy VIP na starcie, - gloves, knife, - duża aktywność graczy, https://www.gametracker.com/server_info/51.83.217.86:30020/
×
×
 • Create New...