Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

rawerek

Użytkownik
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

rawerek last won the day on February 4

rawerek had the most liked content!

Community Reputation

7

About rawerek

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

241 profile views
 1. Hmm, napisałem, że osoby, które byłyby chętne zapraszam do wiadomości prywatnej, wystarczy przeczytać;)
 2. Witam, poszukujemy osób chętnych do współpracy nad nową siecią serwerów, grafików, redaktorów, opiekunów istniejących serwerów. Również szukamy kogoś kto ma serwer i chciałby dołączyć do naszej "rodzinki". Co oferujemy? Aktywność na forum, pomoc przy serwerze jeśli taka jest konieczna oraz lekkie zareklamowanie Waszych serwerów. Chętnych do współpracy proszę o wiadomość prywatną tutaj na forum.
 3. W okolicach 250zł
 4. Witam, poszukuję serwer na kupno, zależy mi żeby był to serwer ze stałymi graczami, fajnie jakby był to jakiś mirage, 3 maps, only dd2. Budżet to około 500zł. Hosting obojętny. Czekam na oferty w pw.
 5. a od kiedy kupno serwerów w CS;GO jak i w 1.6 jest opłacalne? To już nie mamy 2k14, gdzie szło się dorobić krocia na nawet słabo wykonanym serwerze. Ogólnie ktokolwiek myśli o zarobkach to musi być nieźle szurnięty, a nawet jeśli jakieś zarobki są to rzecz jasna powinny znaleźć się na rozwinięciu serwera
 6. gt ładnie siedzi, zarobki też dosyć fajne, pozazdrościć, moim zdaniem tak +/- 300zł:)
 7. https://gosetti.pl/serwery/145.239.16.170:27085 Tyle w temacie, 2k21, a ludzie nadal nie rozumieją, że wysokie stawki na gosetii to marnowanie pieniędzy, które by można było lepiej zainwestować.
 8. o to te co dają stawkę 58zl za dzień na gosetii, pozdrawiam serdecznie 400zl w dupę wydanych XD
 9. Ziomek się chciał uratować i zyskać chociaż jakiś procent z pieniążków, które zarzucił na reklamę, jak widać na GT to już pusty serwerek, niedługo cena opłacania serwera to będzie cena za którą będziesz mógł sprzedać serwerek
 10. rawerek

  Wycena only mirage

  na prawdę takie mirage mogą tyle zarabiać?:/ sam serwer pewnie coś w okolicy 700-800zl
×
×
 • Create New...