Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

ARISovsky

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

ARISovsky last won the day on January 13

ARISovsky had the most liked content!

Community Reputation

15

About ARISovsky

 • Rank
  Poszukiwacz

Informacje o mnie

 • Imię
  Dawid
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Strona www
  www.arisovsky.pl

Kontakt

 • Gadu-Gadu:
  50643321
 • Discord:
  ARISovsky#9178

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ARISovsky

  Zamknięty na prośbę autora. Zakupie styl na sieć serwerów

  @Makaranja na razie proszę by wyjaśniła się sprawa z oszczerstwem na mój temat bo dotyczy to tego tematu, więc chciałbym go wyjaśnić i wtedy można go spokojnie zamknąć. Także bądź uprzejmy i poczekajmy na wypowiedź tego użytkownika, który twierdzi, że udostępniłem moje darmowe PSD, a on płacił za szablon.
 2. ARISovsky

  Zamknięty na prośbę autora. Zakupie styl na sieć serwerów

  Godz nie wiem jak było bo na Pecetowiczu dużo nie siedzę, ale wiem, że wyłapałeś bana. Kto mnie zna i ze mną współpracował wie, że nigdy nikomu nic nie udostępniłem, nic nie sprzedałem dwa razy, czy kradłem projekty. Ktoś z H2K też do mnie pisal bym mu zrobił belki i chyba panel i też prosił bym go nigdzie nie udostępnił, bo dał mi podgląd ich szablonu. I tego nie zrobiłem i nie zrobię. Tak samo nie dam sobie wmówić, że komuś sprzedałem darmowy projekt i nie dam by ktoś szargał moją opinią, bo na pewno nie dałbym sobie zniszczyć opinii dla byle projektu za 100 czy 200
 3. ARISovsky

  Zamknięty na prośbę autora. Zakupie styl na sieć serwerów

  Witam. Nie wiem co to znów są za oskarżenia w moją stronę. Nie znam Cię w ogóle, nie kojarzę bym dla Ciebie coś wykonywał. Layout xgame robiłem za free dla forum Pecetowicz. Jeżeli masz jakiś dowód zakupu, rozmowy ze mną bo korzystam tylko z Gadu-Gadu jeżeli ktoś u mnie zleca projekt to poproszę byś je tu wrzucił. Gadu Gadu mam jedno i to samo od dobrych kilku lat i mam archiwum rozmów, więc mogę wszystko potwierdzić. Pamiętam jak jeszcze wrzuciłem szablon i za kodowanie wziął się Gedz chyba Dawid miał na imię i kodował to pod IPS i Codelabel pod MyBB i rzucił mi tekstem, że szkoda
×
×
 • Create New...