Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

KasjuszKról

Użytkownik
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

don_kasjo_krol_prod_by_bahrbeats_4967402903217265110.mp3
00:00/00:00
 • don_kasjo_krol_prod_by_bahrbeats_4967402903217265110.mp3

Community Reputation

0

About KasjuszKról

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

76 profile views
 1. Kont ips nie można sprzedawać ani licencji transferować Więc jest to nielegalne i konto zostanie zablokowane przy każdej nowej próbie odnowienia licencji lub jakichkolwiek działań. Tak mówi regulamin i polityka invision community.
 2. Król wjeżdża na rejony. @SUPER TIMORCo ma piernik do wiatraka?? Skoro człowiek który wystawia plugin sądzi że jego praca jest warta x zł niech sobie sprzedaję za x złotych. A to że ty wystawiłeś coś podobnego lub tego samego za darmo, brawo do ciebie. Może inni ludzie przez jakość wsparcia i kodu kupią akurat właśnie z pluginycs niż pobiorą sobie coś tam od ciebie. Po drugie argument nie ma sensu, ile jest pluginów na Rangi, Sklepy (Levelsranks(Shop by zephyrus)) i ile modułów mają, a ludzie mimo tej świadomości wydają 100-150 zł za prywatne tego typu pluginy. Nie tobie to oce
 3. Odklepuj Najmanus Spartakus Myganus

×
×
 • Create New...