Jump to content
Ruszył pierwszy oficjalny serwer CS:GO MYGO.pl [FFA] IP: 91.224.117.125:27015 ×
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Hepi

Użytkownik
 • Content Count

  167
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Hepi

 • Rank
  Zaradny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, Czy ma ktoś do oddania/sprzedania (niedrogą) paczkę z zabawami na serwer JB? Jeżeli ktoś chętny pisać PW.
 2. Witam, Jak mam wpisać do pliku .sp ścieżki? Kawałek kodu: #define PARACHUTE_MODEL "parachute_carbon" //Parachute Textures #define PARACHUTE_PACK "pack_carbon" #define PARACHUTE_TEXTURE "parachute_carbon" Ścieżki spadochronu: materials/models/parachute/gargoyle.vmt materials/models/parachute/gargoyle.vtf materials/models/parachute/pack.vmt materials/models/parachute/pack.vtf models/parachute/gargoyle.dx80.vtx models/parachute/gargoyle.dx90.vtx models/parachute/gargoyle.mdl models/parachute/gargoyle.sw.vtx models/parachute/gargoyle.vvd
 3. Mam wgrany. Robiłem już tak 3 razy. Po wejściu na stronę z od stem'a z tokenami (http://steamcommunity.com/dev/managegameservers) przy każdym tokenie pisało ze ostatnie logowanie "nigdy" choć każdy token wgrywałem.
 4. I co mam zrobić?
 5. Witam, Serwer się nie chce uruchomić. Tu podaje informacje z konsoli:
 6. Witam, Mam plugin na VIP'a gdzie jest 150 HP, 3 skoki itd. jest on pod flagę s. Problem w tym, że jak dam sobie flagę "z" to mam tylko 3 skoki bez tych 150 hp. Jak usunę flagę z to mam normalnie. Bardzo potrzebuję tej flagi "z" do innych pluginów.
 7. Można zamknąć. Wielkie Dzięki Wszystkim! :D
 8. Gdy chciałem skompilować na stronie https://spider.limetech.io/ to pokzywała na tych linijkach błędy: GivePlayerItem(iClient, "weapon_flashbang"); GivePlayerItem(iClient, "weapon_flashbang"); GivePlayerItem(iClient, "weapon_smokegrenade"); GivePlayerItem(iClient, "weapon_molotov" Zmieniłem z "iClient" na "client" i sie skompilowało, ale po wgraniu na serwer mam tylko te moje skoki. HP, granaty i armory nie dało.
 9. Witam, Jeżeli ktoś ma chęć i czas to mógłbym prosić o dodanie kevlara+hełm, 2x flashbang, 1 he, 1 molotov do tego pluginu: vip.sp
 10. Witam, Jakia specyfikacja VPS pod serwer cs go 32 sloty 128 tickrate?
 11. Po dodaniu tego są tylko mapy w glosowaniu. A chce tak, że najpierw tryby. Jeżeli wygra np Surf to tylko mapy z surfa.
 12. Dlaczego po kompilacji vip'a z vip generatora nie działa mi na serwerze? Wszystko ładnie się kompiluje bez problemów ale nie chce na serwerze działać. Mam ustawione flagi na sobie.
 13. A jest może plugin, który działa tak samo? Najpierw głosowanie na tryby a potem mapy z trybu który wygrał. Jakiś łatwiejszy w edycji bo mam to ustawione a i tak nie działa. Przeinstalowałem plugin i nic.
 14. Witam, Morze ktoś mi napisać czy jest ten plik dobrze ustawiony?
 15. sv_talk_enemy_living 0 sv_talk_enemy_dead 1 sv_deadtalk 1
×
×
 • Create New...