Jump to content

Hepi

Użytkownik
 • Content Count

  167
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Hepi

 • Rank
  Zaradny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, Czy ma ktoś do oddania/sprzedania (niedrogą) paczkę z zabawami na serwer JB? Jeżeli ktoś chętny pisać PW.
 2. Witam, Jak mam wpisać do pliku .sp ścieżki? Kawałek kodu: #define PARACHUTE_MODEL "parachute_carbon" //Parachute Textures #define PARACHUTE_PACK "pack_carbon" #define PARACHUTE_TEXTURE "parachute_carbon" Ścieżki spadochronu: materials/models/parachute/gargoyle.vmt materials/models/parachute/gargoyle.vtf materials/models/parachute/pack.vmt materials/models/parachute/pack.vtf models/parachute/gargoyle.dx80.vtx models/parachute/gargoyle.dx90.vtx models/parachute/gargoyle.mdl models/parachute/gargoyle.sw.vtx models/parachute/gargoyle.vvd
 3. Mam wgrany. Robiłem już tak 3 razy. Po wejściu na stronę z od stem'a z tokenami (http://steamcommunity.com/dev/managegameservers) przy każdym tokenie pisało ze ostatnie logowanie "nigdy" choć każdy token wgrywałem.
 4. I co mam zrobić?
 5. Witam, Serwer się nie chce uruchomić. Tu podaje informacje z konsoli:
 6. Witam, Mam plugin na VIP'a gdzie jest 150 HP, 3 skoki itd. jest on pod flagę s. Problem w tym, że jak dam sobie flagę "z" to mam tylko 3 skoki bez tych 150 hp. Jak usunę flagę z to mam normalnie. Bardzo potrzebuję tej flagi "z" do innych pluginów.
 7. Można zamknąć. Wielkie Dzięki Wszystkim! :D
 8. Gdy chciałem skompilować na stronie https://spider.limetech.io/ to pokzywała na tych linijkach błędy: GivePlayerItem(iClient, "weapon_flashbang"); GivePlayerItem(iClient, "weapon_flashbang"); GivePlayerItem(iClient, "weapon_smokegrenade"); GivePlayerItem(iClient, "weapon_molotov" Zmieniłem z "iClient" na "client" i sie skompilowało, ale po wgraniu na serwer mam tylko te moje skoki. HP, granaty i armory nie dało.
 9. Witam, Jeżeli ktoś ma chęć i czas to mógłbym prosić o dodanie kevlara+hełm, 2x flashbang, 1 he, 1 molotov do tego pluginu: vip.sp
 10. Witam, Jakia specyfikacja VPS pod serwer cs go 32 sloty 128 tickrate?
 11. Po dodaniu tego są tylko mapy w glosowaniu. A chce tak, że najpierw tryby. Jeżeli wygra np Surf to tylko mapy z surfa.
 12. Dlaczego po kompilacji vip'a z vip generatora nie działa mi na serwerze? Wszystko ładnie się kompiluje bez problemów ale nie chce na serwerze działać. Mam ustawione flagi na sobie.
 13. A jest może plugin, który działa tak samo? Najpierw głosowanie na tryby a potem mapy z trybu który wygrał. Jakiś łatwiejszy w edycji bo mam to ustawione a i tak nie działa. Przeinstalowałem plugin i nic.
 14. Witam, Morze ktoś mi napisać czy jest ten plik dobrze ustawiony?
 15. sv_talk_enemy_living 0 sv_talk_enemy_dead 1 sv_deadtalk 1
×
×
 • Create New...