Beskidek

Użytkownik
 • Zawartość

  187
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  5

Beskidek wygrał w ostatnim dniu 19 Maj

Beskidek ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

22 Silver IV

O Beskidek

 • Ranga
  Silver Elite Master

Ostatnio na profilu byli

456 wyświetleń profilu

Ranga użytkownika

 • Distinguished Master
 • Obecna ranga: Distinguished Master
 1. Poszukuję DZIAŁAJĄCEGO pluginu na spadochron, który mogę przypisać pod jakąś flagę. Chciałabym, aby to nie był taki, który trzeba kupić. Po prostu VIP używa klawisza E i od razu działa. Wszystkie dotychczasowe pluginy, które testowałam nie działały, albo zwyczajnie nie były takie jak ten, którego potrzebuję. Dodatkowe pytanie: Chciałabym, aby spadochron do użycia pojawiał się tylko na niektórych mapach (większych, na których po upadku można się od razu z full hp zabić). Czy map configs berniego podoła zadaniu? Da się coś wykombinować? ;D
 2. SPRZEDAM

  https://scr.hu/kVkY46 https://scr.hu/GVeNB6 https://scr.hu/ozmv0g Jego numeru telefonu nie sprawdzałam, jednak od samego początku wydawało mi się to dziwne, że osoba, która chce coś sprzedać zamiast wystawić ofertę i czekać na siłę pisze do innych. Dlatego też napisałam, że czekam na drugiego właściciela. Jeśli dane podane na GG nie są fałszywe, to może się komuś przydadzą. Co do pluginów xWangana... Są sprzedawane wielokrotnie. Nie mówię, że robi to sam xWangan, ale raczej osoby podające się za niego, posiadające pliki od niego etc. Spotkać tego prawdziwego idzie w wielu miejscach (technik serwerów, właściciel własnych itd.), ale zanim cokolwiek się kupi, radzę kilka lub nawet kilkanaście razy się zastanowić czy to na pewno ta osoba. Do @xWangan - przyjrzyj się w wolnym czasie swojej sprzedaży, albo zabezpiecz ją w jakiś sposób.
 3. Po tej wypowiedzi, braku umiejętności czytania i aminokwasowym zdjęciu profilowym tylko to mogę stwierdzić. Widocznie zatrzymales się na tym poziomie. 4maps nie jest niczym unikalnym, także słaby chwyt. Wiadome jest, że nawet gdyby tak było z tym co zostało napisane wyżej, to nikt tego nie powie.
 4. Mowie o pomyśle na nazwę serwerów to raz, a dwa, że ponad 2 lata temu pierwszy taki serwer powstał na sieci hfgl.pl, który prowadziłam ze swoim znajomym. Również miał unikalną nazwę. Wówczas narodził się pomysł na taki serwer. Kiedy narodził się pomysł na reaktywacje, to taki serwer nie istniał nigdzie. U nas aktualnie może wyglądać to tak, jakby serwer powstał wczoraj, jednak tak nie jest. Byliśmy jedynie zmuszeni do zmiany IP, zatem nie widzę tutaj tematu do dyskusji z Waszej strony, bo to właśnie nasze oba serwery były zawsze tworzone, kiedy takowe nie istniały. Serwer z HFGL mogę śmiało uznać za PIERWSZY na świecie. No cóż, mapy są wystawione do wolnego użytku, jednakże pomysł znów został podwędzony, bo stało się to dość oblegane i było tak cały czas, dopóki valve znów nie dało wlascicielom po dupach. Eh, gimbusie. Zmieniliśmy dawno temu nazwy serwerów i nagle u Was pojawiły się takie same. Zabawne. O głupocie to możesz sobie mówić do kolegów z placu zabaw, bo my na jednym się nie wychowalismy.
 5. Co z tego, że ma? My założyliśmy serwer pierwsi. Nie zapomnę, że ultraskill nawet nam (cenzura) nazwę serwerów. No, ale tyle na plus, że nie próbują się na tym dorobić. :D
 6. Nie ma jak to próbować dorobić się na czyimś pomyśle bazując na tym, że są tylko 2 takie serwery, z czego nasz był 1. :D
 7. Eh, nie rozumiesz, więc może inaczej. "pt" "Digite !res }para desativar/ativar os sons no fim da rodada." W tym wpisie po !res usuń ten }, czyli ma to wyglądać tak: "pt" "Digite !res para desativar/ativar os sons no fim da rodada."
 8. Znak } w pt może mu nie pasować. Usuń go i sprawdź jeszcze raz.
 9. SPRZEDAM

  Tsa, licznik 19/27, a na serwerze 13 osób xD
 10. L 06/08/2017 - 10:24:06: rcon from "192.166.219.229:59358": Bad Password Zastanów się dobrze, co to jest. To też dokłada swoje.
 11. SPRZEDAM

  No to nice, że nawet adresu nie podałeś. Na pewno ktoś w ciemno będzie tracił czas na kontakt itd.
 12. To dobry odkop...
 13. Zarobków brak, adminów brak (ss'y). Za serwer, który po prostu sobie stoi nikt Ci tyle nie da.
 14. SPRZEDAM

  Jeden użytkownik z mygo kupił 100 za 90zł przelewem, które wynikało z jego propozycji. Nie zjadę z ceny aż o jeden cały kupon, bo nie jest to wielka suma i wątpię szczerze, że znalazłaby się osoba, która aż tak zjeżdża przy minimalnej kwocie. Tak jak w cytacie, nie mniej niż 60 ew. 55.
 15. Według GT serwery działają, według tabeli na forum nie. Aktualnie nie mam jak sprawdzić z poziomu gry, ale jeden z serwerów działa i w GT i w tabeli, zatem sytuacja jak na razie wygląda nieco dziwnie.