Beskidek

Użytkownik
 • Zawartość

  204
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  8

Beskidek wygrał w ostatnim dniu 11 Sierpień

Beskidek ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

25 Silver Elite

O Beskidek

 • Ranga
  Gold Nova I

Ostatnio na profilu byli

509 wyświetleń profilu

Ranga użytkownika

 • Distinguished Master
 • Obecna ranga: Distinguished Master
 1. Valve atakuje

  6020 SERWER DZIAŁA, ALE PO KUPNIE JAKIEJKOLWIEK BRONI KŁADZIE SIĘ, POLECAM CZEKAĆ NA 6021... ŚMIECIASTE VOLVO
 2. Kupno licencji IP:Board - co i jak?

  Napisałam pod jakim względem. Jedno i to samo też dlatego, że ipb i ips to tylko różnica wersji, a ta sama strona/serwis i prawdopodobnie autorzy etc. Można powiedzieć, że nawet nazwa się nie zmieniła, bo to zawsze było skrótowo podpisywane jako Invision Power Services... IP Board to tylko nazwa dla wersji 3. IPB (wersje 3.x) nie jest już wspierane... W oficjalnym markecie czy na oficjalnej stronie nie znajdziesz już dodatków.
 3. Jeśli jesteś w stanie płacić za pracę technika, to mogę Ci pomóc. I tak raczej nikt za free Ci roboty nie odwali.
 4. Kupno licencji IP:Board - co i jak?

  Jedno i to samo w takim sensie, że i tak musiałby mieć ips, bo 3.4.x nie jest już wspierane.
 5. Technik Serwerów CS GO

  Co to ma do rzeczy? Chodzi mi o to, że za marną rangę (za darmo) nawet w pysk się nie dostanie.
 6. Technik Serwerów CS GO

  Rangi na serwerach i ranga technika na forum :D Żaden jeleń się na to nie złapie.
 7. ZLECĘ Edycja Mybb

  Pisałam do niego i stwierdził, że już nieaktualne.
 8. HardStrike.eu szuka nowej ekipy!

  Takie tam, konto 2 posty. Takie też dojrzałe nie potrafić się ujawnić i tak konstruktywną wypowiedź jeszcze edytować. Nie mam na tyle czasu i chęci, aby prowadzić to, ale SAMA, bo nie przyniosłoby to ŻADNYCH efektów. Z ekipą wyglądało to dotychczas inaczej. Czytanie widzę boli bardziej niż głupota.
 9. Witajcie, Jestem właścicielką jednej z sieci, która powstała rok temu. Projekt jest przygotowany bardzo dobrze. Posiadam warunki do poszerzenia działań. Jedyne czego brakuje, to mocnej ekipy, która dołoży swoje cegiełki, by zbudować nową część społeczności i jest w stanie rozwijać projekt. Jakie są moje plany? 1) Aktualnie na maszynie stoi kilka serwerów, które można uruchomić z powrotem. Można im także zmienić modyfikacje, bo aktualnie wątpię, aby te serwery powróciły do świetności po zmianach IP. Jedyne serwery, które chciałabym puścić w dalszy obieg to DeathRun i FFA CLS. 2) Po powrocie w październiku ze stażów, chciałabym przedłużyć licencję IPS i przygotować nowy styl dla forum. Aktualnie forum stoi na wersji 4.1.x. Na razie nie chcę wyrzucać pieniędzy w błoto, kiedy nie mam wystarczającej ekipy. 3) Po rozkręceniu aktualnych serwerów będą pewnie następne, byleby się nie przeładować. Chciałabym do każdego serwera dobierać opiekuna. 4) Przygotowanie nowej przedstrony i wiele innych... Co posiadam? 1) Bardzo dobry hosting dla forum, licencję, styl i przygotowane forum wraz ze społecznością. 2) TeamSpeak3 100+ slotów. 3) Kilka serwerów + możliwość stawiania kolejnych. 4) Doświadczenie, umiejętności do budowania społeczności i pracy w grupie. Kogo szukam? 1) Adminów na serwery - jak na razie tylko na wyżej wymienione (nieograniczona liczba) - kilka osób nadal jest chętnych do współpracy. 2) Grafików - projekty, wykonywanie zleceń etc. (nie pali się) 3) UBT - do rozpatrywania próśb o unmute, ungagi, unbany (2 osoby) 4) Moderatorów - pilnowanie porządku na forum (2 osoby) - jednego moderatora nadal posiadam i jest chętny do współpracy. 5) Junior Admina - osoba, która nadzoruje pracę rang niższych, pomaga w podejmowaniu decyzji, pomaga po części w finansach, ma dostęp do panelu administracyjnego. Wymagam, aby osoby zgłaszające się nie były niedojrzałymi dziećmi, które będą skakać po sieciach i mają namieszane w głowie. Wiem, że wiek nie odpowiada za dojrzałość, ale chciałabym, aby próg zaczynał się od 17 lat. Oczywiście każdy ma możliwość awansu, jednak muszę wówczas widzieć, że przykłada się do "pracy". Szukam osób z doświadczeniem! Jeśli wiesz, że wypalisz się po krótkim czasie, nie marnuj ani swojego, ani mojego czasu. Skontaktować się ze mną można na steam, pw mygo, gg oraz ts3. STEAM: http://steamcommunity.com/id/xazehs GG: 59536874 TS3: ts3.hardstrike.eu (kanał - Nowa ekipa HardStrike - abym wiedziała o co chodzi) Mam nadzieję, że adres TS3 w temacie nie będzie stanowił żadnego problemu. Temat nie służy do zbędnych wypowiedzi typu nieuzasadniona krytyka, pytania etc. Wszelkie informacje udzielam poza tematem/ami - po to został podany kontakt.
 10. Cena serwera po opłacie = 130zł z możliwością zjazdu do 120zł. Serwer nie był warty 80zł, skoro serwery 5vs5 idą po około 150zł. Serwer zarabiał dotychczas na więcej niż samą jego opłatę, więc nie będę zjeżdzać z ceny za coś, co piastowałam 4 miesiące. Z serwera można wyciągnąć jeszcze więcej wprowadzając inne usługi niż tylko vip, rezerwacja, kredyty i poziomy. Opłata serwera = niecałe 40wPLN / 25 slotów. Jeśli ktoś nie chce mieć tylu slotów, wystarczy napisać w BOKu.
 11. Opis: SERWER SURF RPG - PONAD 280wPLN - HOSTING LIVESERVER Cena: wpln przelicznik 0.65 / sam serwer z racji, że długo stoi, ma już trochę graczy i w miarę przyzwoity rank - 80zł do negocjacji - minimalne zarobki były, aczkolwiek nie mam dostępu do sklepu - 2 adminów / dorzucam reszte tokenow / 4% zniżki / http://www.gametracker.com/server_info/185.40.196.238:30058/ Płatność: przelew Kontakt: PW / Steam: http://steamcommunity.com/id/xazehs Allegro (nie wymagane): nie pokrywam prowizji w przypadku, gdyby ktoś wymagał Zdjęcia: https://scr.hu/W8MYAm / https://scr.hu/M1Z8md Chciałabym to sprzedać nie dlatego, że coś mi nie idzie, tylko nie bawię się już serwerami, nie mam na to tyle czasu co kiedyś. Wolę, żeby zajął się tym ktoś, kto ma jeszcze chęci i nie chcę, żeby praca poszła na marnę (wygaśnięcie serwera).
 12. SPRZEDAM 60zł PSC

  Opis: kody 60zł PSC (3x 20zł) z możliwością wysłania pieniędzy na konto myPSC Cena: 50zł z możliwością zejścia do maksymalnie 45zł Płatność: przelew Kontakt: pw, steam: http://steamcommunity.com/id/xazehs Allegro (nie wymagane): myślę, że nie będzie takiej potrzeby Zdjęcia: -
 13. PRZESTARZAŁY Sprzedam Serwer BaseBuilder

  Ta, a zarobki, adminów i inne ważne punkty każdy zna. :)
 14. Tak czytam te gownoburze i aż muszę się odezwać. Gościu, jaką kuźwa reklama i jaka konkurencja? Jeśli dla Ciebie świeżo założone, darmowe forum jest konkurencja, to nieźle z Tobą musi być źle xd Każdy ma prawo wyrazić opinie, a to kto i jak ja przyjmie to nie jest jego sprawa. Jego to obchodzi tyle, co zeszłoroczny śnieg. Widzę jedynie, że ma z Ciebie ostre smieszki. Prawidłowo, bo piszesz pierdoly. Na dobrą metę małe będzie zainteresowanie takim projektem i to było dobrze powiedziane.
 15. Dołącz do Administracji Sieci CS

  Ferment i jeden raz? Po prostu ani ja, ani nikt inny sobie takich sytuacji nie życzy. Powinno to być jasne. A jeśli piszę w celu wyjaśnienia tego, bo gość JASNO mówi, że poszło to z tego numeru, a nie podano ten numer, to teksty typu "zakuta pała", "(cenzura)" etc. na miejscu nie są. Teraz na forum grzecznie, a na GG jak prostak za przeproszeniem. :D Owszem, napisałam, że inne osoby, które lubią się bawić forami chętnie się tym zajmą, jeśli taka sytuacja przytrafi się im, ale "kolega" chyba nie zbyt zrozumiał. :D Ja się w takie rzeczy nie bawię, bo jestem osobą uczciwą jakich mało, chociaż nie powinnam patrząc na dzisiejsze csowe społeczeństwo. Mi nie macie czym zaszkodzić, bo mam mocno zbudowaną ekipę jak na razie, ale szczególnie małe fora nie byłyby zadowolone. Screena chętnie bym wysłała, gdyby nie fakt, że kolega, który taką wiadomość otrzymał się sprzedał i wszędzie przez ekipę został poblokowany. Słabo wyszło, ale wycinki wiadomości mam :> Nigdzie fermentu nie sieje, przedstawiam sprawę jasno. Przyznałeś się do tego, że raz, więc to miało miejsce, jednak tak jak napisałam na początku - najprawdopodobniej niejednokrotnie. Ode mnie to tyle, jeśli chcesz dalej na ten temat dyskutować, to powodzenia w pisaniu z samym sobą. Interesuje mnie jedynie wypowiedź @Łukasz Jagła W takim razie o czym była wcześniejsza część postu? Tylko w tej sprawie pisałam na GG. =) Kto miałby Wam szkodzić? Ściąganie Wam ludzi to jedynie plus. Nikt nie bawiłby się w takie klocki spoza sieci, proszę Cię. :)