Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Kasjeer

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Kasjeer

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam ale to działa na dupplicate accounet, jak z tego samego IP. Ale cwaniaki używają np. SAFEIP.
 2. Siema, Jest jakiś sposób na cheaterów/niechcianych graczy którzy tworzą nowe konta? Coś jak kiedyś w amx ban na cfg? Mam 2 przypadki gdzie typy tworzą po 10 kont i wbijają w kółko na nowych kontach... Dzięki za pomoc.
 3. Wszystko ogarnąłem, problem z gameME taki, że komendy jak top10 / rank działają tylko na 1szej rundzie albo jak sie dołączy do serwa, po 1 rundzie jakby się coś lagowało i nie działają. Tak samo nie wyświetla informacje z gameME na czacie, czekam na info z supportu, skonfigurowane według mnie ok, bo na stronie z statami z gameME normalnie wszystko śmiga a w grze nie.
 4. Daj znać czy będziesz miał normalnie... Mi nie wyświetla komend rank/top10 , ani nie wyświetla punktów na chacie... nie wiem co jest grane.
 5. Nie wiem czy coś z gameme jest nie tak, ale po 1 rundzie nie wyświetla w ogóle rankingu na czacie ani top/rank komendy.
 6. Do zamknięcia. Jak ktoś będzie miał też problem, to działa: https://github.com/luis-rei97/MatchMaking-Ranks-By-Points
 7. Siema, O, my się znamy 😄 Też walczyłem od wczoraj z tym, w końcu mam coś co działa 🙂 https://github.com/luis-rei97/MatchMaking-Ranks-By-Points
 8. Witam, Poszukuję pluginu, który będzie śmigał z rankingiem gameME, chodzi mi o wyświetlanie rang na TAB, najlepiej zależnie od punktów. Istnieje coś takiego?
 9. No rozumiem, Ale jak dodać rangi do gameME? bo są serwery z gameME i normalnie mają rangi silver/gold etc.
 10. Hej, Mam kłopot, zmieniłem RankMe na płatny gameME. Z racji iż dwa pluginy się gryzły, dodałem na serwa plugin Levels-Ranks bo chcemy rangi. Podłączone pod bazę danych (chociaż nie wiem, czy przy synchro nie muszę się łączyć z bazą z gameME? bo nie mam danych nawet) GameME działa, rang nie ma - a zależy mi żeby to współgrało, ktoś jakiś pomysł, albo alternatywny plugin który się będzie synchronizował z gameME?
×
×
 • Create New...