Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Znany

Użytkownik
 • Posts

  330
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Znany last won the day on November 18 2020

Znany had the most liked content!

Recent Profile Visitors

1,678 profile views

Znany's Achievements

Nowicjusz

Nowicjusz (1/14)

21

Reputation

 1. Panie mądry, fakt może nie sformułowałem dobrze mojego przekazu. Chodziło mi o jego post a nie o całe realia sourcemoda. No i jak chce sie plugin to sie pisze zlecenie na plugin a nie na paczke.
 2. Co w tym trudnego? Google kolego. okej, vipmenu to możesz mieć mały problem bo trzeba napisać, chociaż się zastanawiałem czy nie udostępnić bo mam jakieś tam napisane z teleportującymi wabikami i innymi cudami z czasu gdy zajmowałem się sm No ale reszta pluginów jest publiczna... Nie rozumiem idei kupowania gotowych paczek, to tak jakbyś chciał zobaczyć widok z góry ale nie chciałbyś na nią wchodzić, a więc dasz kase komuś aby cię tam wniósł.
 3. Mam pytanie, devapp.pl to też twoja strona? Gdyż po kliknięcu na twojej stronie w oferta/usługi właśnie tam nas przekierowywuje.
 4. Znany

  Plugin VIP

  Cześć chce mieć serwer dajcie mi plugin na vipa bo chce kosić gruby haj$$$ . Ale dajcie mi linki bo nie chce mi sie szukać w google. A i spakujcie mi paczki na ffa w jedną bo ja miałbym niby klikać w kilka linków? A i no powiedzcie mi też jak wgrać bo czytanie poradników jest za ciężkie. http://bfy.tw/LDSH
 5. Czemu to wybija mi argument mismatch? SetUserFlagBits(client, flagi+FlagToBit(array[i])); array to zexplodowany : Admin_Reservation,Admin_Generic,Admin_Kick,Admin_Ban,Admin_Unban,Admin_Slay,Admin_Changemap,Admin_Chat,Admin_Vote flagi : int flagi = GetUserFlagBits(client); parametr i w array jest ustawiany .
 6. Znany

  ROZWIĄZANE Abner res

  Nadal nie działa , lecz postanowiłem że nie ma sensu tego ciągnąć. Zmieniłem path juz kilka razy Update: jedyna piosenka jaka działa to arctic monkeys... Jest jakiś inny plugin? bo już nie mam pojęcia..
 7. Znany

  ROZWIĄZANE Abner res

  Db, nie wazne. Do zamknięcia
 8. Znany

  ROZWIĄZANE Abner res

  Witam, przez wiele miesięcy plugin abner_res dobrze mi działał. Czytaj ze zrozumieniem...
 9. Znany

  ROZWIĄZANE Abner res

  @GULLSON W prawym górnym rogu przeglądarki masz taki czerwony [X]. Naciśnij go proszę i nie włączaj ponownie owego programu.
 10. Znany

  ROZWIĄZANE Abner res

  Zrobiłem tak. Nazwałem każdą piosenkę coś w stylu : 1.luty0.mp3 I nadal nic. Ja sie chyba poddaje.... Mogą być kropki tak?
 11. Znany

  ROZWIĄZANE Abner res

  Wrzuciłem ci pliki *.wav i *.mp3 muzyka.rar
 12. Znany

  ROZWIĄZANE Abner res

  Wydaje mi się że jest to problem z piosenkami. Mogę je tutaj zuploadować
 13. Znany

  ROZWIĄZANE Abner res

  jest...
 14. Znany

  ROZWIĄZANE Abner res

  Pobrały się na serwer, i pobrały się po stronie klienta
×
×
 • Create New...