Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

exerTT

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About exerTT

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam prośbe o napisanie pluginu !sniper - po wpisaniu komendy gracz będzie mieć tylko awp bez pistoletu, bez hajsu i bez możliwości kupna broń. I po ponownym wpisaniu !sniper będzie mieć znowu normalną gre. !spamowiec - po wpisaniu komendy gracz będzie mieć tylko p90, bez hajsu i bez możliwości kupna broń. I po ponownym wpisaniu !spamowiec będzie mieć znowu normalną gre. !idiota - po wpisaniu komendy gracz będzie mieć tylko negeva, bez hajsu i bez możliwości kupna broń. I po ponownym wpisaniu !idiota będzie mieć znowu normalną gre .
 2. Hejka mam prośbe o napisanie pluginu WH Plugin Ma wyświetlać graczy z daleka, i żeby nie był WH na spectator, tylko żeby można go użyć jak się gra i żeby można tego WH dać innej osobie
 3. Nadal nie moge zamienić tego pliku na .smx
 4. Witam czy ktoś z was mógł by poprawić ten plugin. Z czego? Otóż poprawić z błędów w napisanym kodzie. Chciałbym tylko aby ktoś z was sprawdził czy są jakieś błede w kodzie, poprawił i wysłał na pw niemampomysłu.sp
 5. pod jaką komendą to się odpala xD ????
×
×
 • Create New...