xBonio | AS

Użytkownik
 • Zawartość

  153
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  4

xBonio | AS wygrał w ostatnim dniu 8 Październik

xBonio | AS ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

28 Silver Elite

O xBonio | AS

 • Ranga
  Silver Elite Master

Ostatnio na profilu byli

578 wyświetleń profilu

Ranga użytkownika

 • Distinguished Master
 • Obecna ranga: Distinguished Master
 1. [CS:GO] Generator VIP'a

  Ten plugin nie jest związany z tym tematem, ale: 1. Skompilowałeś i wgrałeś do plugins? XD 2. Wpisałeś poprawnie w admin_overrides.cfg: "ReklamsImmunity" "a" // a czyli flaga VIP'a (wstaw w to miejsce swoją)
 2. Crash serwera

  Widzę że arena 1v1, czyli mp_maxmoney pewnie masz na 0. mp_teamcashawards mp_playercashawards Ustaw na 0
 3. [CS:GO] Generator VIP'a

  Możesz mi pokazać kod, jaki Ci skompilowało? Jaki build sourcemod'a?
 4. Prosba o napisanie pluginów. PLACE!!!!!

  Dokładnie to od 18, CS 1.6 był od 16
 5. [CS:GO] Generator VIP'a

  Jedyną rzecz jaką wykorzystałem z twojego generatora, jest otrzymywanie offset'ów. Po dekompilacji, po prostu uporządkowałem ten kawałek kodu.
 6. [CS:GO] Generator VIP'a

  ? Opis: Cześć i czołem. Dzisiaj chciałbym wam zaprezentować prosty generator VIP'a, który stworzyłem wraz z kolegą. Generuje on nam plik .sp, dzięki czemu możemy go edytować do woli. Wygenerowany VIP działa z wersją sourcemod'a 1.8 build 6027 lub wyżej. ? Funkcje: Generator posiada dość dużo opcji: ? Plugin: Po wygenerowaniu pliku .sp, wystarczy go już tylko skompilować do pliku .smx, wgrać na nasz serwer i możemy się cieszyć VIP'em. ? Informacje i link: Generator możemy znaleźć pod linkiem: http://forum.arenaskilla.pl/generator.php Jeśli spodobał wam się generator zapraszam do docenienia naszej pracy i do dokonania dotacji przez PayPal lub Trade Link. Propozycje nowych funkcji i błędy, proszę zgłaszać w tym temacie. Zapraszamy również na nasze forum: http://forum.arenaskilla.pl/
 7. Ban Info

  Kody HTML tam działają? <font size='10'> TEKST </font>
 8. Szukam pluginu na medi shota

  GivePlayerItem(client, "weapon_healthshot"); Chyba że chodzi Ci o jakieś leczenie, np. pod klawiszem E.
 9. Conntection Sounds

  Plik .sp trzeba skompilować, aby powstał plugin
 10. [CS:GO] Elo-Rank

  Opis: Jest to prosty plugin, dzięki któremu gracze na serwerach będą mogli ustawić sobie range i coin'a. Plugin został napisany przeze mnie praktycznie od zera. W pluginie zrobiłem na zapis MySQL. Jest to wg mnie o wiele lepsze rozwiązanie niż clietprefs i można podłączyć bazę do wielu serwerów. Możemy w nim znaleźć wszystkie aktualne coin'y, jakie są w CS:GO. Komendy: !mm - menu z rangami !coin - menu z coin'ami Instalacja: Zawartość paczki wrzucamy do: /csgo/addons/sourcemod/ Do pliku databases.cfg, który znajdziemy w: /csgo/addons/sourcemod/configs/ dopisujemy: "elorank" { "driver" "mysql" "host" "" "database" "" "user" "" "pass" "" "port" "3306" } Oczywiście wypełniając danymi do naszej bazy. Download: Plugin możemy znaleźć na csgotokens, dzięki czemu znajdziemy tam zawsze najnowszą wersje pluginu, wraz z nowymi coin'ami. - W zakładce Pluginy - Direct Download UWAGA! Plugin da Ci bana na token GLST
 11. Ja używam kilkanaście linków na 9 serwerach i jakoś nie dostałem bana od shorte i normalnie wypłacili mi wczoraj. Oczywiście mam inny plugin niż to. Jak ktoś chce dowodowy lub mój plugin na to, może pisać na pw.
 12. KUPIĘ Kupię paczkę na surf+rpg

  https://github.com/peace-maker/smrpg Reszta to zwykle pluginy i masz podstawę
 13. Nie działają mi boty na serwerze

  Hosting/VPS? Zobacz czy nie ma w komendach startowych -nobots
 14. Automatyczne rate

  http://pl.lmgtfy.com/?q=automatic+rate+sourcemod Pls, używajcie google