Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

xBonio | AS

Użytkownik
 • Postów

  209
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  8

Ostatnia wygrana xBonio | AS w dniu 10 Marca 2018

Użytkownicy przyznają xBonio | AS punkty reputacji!

Ostatnie wizyty

3743 wyświetleń profilu

Osiągnięcia xBonio | AS

Nowicjusz

Nowicjusz (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Najnowsze odznaki

54

Reputacja

 1. Lub możesz to zrobić w tablicach char, int, float. wtedy nie będziesz miał żadnych if'ów, przykład: float grawitka[4] = { 1.0, 0.5, 1.2, 6.0 }; int random = GetRandomInt(0, 3); SetEntityGravity(client, grawitka[random]);
 2. Tak samo tylko za tym */ No i sm_vip ma być w ""
 3. Pewnie dodajesz w tej instrukcji, która jest w /* */
 4. Również zapraszam na pw. Steam: https://steamcommunity.com/id/xbonio/
 5. Reklama wyświetla się 30s po wejściu gracza.
 6. Nie wiem czemu, spotkałem się z opiniami, że na +use marker to słaby pomysł
 7. UPDATE PLUGINU Dodano nowe coin'y z 2018, eleague major i nowe Collectible Pin Plugin z zawsze najnowszą wersją do pobrania na CS-Plugin.com lub CSGOTokens
 8. Witam. Chciałbym dziś zaprezentować bardzo prosty plugin na marker, który można użyć na serwerze np. JailBreak. Komendy: - !marker - menu z ustawieniami markera (Czas i kolor) - bind "klawisz" "+paint" - bind do używania markera Cvar: - ma_teamtouse" 3 - Która drużyna może uzywać markera? (0 - none, 1 - all, 2 - TT, 3 - CT) Plugin do pobrania na CS-Plugin.com
 9. Chciałbym wam przestawić sprawdzony sposób na zarobieniu pieniędzy na swoim serwerze. Chciałbym przestawić prosty plugin, dzięki któremu pojawiają się niewidzialne reklamy dla graczy i w taki sposób możemy zarabiać pieniądze na naszym serwerze. Konfiguracja pluginu jest prosta. Po wgraniu pluginu, w /cfg/sourcemod/ pojawi nam się config plugin.Adverts.cfg Edytujemy config pod swoje potrzeby i wgrywamy. Plugin posiada 3 moduły, w których może działać. Do pliku averts_links.ini wrzucamy nasze linki. Nie muszą to być koniecznie z shorte.st, a mogą być z różnych stron oferujących reklamy na stronach. W pliku admin_overrides.cfg dopisujemy "AdImmunity" "a" //a czyli flaga VIP'a (wstaw w to miejsce swoją) Jeśli jednak reklamy mają się wyświetlać też dla VIPa, po prostu trzeba to wstawić na flagę z lub zmień "ad_immunity" na 0. Jeśli używamy linków z shorte.st, taka rada. Czym więcej linków, tym mniejsza szansa na otrzymanie bana od serwisu. Plugin dostępny do pobrania na CS-Plugin.com wraz z dokładnym opisem ConVar'ów po polsku.
 10. Ja wkleiłem tylko "system", a już użycie tego w pluginie jest dowolna. Każdy z podstawową wiedza o sourcemodzie, wie że to nawet nie jest plugin.
 11. #include <cstrike> bool HasTAG[65]; char ClanTAG[16]; CS_GetClientClanTag(client, ClanTAG, sizeof(ClanTAG)); if(StrEqual(ClanTAG, "★ArenaSkilla")) HasTAG[client] = true; else HasTAG[client] = false; Oczywiście w miejsce ★ArenaSkilla wstaw TAG ze swojej grupy steam.
 12. Ogólnie jest to na licencję, ale jeśli chcesz zobaczyć kod pluginu zapraszam na steam. Dogadamy się :v
 13. Oczywiście shavit, a do shavita polecam kolejkę "Deathrun Queue" http://cs-plugin.com/plugins.php
×
×
 • Dodaj nową pozycję...