Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

rawerson

Użytkownik
 • Content Count

  66
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

rawerson last won the day on July 26

rawerson had the most liked content!

Community Reputation

59

About rawerson

Recent Profile Visitors

458 profile views
 1. Pozazdrościć "talentu", ja nawet paintem nie umiem się obsługiwać
 2. W sumie tak, serwer posiada się dla zabawy, przyjemności, to co się zarobi w miesiąc z typowego serwera to w 8h w robocie się to robi;)
 3. Napisał, że do nego, jak się dobrze pofatygujesz to pewnie i za 350zl opyli, a po drugie mamy 21 wiek, serwer robimy dla funu, przyjemności, że ktoś gra, nie pod hajs
 4. a to dzieje się tak, że kupiłeś reklame za stawkę, ona nie działa już od wieków
 5. Witam, mam pytanie, jak Wy wykorzystujecie reklamę na gosseti za głosy, jakieś protipy od osób, które już taką reklamę/ reklamy miały?(chodzi o to w jaki sposób boostujecie kolejnych graczy) Czy top1 wiele różni się od top2 tygodnia pod względem pozycjonowania serwera? Zapraszam do dyskusji!
 6. Jeśli przeprowadziłeś ze mną jakąkolwiek transakcję, kupiłeś/ sprzedałeś i wszystko przebiegło bezproblemowo to szepnij miłe słowo w komentarzu!
 7. https://www.gametracker.com/server_info/137.74.7.15:30038/
 8. Ty masz jeszcze godność coś pisać o ufaniu? Kurde chłopie, jesteś taki sam jak osoba, która wyrolowała autora postu. Schowaj się pod łóżko i nie komentuj na takich forach, większość ludzi wie kim jesteś i z czego jesteś znany.
 9. Tak, proste, że szukam kogoś żeby mógł płacić za mnie jak te potężne 20 wPLN;)
 10. Młode do szkoły kredki kupować a nie się przez internet wyzywać. Lepiej oszczędzajcie hajs na szlugi żeby móc co spalić przed sprawdzianem z przyrody;)
×
×
 • Create New...