Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Kretovsky

Zbanowany
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Kretovsky

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękuję za przedstawienie faktów. Multikonta zakłada i oskarża kogoś. 🙂 @msnSpójrz wyżej. 🙂 Zanim zaczniesz wyzywać od złodzieja i nieroba.
 2. Ty gościu wstawiłem post. I nie został dodany to nie pajacuj. Serwer sprzedałem to mi nie (cenzura). Dostałem pieniądze, następnie serwer wysłałem to te bajeczki zostaw dla siebie Wycinek Ci dał z konfy a ten wierzy hehehe. Wstawiłem wszystko niebawem będzie akceptacja. Masz tu na wstęp potwierdzenie z przyznania się że z moda go wyjebali po 2 dniach. Za co? Niech się wypowie właściciel Pykamy 🙂
 3. Witam. Z dniem dzisiejszym sprzedałem serwer. Dostałem płatność pierwszy. Po czym osoba dostała serwer i nikogo nie oszukałem. Pan Noel, pseudo Veysik chyba dostał bana na głównym koncie i próbował mnie wkręcić w jakieś co nie co. Najpierw pisze i zawraca że tak powiem dupe o WPLN a zaraz mnie oskarża i wyzywa. @RayaN Wypowiedź się na temat transakcji. Ssy: Również dodam iż użytkownik dostał za darmo rangę na Pykamy.pl od @Shadow i bądźmy ciekawi czemuż ją stracił. Przecież dostałem informacje jak na forum że to doświa
 4. Witam. Po sprzedaży serwera 5vs5 zostały mi na sprzedaż wpln. 1s1k: 60 Pukawka: 52 Przelicznik: 0.5 Kontakt: PW
 5. Kretovsky

  Zamknięty na prośbę autora. Sprzedam serwer 5vs5

  Sprzedane graczowi RayaN @angel @Siwy | KILL4U.PL Do zamknięcia
 6. Kretovsky

  Zamknięty na prośbę autora. Sprzedam szablon csk

  @angel@Siwy | KILL4U.PL Do zamknięcia
 7. Kretovsky

  Zamknięty na prośbę autora. Sprzedam serwer 5vs5

  Witam. Sprzedam gotowy serwer 5v5 only mirage (nie rozkręcony) na 28 dni. Hosting: 1s1k Cena: 20 PLN Kontakt: PW
 8. Wyświetl ogłoszenie Szablon CsKomandosi Witam. Sprzedam szablon CsKomandosi. Szablon pod IPS 4.5 Szablon można sprawdzić na CsKomandosi.pl Cena: 80 zł. Kontakt: PW Dowód: Dla osób zainteresowanych mogę dać zdjęcie posiadania. Wystawca Kretovsky Data 19.06.2021 Cena 50 zł Kategoria Inne  
 9. This advert is COMPLETED!

  • FOR SALE
  • NOWE

  Witam. Sprzedam szablon CsKomandosi. Szablon pod IPS 4.5 Szablon można sprawdzić na CsKomandosi.pl Cena: 80 zł. Kontakt: PW Dowód: Dla osób zainteresowanych mogę dać zdjęcie posiadania.

  NO VALUE SPECIFIED

 10. Kretovsky

  Zamknięty na prośbę autora. Sprzedam szablon csk

  Witam. Sprzedam szablon CsKomandosi na wyłączność dla jednej sieci/osoby. Szablon pod IPS 4.5 Szablon można sprawdzić na CsKomandosi.pl Cena: 80 zł. Kontakt: PW Zdjęcia:
×
×
 • Create New...