Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

koxikElegancior

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

koxikElegancior last won the day on July 15

koxikElegancior had the most liked content!

Community Reputation

7

About koxikElegancior

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

70 profile views
 1. @Slodzik Opisujesz swoją osobę na speca a nawet prostych rzeczy nie potrafiłeś zrobić. Miałeś nam pomóc a nic nie zrobiłeś poza kłódkami do rekrutacji. Takie coś ty każdy głupolek potrafi. Nazywasz nas ze niby jestesmy "niedoświadczeni" nawet nie wiesz jakie mozliwosci mamy ;D Gdybyśmy my tak płakali jak ty i zrobili Tobie reklamke jaki ty bęben jesteś w tych sprawach. Moze przypomnę jak się chwaliłeś ze Kill4U wyjebałeś maszynką do ddosów : ) Szczyciłeś się ze komuś forum wyebałes na kilka minut. Specjalista! Nie bedziemy ci dołków kopać bo i tak zycie cie juz pokarało.
 2. Nadal nie widzę rozmowy ze mną Panie specjalisto w sprawach forumowych ;D ScreenShoot z Bozydar nawet nie pokazany ;d Moze pochwal się ile rzeczy zepsules w przeciągu niecałych 24h i kto nam szablon w*jebał w kosmos ;d
 3. Wgrywam starą wersje z 4.6 na 4.5 Wkrótce będzie możliwość ; )
 4. Witam Poszukuję pilnie osoby na stanowisko Technika Forum UGramyTo.pl , osoba zajmująca się całym forum od strony technicznej. Oferuję: - Dojrzałość emocjonalną - Zaangażowanie - Postawienie serwerów z reklamami - Reklamy Sieci - Współpraca na najwyższym poziomie Osoby zainteresowane współpracą zapraszam pod kontakt. Kontakt: Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199169956479/ [najszybszy kontakt]
 5. koxikElegancior

  Zamknięty na prośbę autora. Szukam forum

  UGramyTo.pl polecam serdecznie
×
×
 • Create New...