Jump to content

skandalouz

Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

skandalouz last won the day on October 7

skandalouz had the most liked content!

Community Reputation

1 Silver I

About skandalouz

 • Rank
  Silver I
 • Birthday 02/06/1997

Recent Profile Visitors

313 profile views

Member rank

 • The Global Elite
 • Currently Feeling The Global Elite
 1. Również jestem zadowolony. Namówiłem także administracje mojego forum, aby zgłosili się do Was o współprace. Myślę, że wyjdzie to na + dla każdej ze stron. Nasze forum w ciągu 24h odwiedza około 230/250 zarejestrowanych użytkowników
 2. Nadal zainteresowany serwerami? Pisz PW jakby co.
 3. Nadal zainteresowany? Pisz PW.
 4. Witam na moim serwerze arena 1vs1 wczoraj wystąpił błąd, a mianowicie chodzi o to, że rundy zaczeły trwać 1.40, gracze nie otrzymywali obrażen, czasem nie dostawali broni oraz zdarzało się, że 3 areny były na jednej. O to logi z konsoli. [SM] Exception reported: Plugin handle 4e004e is invalid (error 1) [SM] Blaming: multi1v1.smx [SM] Call stack trace: [SM] [0] Call_StartFunction [SM] [1] Line 199, ./scripting/multi1v1/natives.sp::Native_GivePlayerArenaWeapons [SM] [3] Multi1v1_GivePlayerArenaWeapons [SM] [4] Line 794, ./scripting/multi1v1.sp::SetupPlayer [SM] [5] Line 693, ./scripting/multi1v1.sp::Event_OnRoundPostStart
 5. Najprosciej zrobic to z store by zephyrus.
 6. skandalouz

  Plugin GIFTS

  Cześć, ktoś może wie czy można ustawić w tym pluginie https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=175185 ile ma dawać kredytów prezent? W sensie plugin losuje, ale chodzi mi aby ustawić np od 5 do 25. Jest jakiś cvar do tego lub coś? Czy trzeba edytować plugin. Z góry dziękuję za pomoc.
 7. Już naprawione, problem był po stronie spolszczenia store_phares.txt Do zamkniecia.
 8. Siemka, mam problem z pluginem store by zephyrus. Wszystko ladnie skonfigurowane, ale nie mozna kupic itemku w sklepie. Kredyty normalnie mozna zdobywac, w sklepie jest wszystko co dodane w items.cfg, ale klikajac w cos po prostu nic sie nie dzieje, cisza. Klikamy np aby kupic jakas maske i potem powinno wyskoczyc okienko z mozliwosca ubrania, sprzedania itd. A nie wyskakuje nic. Ktoś coś wie?
 9. Wiem, ze robi sie to tym sklepem. Mi chodzi czy ktoś ma gotowca, lub mogłby mi pomóc. Gdybym miał do tego nerwy i czas to bym to zrobił sam, ale podziękuję.
 10. Wchodzisz do /csgo/cfg/sourcemod/multi1v1 otwierasz multi1v1.cfg -> szukasz cvara sm_multi1v1_pistol_behavior --> ustawiasz na sm_multi1v1_pistol_behavior "1"
 11. Piekne puste serwerki!
 12. Witam poszukuję pluginu na mój serwer. Mianowicie chodzi o plugin który dodaje na serwer walute np kredyty. Za granie, zabijanie otrzymujemy te kredyciki, które możemy poźniej wydawać w sklepiku na różne duperele. Najlepiej jakby w sklepie znajdowały się takie rzeczy jak np: Paintball (ze strzelajace strzela farba) Modele postaci (to tylko na flage dla vip'a) Np rekawiczki teamowe (virtus pro itd) Mozliwosc kupna kolorowego saya i rozne prefixy (Weteran, *** master itd) Spreye na sciane I rózne takie tam. Czy ma ktoś taki plugin lub jest chętny mi pomóc?
×
×
 • Create New...