sumabo

Użytkownik
 • Zawartość

  84
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Silver I

O sumabo

 • Ranga
  Silver IV
 1. ROZWIĄZANE Problem z tickrate

  Może twój serwer ma tickrate 64 ?
 2. Zna ktoś plugin dzięki któremu administrator będzie mógł słyszeć przeciwników oraz martwych?
 3. A więc mam problem z niewidzialnością robię wszysto według poradnika ale niestety ona nie działa na tej danej klasie.
 4. [CS:GO] Cmod czyli RPG Kit

  Czy silnik jest dalej rozwijany ?
 5. Jak wykryć że aktualnie w tej chwili nie ma końca runda np. if(klasa_gracza[client] == Admiral)
 6. A więc jak wykryć że nie ma teraz HookEvent("round_end",koniec rundy) ?
 7. Wie ktoś jak znaleźć te podstawowe modele ?
 8. Jak nazywają się podstawowe modele postaci i gdzie się one znajdują ? Chodzi mi o to abym mógł do skin choosera dać do wyboru podstawowe modele dla przykładu : "models/player/custom_player/kuristaja/mgsv/boss/sneaking_suit.mdl"
 9. Ja osobiście korzystam z Liveserver hosting jest dobry. Posiada wszystko co potrzebne. Ich strona jest przejrzysta. Na helpdesku odpisują bardzo szybko. Najdłużej czekałem coś około godziny a pisałem gdzieś w nocy. Ciągle się rozwijają , dodają nowe gry do oferty. Długo by wymieniać po prostu polecam :)
 10. Zobacz plugin New IP Redirect. https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=153769
 11. A więc często się zdarza że lvl niektórych osób znikają. Natomiast niektórym się dodają wiem to ponieważ ktoś kto nie miał kupionej klasy miał na niej znikąd najwyższy lvl na serwerze. Podobno to nie jest problem hostingu ani bazy danych (tak mi pisali w help desku) tylko coś w kodzie ale nie widzę w nim żadnych błędów. Najczęściej ten problem dzieje się na klasie snajper lub Admirał rzadziej na innych ale też się zdarza. Jeśli ktoś wie co może powodować problem to proszę o kontakt bo przysparza mi sporo dodatkowych kłopotów. :)