styllek

Użytkownik
 • Zawartość

  36
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

styllek wygrał w ostatnim dniu 1 Luty

styllek ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

6 Silver II

O styllek

 • Ranga
  Silver II
 • Urodziny 04.02.2000

Informacje o mnie

 • Imię:
  Adrian
 • Skąd:
  http://fastgamers.eu/
 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Zawód:
  webDesigner

Kontakt

Ostatnio na profilu byli

348 wyświetleń profilu

Ranga użytkownika

 • The Global Elite
 • Obecna ranga: The Global Elite
 1. Problem z AbNeR Round End

  Do folderu misc wrzucasz folder z muzyką, a następnie dodajesz do abner_res.cfg nazwy folderów: res_ct_path "misc/nazwa_folderu" res_tr_path "misc/nazwa_folderu"
 2. Plugin na naklejki CS:GO

  @VestSmart taa, przyblokowane mają;]]
 3. Linux jest zaufaną osobą, sam kupowałem u niego, i wszystko ładnie opisane co i jak, takze polecam.
 4. eMa, jest ktoś gdzieś tam wciągnięty w pluginy rosyjkie i ma gdzieś info, gdzię mógłbym dostać ten pluginek od naklejek? ;p może ktoś coś ma, wie, byłoby najsik. elko
 5. Sklepcs.pl - Opinie

  SklepCS.pl - Mam dość długo i jestem zadowolony bardzo. Wygląd zawsze można edytować pod siebie. Dużo funkcji w sklepie, dużo metod płatności, plugin na serwer, generator vipa, system rabatowy, łączenie sklepu z SB czy też z innymi pluginami tak jak Sklep by Zephyrus. Wypłata na konto PayPal, na tokeny do serwerów czy też na hosting 1s1k, wypłata skinów itp. Dużym minusem jest prowizja pobierana przy wypłacaniu, ale cała prowizja nie jest dla właściciela sklepu, wiec tu go akurat rozumiem, ale sądze, ze dla graczy, którzy kupuja w sklepie może pasować i to w duzym stopniu, przynajmniej moim graczom w duzym stopniu sie podoba i cieszą się, ze sklepu. No i sam kontakt z właścicielem jeżeli jest jakiś problem to pomoże i cały czas aktualizowany ;]] Jeżeli chodzi o mój sklep i wygląd to można lookać: http://Sklep.FastGamers.eu/
 6. Admin tag problem

  @Baron (cenzura) Trochę bez sensu myślenie. Mi nie wywala errorów i śmiga także
 7. Admin tag problem

  @Baron ja posiadam ten sam plugin i wszystko działa ;) i jest w tym else. Spróbuj tego tylko zamien nazwy grup na swoje itd. mi wszystko działa na tym:\ #include <sourcemod> #include <cstrike> public Plugin:myinfo = { name = "Tag Admin", author = "Hamp", description = "Ustawia tagi w tabeli wynikow", version = "1.0", url = "www.MyGo.pl" } public OnPluginStart() { HookEvent("player_team", Event_TagTable); HookEvent("player_spawn", Event_TagTable); } public Action:Event_TagTable(Handle:event, String:name[], bool:dontBroadcast) { new client = GetClientOfUserId(GetEventInt(event, "userid")); if (GetUserFlagBits(client) & ADMFLAG_ROOT) { CS_SetClientClanTag(client, "? Head Admin ?"); } else if (GetUserFlagBits(client) & ADMFLAG_CUSTOM3) { CS_SetClientClanTag(client, "- Opiekun -"); } if (GetUserFlagBits(client) & ADMFLAG_GENERIC) { CS_SetClientClanTag(client, "- Admin -"); } else if (GetUserFlagBits(client) & ADMFLAG_CUSTOM6) { CS_SetClientClanTag(client, "- VIP -"); } else if (GetUserFlagBits(client) & ADMFLAG_CUSTOM1) { CS_SetClientClanTag(client, "- Super VIP -"); } else { CS_SetClientClanTag(client, "- Gracz -"); } }
 8. Valve atakuje

  @live4net tak dokładnie, wgrałem najnowszą wersje 6024 i wszystko już śmiga po zakupie broni już nie crashuje, takze chyba trybi. ;)
 9. Valve atakuje

  @tandee tak wgrałem, juz wczoraj, i dalej wysypuje po zakupie broni. Dawałem wyżej co wysypuje w konsoli po zakupie i crashu serwera.
 10. Valve atakuje

  Tak jak niektórzy tu mają, u mnie wywala serwer przy kupnie broni ^^, ma ktoś od siebie jakąś łatkę, która ogarnie to na czas wyjścia update'u SM? ;)
 11. Valve atakuje

  Nw, moze ktoś coś? Wrote minidump to: /home/servers/users/srv41107/CS_GO/csgo/addons/sourcemod/data/dumps/714f5471-dd9c-42d7-3db47d30-7216399f.dmp /home/servers/bin/games/CS_GO.sh: line 55: 14751 Segmentation fault LD_LIBRARY_PATH=".:bin" start-stop-daemon --start --chuid $USER:$GROUP -m --pidfile $PID_FILE --chdir $USER_DIR/$BIN_DIR --exec $USER_DIR/$BIN_DIR/$BIN_NAME -- $GAME_PARAMS
 12. Valve atakuje

  Mi tam nadal nawet po 6022 nie trybiXD Na 4 serwery tylko 1 chodzi. Takze, nadal czekam na next parta.
 13. Valve atakuje

  ^ tak jak kolega wyzej. Nieoplaca sie wgrywac łatek od innych, bo to, ze dziala im, wcale nie musi wam dzialac. Poczekajcie nawet do konca tego dnia i wejdzie update. Przewaznie wchodzil w ten sam dzien, w ktorym wszedl update i wszystko rozwalił.
 14. Plugin na noże

  Dość stary plugin, nie lepiej zainstalować coś nowszego? np. to https://github.com/Franc1sco/Franug-Knifes
 15. Plugin na RES

  https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=2338666 Najlepiej AbNeR'a, sam używam do dzisiaj, i nie mam z nim problemów.