Jump to content

Byku

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Silver I

About Byku

 • Rank
  Silver I

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hej poszukuje pluginu na możliwość ustawienia flagi dla gracza np "p" i może on zabijać ludzi nie ze swojej rangi "p"
 2. Hej mam problem, nie mogę podłączyć się do sourcebansa wyskakuja mi błędy: databases.cfg mam dobrze wypełnione No i na stronie hostingu mam dodany dostęp: Adresy z przydzielonym dostępem ▾ Usuń 127.0.0.1 145.239.18.200 drugie to ip serwera, A jak HOST zmieniam na: "localhost" to wyskakuja mi juz tylko takie błędy:
 3. Hej mam problem, wyświetla mi się taki komunikat: L 06/30/2018 - 14:15:22: [csgotokens_ws.smx] Could not connect: [2002]: Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' (2) tak mam zapisane w databases.cfg "ws_csgotokens" { "driver" "mysql" "host" "sql.pukawka.pl" "database" "7**********_skiny" "user" "7**********" "pass" "tajne_hasło" //"timeout" "0" "port" "3306" } } i hosting mi odpisał że mam "źle klamry pozamykane" :/
 4. Hej mam problem, mianowicie, po rozpoczęciu każdej nowej rundy wyświetla mi się komunikat: Wartość cvar 'sv_alltalk' serwera uległa zmianie na 1 Wartość cvar 'sv_alltalk' serwera uległa zmianie na 0 i tak co każdą runde, co z tym zrobić aby był alltalk 1 cały czas i gracze mogli ze sobą rozmawiać Edit, to był bład lipnego pluginu, ale nie mogę ustawić alltalk tak wygląda konsola:
 5. Byku

  [CS:GO] VIP v1.3 by Hanys

  brak linku do download :/
 6. Byku

  ROZWIĄZANE Problem Sourcebans

  Serwer id to 1, po dodaniu tego dalej nic nie idzie :/ Okej nie wiem jakim cudem ale zaczeło działać trzeba zaczać nosić okulary bo jest minus przed jedynką ... do zamknięcia :)
 7. Witam, mam problem z konfiguracją Sbans takie logi mi wyskakują :/ [SourceComms] Loading configs/sourcebans/sourcebans.cfg config file [SourceComms] Loading configs/sourcecomms.cfg config file L 06/20/2016 - 18:17:13: [sourcecomms.smx] You must set valid `ServerID` value in sourcebans.cfg! [SourceBans] Loading configs/sourcebans.cfg config file
×