Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Byku

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Byku

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hej poszukuje pluginu na możliwość ustawienia flagi dla gracza np "p" i może on zabijać ludzi nie ze swojej rangi "p"
 2. Hej mam problem, nie mogę podłączyć się do sourcebansa wyskakuja mi błędy: databases.cfg mam dobrze wypełnione No i na stronie hostingu mam dodany dostęp: Adresy z przydzielonym dostępem ▾ Usuń 127.0.0.1 145.239.18.200 drugie to ip serwera, A jak HOST zmieniam na: "localhost" to wyskakuja mi juz tylko takie błędy:
 3. Hej mam problem, wyświetla mi się taki komunikat: L 06/30/2018 - 14:15:22: [csgotokens_ws.smx] Could not connect: [2002]: Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' (2) tak mam zapisane w databases.cfg "ws_csgotokens" { "driver" "mysql" "host" "sql.pukawka.pl" "database" "7**********_skiny" "user" "7**********" "pass" "t
 4. Hej mam problem, mianowicie, po rozpoczęciu każdej nowej rundy wyświetla mi się komunikat: Wartość cvar 'sv_alltalk' serwera uległa zmianie na 1 Wartość cvar 'sv_alltalk' serwera uległa zmianie na 0 i tak co każdą runde, co z tym zrobić aby był alltalk 1 cały czas i gracze mogli ze sobą rozmawiać Edit, to był bład lipnego pluginu, ale nie mogę ustawić alltalk tak wygląda konsola:
 5. Byku

  ROZWIĄZANE Problem Sourcebans

  Serwer id to 1, po dodaniu tego dalej nic nie idzie :/ Okej nie wiem jakim cudem ale zaczeło działać trzeba zaczać nosić okulary bo jest minus przed jedynką ... do zamknięcia :)
 6. Byku

  ROZWIĄZANE Problem Sourcebans

  Witam, mam problem z konfiguracją Sbans takie logi mi wyskakują :/ [SourceComms] Loading configs/sourcebans/sourcebans.cfg config file [SourceComms] Loading configs/sourcecomms.cfg config file L 06/20/2016 - 18:17:13: [sourcecomms.smx] You must set valid `ServerID` value in sourcebans.cfg! [SourceBans] Loading configs/sourcebans.cfg config file
×
×
 • Create New...