Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Umino

Użytkownik
 • Content Count

  148
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Umino last won the day on February 26 2018

Umino had the most liked content!

Community Reputation

22

About Umino

 • Rank
  Zaradny

Informacje o mnie

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,421 profile views
 1. Wszystko zaktualizowane, nadal problem.
 2. Nadal nic
 3. Nadal nie działa, Wersja SM 1.9.0
 4. Witajcie! Powróciłem po dłuższym czasie do serwerów cs:go i tak kuźwa wgrywam ws,knife by kgns i niestety nie działają. Wpisałem sm plugins list i nawet ich nie pokazuje. Macie może jakieś pomysły. Dodam, że Ptaht czy jak to się do cholibki pisze jest najnowszy.
 5. @AKARO ᴢᴀᴅᴢɪɪᴏ dodawałeś jakieś mapy/pluginy? Jeśli tak, to usuń po kolei wszystkie pluginy/mapy i sprawdź czy serwer zacznie chodzić. Aaaa i sprawdź, czy dobrze wpisałeś token glst, czy jak to się nazywa.
 6. Pokaż cfg. wiadomości, może coś źle zrobiłeś.
 7. Napisz na pw jak jeszcze nie znalazłeś osoby ?
 8. Umino

  CSGO DeathRun Klasy

  Odpłatnie też mogę dać paczkę.
 9. Owe kropki mogą być wpisane w pluginie od razu, jak masz .sp to pokaż a my pomożemy ? Przykładowo możesz mieć tak napisane: CS_SetClientClanTag(client, "● ADMIN ●");
 10. Napisz do @fabko na pewno coś wymyśli ?
 11. Zamykam temat, ale dodam że nie wiem po co się wypowiadacie. Kupcie sobie serwer od początku 20 slotowy 128 TR to już macie 60 zł +, oraz paczka 150 zł. I to nie wszystko bo trzeba włożyć to swoją pracę i serce. Dodać reklamy gdzie się da czasami, czyli kolejne 200 zł. oraz opłacać go co miesiąc gdzie ta AWP ma już 11 miesięcy, czyli 11% zniżki. A to, że serwer upada czy coś to śmiech na sali ponieważ jeden, lub dwa dni była tylko wyłączona. (https://www.gametracker.com/server_info/137.74.7.15:30008) A jeśli nie pasowała ci cena to mogłeś negocjować tak jak inni i byłby spokój, a nie że wypowiadasz się a nawet nie wiesz ile to pracy.
 12. Zmniejszyłem cenę, dlatego że aktualizacja cs:go sprawiła błędy. Przepraszam, nie jestem robotem i nie jestem cały czas online.
 13. @ref Serwer przez aktualizację stał pusty bo musiałem go naprawić, lecz wbiliśmy TOP3 w GoSetti i ludzie wbijają od nowa ?
 14. Umino

  Paczka cod mod

  @Nowak Oskar mam paczkę, ale byś musiał sobie tylko tam zmodyfikować nazwę, oraz klasę ninja.
×
×
 • Create New...