Jump to content

Umino

Użytkownik
 • Content Count

  140
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Umino last won the day on February 26 2018

Umino had the most liked content!

Community Reputation

17 Silver IV

About Umino

 • Rank
  Silver Elite Master

Informacje o mnie

 • Płeć:
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,258 profile views

Member rank

 • Gold Nova Master
 • Currently Feeling Gold Nova Master
 1. Napisz na pw jak jeszcze nie znalazłeś osoby
 2. Umino

  CSGO DeathRun Klasy

  Odpłatnie też mogę dać paczkę.
 3. No @beken1996 widzę duży progres! Z MyBB na IPS + jeszcze ten styl Życzę dalszego rozwoju!
 4. Owe kropki mogą być wpisane w pluginie od razu, jak masz .sp to pokaż a my pomożemy Przykładowo możesz mieć tak napisane: CS_SetClientClanTag(client, "● ADMIN ●");
 5. No tak wizytówka, ale jeśli pokazujesz że nie masz nic własnego to też przykro się robi i to raczej wtedy jest awizytówka.
 6. O jak widzę kolejne forum na MyBB, oraz grafiką za free Ale po mimo mojej wypowiedzi to powodzenia.
 7. No powiem, że szacun aby się tutaj reklamować Styl prosto z fabryki szabloneta lub z neta, którego każda sieć już ma, co do wielotematycznego forum to też można się przyczepić. Prężnie też się rozwijacie jak widać po użytkownikach, również zabezpieczcie sobie ACP Mimo mojej wypowiedzi to życzę wam rozwoju, oraz sukcesów.
 8. Napisz do @fabko na pewno coś wymyśli
 9. Zamykam temat, ale dodam że nie wiem po co się wypowiadacie. Kupcie sobie serwer od początku 20 slotowy 128 TR to już macie 60 zł +, oraz paczka 150 zł. I to nie wszystko bo trzeba włożyć to swoją pracę i serce. Dodać reklamy gdzie się da czasami, czyli kolejne 200 zł. oraz opłacać go co miesiąc gdzie ta AWP ma już 11 miesięcy, czyli 11% zniżki. A to, że serwer upada czy coś to śmiech na sali ponieważ jeden, lub dwa dni była tylko wyłączona. (https://www.gametracker.com/server_info/137.74.7.15:30008) A jeśli nie pasowała ci cena to mogłeś negocjować tak jak inni i byłby spokój, a nie że wypowiadasz się a nawet nie wiesz ile to pracy.
 10. Zmniejszyłem cenę, dlatego że aktualizacja cs:go sprawiła błędy. Przepraszam, nie jestem robotem i nie jestem cały czas online.
 11. @ref Serwer przez aktualizację stał pusty bo musiałem go naprawić, lecz wbiliśmy TOP3 w GoSetti i ludzie wbijają od nowa
 12. Umino

  Paczka cod mod

  @Nowak Oskar mam paczkę, ale byś musiał sobie tylko tam zmodyfikować nazwę, oraz klasę ninja.
 13. @MichaelKosa życzę powodzenia! Jakby co zmień sobie tam adres do acp ponieważ masz pod /admin.
 14. Witam! Po wczorajszej aktualizacji cs:go wszedł problem na serwer mianowicie nie dodaje automatycznie AWP. Jest już może jakiś plugin, czy cvar do tego?
×
×
 • Create New...