Jump to content

HansToNieJa

Użytkownik
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

HansToNieJa last won the day on July 11 2017

HansToNieJa had the most liked content!

Community Reputation

7 Silver II

About HansToNieJa

 • Rank
  Silver II

Recent Profile Visitors

517 profile views

Member rank

 • Silver Elite
 • Currently Feeling Silver Elite
 1. https://steamcommunity.com/id/kylebroflovskihehe/ Jeśli jesteś zainteresowany, to zaproś.
 2. HansToNieJa

  sporo pracy

  https://steamcommunity.com/id/kylebroflovskihehe/ możesz dodać o ile coś jest w mojej kompetencji to można pomóc (nie za darmo, ale też nie za miliony) jak coś to śmiało pisz
 3. HansToNieJa

  Exp dla vip'a

  Dla przykładu jedna rzecz, za hs aktualnie: void ExpEvent_giveBonusExpForHS(int attacker) { int exp = ClientRank_giveExpWithMSG(attacker, cvarHsBonusExp.IntValue, "headshot"); Hud_print(attacker, "%t", "bfmod_hud_hs", exp); ClientRank_checkLvl(attacker); } z vipem (dwa razy więcej expa) <nietestowane>: void ExpEvent_giveBonusExpForHS(int attacker) { if(GetUserFlagBits(attacker) & ADMFLAG_CUSTOM6) { int exp = ClientRank_giveExpWithMSG(attacker, (cvarHsBonusExp.IntValue * 2), "headshot"); } else { int exp = ClientRank_giveExpWithMSG(attacker, cvarHsBonusExp.IntValue, "headshot"); } Hud_print(attacker, "%t", "bfmod_hud_hs", exp); ClientRank_checkLvl(attacker); } oczywiście ponawiam propozycje napisania do mnie :p
 4. HansToNieJa

  VIP BF MOD

  http://steamcommunity.com/id/kylebroflovskihehe/ możesz pisać jakoś się dogadamy
 5. Kolega miał kiedyś podobny problem j chyba pomogło ustawienie sv_pure 0 Ale nie obiecuje że pomoże :)
 6. Najłatwiejszym rozwiązaniem będzie zmiana w kodzie przy komendzie na: RegAdminCmd("sm_resetscore", CommandResetScore, ADMFLAG_CUSTOM6); RegAdminCmd("sm_rs", CommandResetScore, ADMFLAG_CUSTOM6); W trzecim ustawiamy interesującą nas flagę. Lub w CommandResetScore użyć: if(GetUserFlagBits(client) & ADMFLAG_CUSTOM6) { } Tutaj również konkretna flaga. Chyba już ogarniesz.
 7. Możesz do mnie napisać, kiedyś coś takiego przygotowałem. Ewentualnie zmienimy według twoich oczekiwań. http://steamcommunity.com/id/kylebroflovskihehe/
 8. Takich konkretnych rzeczy jak ty chcesz na internecie nie mam, ale jakieś własne propozycje mogę ci zrobić, dodatkowo podział na vipa i s-vipa też trochę zajmie i będzie wymagał pomysłu :) Jak coś to: http://steamcommunity.com/id/kylebroflovskihehe/ możemy porozmawiać :)
 9. Osobiście wydaję mi się że zrobiłeś to całkiem dobrze, ale jeśli mam rozumieć chcesz te hp i armor na start rundy więc zmieniłem ten kawałek i ogólnie napisałbym to tak: #include <sourcemod> #include <cstrike> #pragma semicolon 1 #pragma newdecls required public Plugin myinfo = { name = "Wiecej hp za grupe", author = "Hans" }; public void OnPluginStart() { HookEvent("round_start", Event_RoundStart); } public Action Event_RoundStart(Handle event, const char[] name, bool dontBroadcast) { int client = GetClientOfUserId(GetEventInt(event, "userid")); if(IsGroup(client)) { SetEntityHealth(client, 160); SetEntProp(client, Prop_Send, "m_ArmorValue", 99, 1); } else { SetEntityHealth(client, 145); SetEntProp(client, Prop_Send, "m_ArmorValue", 99, 1); } } stock bool IsGroup(int client) { char tag[64]; CS_GetClientClanTag(client, tag, sizeof(tag)); if(StrEqual(tag, "[Plac Zabaw]")) { return true; } else { return false; } }
 10. W kodzie masz wpisane: if(StrEqual(tag, "[Plac Zabaw]")) a na filmiku jesteś w innej grupie, plugin według mnie jest napisany poprawnie, na pewno tutaj nie leży wina?
 11. HansToNieJa

  Dodanie warunku

  Pierwszy if użyty w tym kodzie chyba ma tak działać, że osoba z flagą może wbić tylko powinno być napisane chyba tak: if (CheckCommandAccess(clientId, "generic_admin", Admin_Custom1, false)) { return; } a to co wstawiasz jest całkiem blisko, nie wiem do czego potrzebne to Decide ale wystarczy pozbyć się wykrzynika przed GetUserFlagBits w ten sposób: if (GetUserFlagBits(clientId) & ADMFLAG_CUSTOM1) { return; } i osiągniesz to samo co wyżej :)
 12. http://steamcommunity.com/id/kylebroflovskihehe/ możesz do mnie napisać i się jakoś dogadać, jb to bliski mi mod więc mogę dla ciebie przygotować paczkę, jak i kilka autorskich rzeczy. Jednak mimo to polecam również skorzystać z gotowej paczki dostępnej na forum:
 13. Jest to całkiem proste i logiczne rozwiązanie ;) tylko musiał bym zobaczyć część tego kodu, żeby Cie na kierować dalej. Zobacze co da się zrobić.
×
×
 • Create New...