marcinek0425

Użytkownik
 • Zawartość

  16
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Silver I

O marcinek0425

 • Ranga
  Silver I
 1. Pomoc przy paczce JB

  Witam, Poszukuję osoby, która pomoże mi przy paczce JB. Pomoc miałaby polegać na nauczaniu mnie lub wytłumaczeniu jak napisać pluginy na mod JailBreak oraz jak poprawnie skonfigurować serwer pod taki mod. Nie jestem jak większość osób piszących tu o tym modzie. Nie oczekuję, że ktoś zrobi wszystko za mnie. Chcę się po prostu nauczyć czegoś, a nie prosić o zrobienie czegoś za mnie, a potem ciągle kogoś prosić, bo nic nie będę umiał. Jeśli chcesz mi pomóc, to na pewno się dogadamy :) Moje gg: 32558223 Ewentualnie proszę o kontakt na PW. Z góry dzięki wielkie :)
 2. Limit HP

  A można gdzieś coś dopisać aby było?
 3. Limit HP

  Dałeś mi miejsce gdzie ustawia sie HP na start rundy dla vipa,a chcę aby on miał na start 105, +10 hp za HS i max 130 HP
 4. Limit HP

  Co muszę zmienić aby vip miał max 130 hp?
 5. Limit HP

  A gdzie znajdę plik do edycji przywilejów vipa?
 6. Limit HP

  Witam, Mam na serwerze vipa od Hanysa i chciałbym ustawić limt HP dla vipa do 130, jak to zrobić?
 7. Reset !shop

  Działa, dzięki
 8. Reset !shop

  I to resetuje całą bazę? Czyli tak jakby każdy zaczynał od nowa?
 9. Reset !shop

  Witam, Jak zrobić reset ekwipunku graczy w !shop ? Mam plugin na creditsy na serwerze, ale zapomniałem jak się reset robiło. Proszę o pomoc.
 10. Svip

  Chodzi mi o to aby ludzie kupowali BH, bo jak do tej pory miałem je w !shop, a chciałbym aby była możliwość kupienia po za tym na okreslony czas, bo w shopie jest na zawsze
 11. Svip

  Jak ktoś mi zrobi dobrze to BH i plugin na svipa no to mogę coś za to zapłacić :)
 12. Svip

  Chodzi mi o to aby ktoś doświadczony w serwerach napisał plugin z odpowiednimi przywilejami dla svipa i o pług na BH na flagę jakaś.
 13. Svip

  Tak, rezerwacja ma być dla svipa, czyli svip na flagę a. A przywileje niech doświadczona osoba dopasuje
 14. Svip

  Napisz mi proszę w którym miejscu o co zmienić
 15. Svip

  Witam, Mam na serwrze Vipa Hanysa, który posiada : 2 skoki, granat taktyczny, apteczkę, zestaw granatów, 105 hp na start, +5 hp za zabójstwo, +10 hp za HD, hełm, kevlar i darmowe kombinerki dla CT. Jest to serwer 4 Maps. Mam prośbę. Proszę o napisanie pluginu na svipa z przywilejami panującymi do tego Vipa ( tak aby nie był zbyt dobry i zbyt słaby, ale aby miał rezerwację slota). Proszę również o napisanie pluginu z BH na jakąś flagę. Vipa mam na flagę a. Z góry dzięki wielkie.