Jump to content

WhiteBlue

Użytkownik
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Silver I

About WhiteBlue

 • Rank
  Silver II

Recent Profile Visitors

330 profile views
 1. Nie mogę edytować posta. Dla niedowiarków:
 2. Znalazłem sposób na tagi. Jest to znak, który się wstawia przed danym tagiem a ten tag pojawia się z przodu. Pw.
 3. WhiteBlue

  Sprzedam paczkę Deathrun

  80% pluginów w tej paczce zostało przerobionych. Tak samo plugin od Shavita. Usunięto kilka zbędnych funkcji oraz dodano kilka udogodnień. Masz rację. Cena jest duża, dlatego zmniejszę ją.
 4. WhiteBlue

  Sprzedam paczkę Deathrun

  Nie napisałem o tym że Shavit timer jest autorski itp. Deathrun manager został napisany przeze mnie. Nie wiem dlaczego myślisz że fastdl jest źle przerobiony jak wszystkie pliki prawidłowo się pobierają może i bez bz2 ale nie chce mi się bawić w pakowanie. Jeżeli mówisz że paczka nie jest warta więcej niż 20 zł to znajdź podobną za taką cenę.
 5. WhiteBlue

  Sprzedam paczkę Deathrun

  Cześć. Mam na sprzedaż paczkę Deathrun. W zestawie znajdują się pluginy takie jak: - [DR] Manager (autorski): Losowanie terrorystów itp. - [DR] Menu (autorski): Po odrodzeniu pojawia się menu z wyborem grawitacji dla gracza i VIP'a - [DR] Respawn (autorski): Odrodzenie po zginięciu, ustawienie przez cvar. - Shavit timer: Timer wraz z punktami początkowymi i końcowymi, rekordy. - Store by Zephyrus: Sklep z modelami postaci itp. - Kredyty po ukończeniu mapy do sklepu by Zephyrus - RoundSound: Muzyka pod koniec rundy - Rockthevote: Komenda rtv - Mapchooser: Plugin do komendy rtv - Plugin na zmianę noży !knife - Plugin na zmianę rękawic !gloves - Plugin na zmianę skinów !ws - I więcej ... Shavit timer został przerobiony. Usunięto strefes, zmodyfikowano hud oraz spolszczono wszystkie rzeczy. Store by Zephyrus także został przerobiony. Zostały spolszczone wszystkie rzeczy. Cena: - Pliki smx: 60 zł - Pliki smx oraz sp: 120 zł Możliwość obejrzenia serwera: 51.68.136.181:27055
 6. WhiteBlue

  Ma ktoś plugin na timer i strefy tylko

  Mogę Ci skonfigurować. Pw.
 7. WhiteBlue

  Kilka błędów po napisaniu własnego pluginu

  Zrobiłem to co mówiłeś i to samo. Łatwo jest mi wtedy zmienić dany tekst. Widzę że to może być przez tłumaczenie ten błąd:
 8. Cześć. Piszę własny plugin na deathrun. I mam pewien problem otóż wywala mi błąd przy tym: I chcę wyświetlić wiadomość dla wszystkich graczy jeżeli jest ich 2. Ale niestety żadna wiadomość się nie wyświetla a błędy spamują w logach.
 9. WhiteBlue

  Round End Sound muzyka na nowej rundzie

  To widziałem. Ustawiłem na 20 sekund. Ale denerwuje mnie to dlatego pytam o jakiś lib dzięki któremu muzyka będzie grała także na nowej rundzie.
 10. WhiteBlue

  Round End Sound muzyka na nowej rundzie

  A nie ma żadnego lib'a który to zmieniłby? Bo trochę mnie denerwuje krótki czas piosenek
 11. WhiteBlue

  Dziwne znaczki

  Cześć. Mam pewien problem. Otóż zrobiłem sobie plik tłumaczenia a w nim taką zawartość: A tak wygląda wyświetlenie tekstu: A tu kawałek z OnPluginStart Problem jest w tym że zamiast prefixu [DR] wyświetlają się dziwne znaczki tak samo ilość sekund jest taka większa (18478595).
 12. WhiteBlue

  Shavit problem

  Problem rozwiązany. Nie miałem dodanej architektury 32 bity na VPS i nie wgranych kilku libów. Dziękuję Wam za chęć pomocy. Close.
 13. Cześć. Pobrałem wczoraj: https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=143016. Problem jest taki że muzyka się stopuje w nowej rundzie a chciałbym żeby dalej grała. Jest w tym pluginie jakaś konfiguracja albo można to zmienić? Albo jest jakiś inny plugin, który działa inaczej niż ten i muzyka dalej gra? Dzięki za pomoc. Nagrodzę reputacją.
 14. WhiteBlue

  Shavit problem

  @suppatimo Jedynie co zauważyłem to ten błąd gdy wchodzę na serwer. Ale bez tej wtyczki od shavita on się nie wyświetla. Posiadam Debiana 9 64 bity.
×