Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Llukaszenko

Użytkownik
 • Posts

  42
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Llukaszenko last won the day on July 24

Llukaszenko had the most liked content!

Recent Profile Visitors

657 profile views

Llukaszenko's Achievements

Współpracownik

Współpracownik (7/14)

 • Dedicated Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Reacting Well Rare

Recent Badges

43

Reputation

 1. Ech... znowu to samo. Tak właśnie to działa, zrobi/ą kilka zleceń za mniejsze kwoty, klient zadowolony to potem poleca np. swoim znajomym i przy większych kwotach dochodzi do takich sytuacji. I zawsze się ktoś trafi, kto potem tematy na fora klepie a i tak dalej ktoś się na to łapie. Tak btw polecam zastanowić się nad tym czy aby dobrym pomysłem jest mieć takiego znajomego. Prędzej znajdziesz ludzi w innych tematach i forach. Tak szybciej zbierzesz ludzi. Kolejna nauczka by przed podjęciem współpracy z kimkolwiek sprawdzić taką osobą, popytać tu i ówdzie, skoro masa ludzi daje się robić w konia w realnym świecie to tym bardziej w necie trzeba być 10x bardziej czujniejszym. Mimo to powodzenia w zbieraniu ludzi i mam nadzieje że tym razem skoro coś wspomniałeś o kimś kto by się tym zajął to niech tak wreszcie będzie.
 2. Llukaszenko

  Zamknięty na prośbę autora. Sprzedam serwer

  Niektórzy to chyba za 10zł te serwery chcieli.. Cena dobra, biorąc pod uwagę, jak szybko zszedł i kto go kupił.
 3. Llukaszenko

  Zamknięty na prośbę autora. Wycena serwerów dd2 #1 and dd2 #2 katujemy

  Za dd#1: 800-1k Za dd#2: 900-1,3k
 4. To że Cię porównał do swojego kuzyna nie oznacza, że się przypierdala, głównym przekazem jest to, że robiąc błędy możesz dać zdaniu/zwrotowi zupełnie inny wydźwięk i może to zostać odebrane inaczej niż byś chciał. Ja nie będę o interpunkcji/ortografii pisał bo sam często popełniam takie błędy. Przechodząc do sedna sprawy, jest to post o współpracy więc jeśli znalazłyby się jakieś osoby, które z Tobą współpracowały to ich zdanie może się różnić, mogą Cię polecić jako osobę z którą można pójść na współpracę lub wręcz przeciwnie. I to nie ty będziesz wtedy decydował jaka opinia o Tobie się ma pojawić a jaka nie, jak uważasz, że ktoś bezzasadnie daje Ci negatywną opinię to najlepiej jest to od razu wyjaśnić. Teraz co do reklamy: + za to że się o was mówi, może nie do końca pozytywnie jak widać, ale jednak się mówi, więc jest szansa, że na 10 osób połowa wejdzie zobaczyć co to wgl za forum a 1-2 osoby z tego może założą konto. + różne formy kontaktu +/- szczerość, z jednej strony można docenić ale nie w przypadku kiedy chce się pozyskać osoby do współpracy :) - jeden wielki miszmasz bez ładu i składu, który na wstępie odrzuca, mimo wszystko kiedy szuka się kogoś do podjęcia współpracy i chce się traktować to poważnie to powinno się rozpisać znacznie bardziej. - jak ja uwielbiam to stwierdzenie więcej info na pv, kiedy praktycznie w poście jest 0 info - Why "witam" ech ... - podejście; na samym wstępie Twoje podejście jak dla mnie daje duże prawdopodobieństwo, że współpraca mogłaby wyglądać podobnie. I tak jak wspomniałem na początku "oferuje ludzi" to brzmi dość tak bym powiedział nie fajnie. Po takiej burzliwej wymianie zdań na czacie już dawno ten post powinien zostać przynajmniej poprawiony, bo ogólny wydźwięk sieci jest przez to negatywny. Wiem kto tam siedzi dlatego powodzenia i mimo wszystko życzę by się udało.
 5. Pomijając fakt, że wygląda na to, że zostałeś bardziej sponsorem niż współwłaścicielem. To zawaliłeś totalnie skoro wykładasz pieniądze to powinieneś mieć przynajmniej dostęp do tego na co łożysz. Dostęp do serwera obowiązkowy w takiej sytuacji. Reklamy to sam mogłeś kupować. Z adminami jeśli masz dobry kontakt to można sobie zawsze spisywać kto i ile wpłacił, i na własną rękę byś dawno się przekonał, że pieniądze nie idą na to co powinny. Druga rzecz bywa tak, że jeden serwer służy jako utrzymanie pozostałych ale to wtedy powinieneś o tym wiedzieć. Nie ma wzajemnego zaufania, nie ma współpracy proste. Może to nauczy innych jak się zachować w takiej sytuacji i czego oczekiwać od pozostałych osób zarządzających serwerem, no i na wstępie trzeba uzgodnić warunki współpracy, kto i jakim segmentem się zajmuje. Najbardziej w tym wszystkim szkoda graczy 😞
 6. Ale dziecinada... na tak ogromną ilość sieci jaka była i jest, stworzenie "własnego" regulaminu/wzoru/wymagań to cud. Wiele z nich jest takich samych lub bardzo podobnych w niektórych przypadkach zmieniają się tylko jakieś liczby, oczywiście pojawią się takie które mają coś innego ale mówię tak ogólnie, że nie jest to w sumie nic dziwnego. Nie sądziłem, że ktoś jest wstanie wyciągnąć coś takiego jak masz h@ i składasz na innej sieci podanie na x stanowisko... Jeżeli dana sieć dopuszcza takie osoby to co w tym złego? - Bo to mnie w sumie zawsze ciekawi. Wystarczy nawet sobie zobaczyć jak wygląda 90% poradników do UBT/AC... Idźcie sobie te dymki kręcić na pv albo do siebie na sieci.
 7. Skontaktuj się z @Qes Na bank coś razem wykminicie 😄
 8. kurczę skąd taka cena ? 75-100zł to jest maks. ile mógłbym Ci zaoferować ze ten serwer.
 9. Arena - 500zł Only Mirage - 350zł Surf - 200-250zł
 10. @vireksławny się robisz 😄 Co do tematu nic nowego, w internecie a zwłaszcza przy naszym kochanym csku trzeba wszystko sprawdzać po kilka razy, żeby nie dać się zrobić w ciula.
 11. Llukaszenko

  Zamknięty na prośbę autora. Wycena serwera CS:GO

  Myślę, że tak +/- 200 zł
×
×
 • Create New...