Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Llukaszenko

Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Llukaszenko last won the day on November 25 2020

Llukaszenko had the most liked content!

Community Reputation

11

About Llukaszenko

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zawsze możesz dodać boty na zasadzie; kiedy gracz wchodzi to bot wychodzi. Grałem na takim serwerze że nawet gdzieś wieczorem mogłem sobie wejść postrzelać z botami a i tak potem ktoś dołączał, więc nigdy nie stał pusty :)
 2. Bez szczegółowych informacji 4-pak coli czyli jakieś 20 zł :d
 3. Llukaszenko

  Zamknięty na prośbę autora. Sprzedam sieć serwerów 1s2k

  Ja to bardzo bym chciał pochwalić zrobioną przez Ciebie ofertę [jeszcze tylko zarobki i ideolo] - tak powinny wyglądać wszystkie oferty sprzedaży serwera/sieci
 4. trochę śmieszne się już to robi, najeżdżacie na siebie jak dzieci w przedszkolu masakra a niby tyle lat macie. Szkoda że te wasze "dramy" można czytać. Niektórzy to chyba myślą, że jak ktoś ma rangę administratora, to nie może sobie mieć rangi na innej sieci?
 5. ach ten dzisiejszy marketing 😄
 6. Llukaszenko

  Zamknięty na prośbę autora. Sprzedam rozkręcony serwer only mirage

  Jakieś zarobki ? I czy ma aktualnie reklamy
 7. Staż serwera tydzień Maks players.10 Średnia graczy 4 Nie wiadomo co to za hosting, itd maks 30 zł
 8. Llukaszenko

  Zamknięty na prośbę autora. Wycena serwera only mirage

  Cóż tak jak powyżej 600 ziko lekko, ale muszę pochwalić Cię za zawartość posta, jak będziesz sprzedawał i to wszystko wkleisz to będzie miodzio.
 9. niektóre serwerki fajnie wyglądają, ale największą obawę jak widzę nie tylko u mnie budzi ten "hosting"
 10. Podaj więcej szczegółów pluginy, koszt przedłużenia i czy ma jakieś reklamy (w co wątpię) jeśli byłoby na nim coś fajnego to biera
 11. No jak stawiasz takie zarzuty to zapodaj jakieś foteczki bo chce zobaczyć te +30%. A tak po za tym czy ty i twoja sieć fragujemy.com także nie korzystała z udogodnień cssetti? O ile mi wiadomo miałeś lepsze warunki od innych :) Tak to jest, że ludzie płaczą bo mieli a teraz już nie mają :)
 12. Kupię serwer: Platforma Cs:1.6/CS:GO Mod: wszystko oprócz zombie i JB Budżet 800zł Cena zależna od platformy/moda i ilości graczy na serwerze Kontakt PW
 13. Witam wszystkich, Nie mam pojęcia co mnie skłoniło do napisania pierwszego posta po prawie 4 latach ale cóż. Mam na imię Łukasz, mam 21 lat. W cs gram od kilkunastu lat, wcześniej 1.6 obecnie cs go i czasami 1.6.
 14. Jak już chcesz przed kimś kogoś ostrzec to dodaj wszystkie dowody jakie masz(połowy z tego co pisałeś to nie ma) Jak coś jest nastawione typowo na dojenie hajsu to wcześniej czy później i tak upadnie. On sobie na tym forum tam może robić co chce jego sprawa. Jedynie sam sobie szkodzi --> skoro jest dział rezygnacji i w temacie można napisać powód to nie widzę najmniejszego sensu stosowania cenzury. Jak dla mnie jest to obawa przed czymś. A i dzięki jak przyjdzie mi kiedyś szukać jakieś nowej sieci to będę wiedział jaką mam omijać z daleka.
×
×
 • Create New...