Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Llukaszenko

Użytkownik
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Llukaszenko

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam wszystkich, Nie mam pojęcia co mnie skłoniło do napisania pierwszego posta po prawie 4 latach ale cóż. Mam na imię Łukasz, mam 21 lat. W cs gram od kilkunastu lat, wcześniej 1.6 obecnie cs go i czasami 1.6.
 2. Jak już chcesz przed kimś kogoś ostrzec to dodaj wszystkie dowody jakie masz(połowy z tego co pisałeś to nie ma) Jak coś jest nastawione typowo na dojenie hajsu to wcześniej czy później i tak upadnie. On sobie na tym forum tam może robić co chce jego sprawa. Jedynie sam sobie szkodzi --> skoro jest dział rezygnacji i w temacie można napisać powód to nie widzę najmniejszego sensu stosowania cenzury. Jak dla mnie jest to obawa przed czymś. A i dzięki jak przyjdzie mi kiedyś szukać jakieś nowej sieci to będę wiedział jaką mam omijać z daleka.
×
×
 • Create New...