Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

GreenUp | ForceGame.pl

Właściciel sieci
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Social Info

1 Follower

About GreenUp | ForceGame.pl

 • Rank
  Poszukiwacz

Informacje o mnie

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Strona www
  https://forcegame.pl/

Kontakt

Recent Profile Visitors

754 profile views
 1. Link do sieci: https://forcegame.pl Właściciel/e: @GreenUp | ForceGame.pl Typy serwerów: CS:GO/CS 1.6
 2. Witajcie, poszukuję ciekawych serwerów (po prostu najlepiej by były inne niż obecne 😉 ) CS:GO, najlepiej lekko rozwinięte ale też mogą być nowe, lecz ważne by właściciel miał aspirację by go rozwijać i reklamować 😄 Dodatkowo istnieje taka opcja, iż potrzebowałbym wspólnika(może być i dwóch) do wspólnego prowadzanie nowego serwera, a właściwie do złożenia się na reklamę oczywiście reszta to kwestia dogadania się. Wszelkie szczegóły takiej współpracy możemy ustalić na PW, GG, STEAM bądź TS3 🙂 To co wymagam to głównie: -dojrzałość -mile widziane doświadcze
 3. Problem rozwiązany. Wystarczy zrobić UPDATE SM i działa 🙂 // Do zamknięcia
 4. 01 "Nick.smx" 02 "Shop SMS" (3.8.0) by SeeK 03 "Weapons & Knives" (1.5.0) by kgns | oyunhost.net 04 "Shop SMS: Service: VIP" (3.3.5) by SeeK 05 "goAFK Manager" (1.0.0) by SUPER TIMOR/ credits: Dr.Api 06 "[CSS/CS:GO] AbNeR ResetScore" (1.5fix) by AbNeR_CSS 07 "Fun Commands" (1.10.0.6458) by AlliedModders LLC 08 "Reserved Slots" (1.10.0.6458) by AlliedModders LLC 09 "Gloves" (1.0.3) by kgns | oyunhost.net 10 "Basic Info Triggers" (1.10.0.6458) by AlliedModders LLC 11 "ADEPT --> Losowy VIP" (1.0) by Brum Brum 12 "SourceBans++: Bans Checker" (1.6.3) by psychonic, Ca$h Munny, SourceBans++ De
 5. GreenUp | ForceGame.pl

  ROZWIĄZANE Problem z u@

  Witajcie, mam problem na serwerze, a mianowicie gdy ktoś pisze na u@ to wiadomość widzi każdy gracz. I druga sprawa być może źródło problemu jest to samo bo gdy Admin chce zbanować gracza i wpisuje powód bana na chat, to każdy widzi ten powód ale bana dodaje, także banowanie działa tylko ten chat nie do końca. Prosiłbym o pomoc 🙂
 6. Jak na razie wszystko ładnie gra ? Dzięki Ci dobry człowieku ?
 7. Witam, od pewnego czasu co jakiś czas nie na gt nie wyświetla aktualnej mapy.(SS PONIŻEJ) Co zrobić aby to działało w sposób właściwy ? Pytanie czym jest to spowodowane czy jakiś cvar jest wyłączony czy cokolwiek innego? Prosiłbym o pomoc.
 8. Czy problem został rozwiązany? Jeśli tak to w jaki sposób?
 9. Bany działają wszystko jest okey tylko problem jest z tymi mutami i tyle ?
 10. Nie mogę edytować wiesz napisze post. Strona jest na vps jak coś.
 11. Witajcie, mam problem z mutami, a dokładnie wygląda on tak, że gdy dodajemy danej osobie muta na perm to nie działa nawet gdy dodamy na określony czas np. 30minut to gość i tak dalej może rozmawiać. Problem pojawił się od dosyć dawna. Na czacie wyświetla się, że niby gość z mutowany ale dalej może rozmawiać. Na serwerze mam wgrany sourcebans. Prosiłbym o pomoc gdyż nie wiem jak to ogarnąć już. Errorów nie ma więc nie załączam. Z góry dzięki!
 12. [sbpp_main.smx] Query Failed: Lost connection to MySQL server during query [sbpp_main.smx] Query Failed: Lost connection to MySQL server during query [sbpp_main.smx] Query Failed: Lost connection to MySQL server during query [sbpp_main.smx] Verify Insert Query Failed: The table 'sb_bans' is full [sbpp_main.smx] Verify Insert Query Failed: The table 'sb_bans' is full To są najczęstsze logi powtarzające się. Verify Insert Query Failed: The table 'sb_bans' is full Wynika, że tabela jest pełna da się ją jakoś powiększyć albo usunąć wygasłe bany?
 13. Tak oczywiście problem pojawił się tak nagle od niczego.
×
×
 • Create New...