Jump to content

GreenUp | ForceGame.pl

Właściciel sieci
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About GreenUp | ForceGame.pl

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak na razie wszystko ładnie gra ? Dzięki Ci dobry człowieku ?
 2. Witam, od pewnego czasu co jakiś czas nie na gt nie wyświetla aktualnej mapy.(SS PONIŻEJ) Co zrobić aby to działało w sposób właściwy ? Pytanie czym jest to spowodowane czy jakiś cvar jest wyłączony czy cokolwiek innego? Prosiłbym o pomoc.
 3. Czy problem został rozwiązany? Jeśli tak to w jaki sposób?
 4. Bany działają wszystko jest okey tylko problem jest z tymi mutami i tyle ?
 5. Nie mogę edytować wiesz napisze post. Strona jest na vps jak coś.
 6. Witajcie, mam problem z mutami, a dokładnie wygląda on tak, że gdy dodajemy danej osobie muta na perm to nie działa nawet gdy dodamy na określony czas np. 30minut to gość i tak dalej może rozmawiać. Problem pojawił się od dosyć dawna. Na czacie wyświetla się, że niby gość z mutowany ale dalej może rozmawiać. Na serwerze mam wgrany sourcebans. Prosiłbym o pomoc gdyż nie wiem jak to ogarnąć już. Errorów nie ma więc nie załączam. Z góry dzięki!
 7. [sbpp_main.smx] Query Failed: Lost connection to MySQL server during query [sbpp_main.smx] Query Failed: Lost connection to MySQL server during query [sbpp_main.smx] Query Failed: Lost connection to MySQL server during query [sbpp_main.smx] Verify Insert Query Failed: The table 'sb_bans' is full [sbpp_main.smx] Verify Insert Query Failed: The table 'sb_bans' is full To są najczęstsze logi powtarzające się. Verify Insert Query Failed: The table 'sb_bans' is full Wynika, że tabela jest pełna da się ją jakoś powiększyć albo usunąć wygasłe bany?
 8. Tak oczywiście problem pojawił się tak nagle od niczego.
 9. Witam, od paru dni mam problem z sourcebans, a dokładniej nie wyświetla banów na stronie, tak jak na zdjęciu. Nie wiem co mogło być powodem ale bany ogólnie działają można nadawać itd. Tylko tak jakby zakładka bany nie działa. Prosiłbym o jakąś pomoc ? Może ktoś już miał taki problem i wie jak to ogarnąć ?
 10. Wolne stanowisko: Technik Serwerów Ilość wolnych miejsc: 1 Informacje dot. stanowiska: Szukamy osoby, która ogarnia sourcemod w zakresie: pisania pluginów, instalacja serwerów, konfiguracja, naprawienie błędów i wszystko co z tym związane. Dodatkowym atutem będzie znajomość amxx. Potrzebujemy osoby, która będzie sumiennie wykonywała swoją pracę i będzie robił wszystko aby było dobrze był z nami jak najdłużej. Jesteśmy w stanie zaproponować jakieś wynagrodzenie ale tylko wtedy jak technik na prawdę będzie wykonywał swoją pracę i będzie ją widać :) Z pewnością jeśli technik na prawdę będzie dobrze realizował zlecenia to na pewno to docenimy i zaproponujemy wynagrodzenie. Dobrze by było aby to wynagrodzenie było takim dodatkiem do swej funkcji ponieważ liczmy ,że będzie osoba to robiła z pasji po prostu :) Dodatkowe wymagania: Wiek +18, Mikrofon (TS3) - sprawny, Komunikator GG lub STEAM, Aktywność, Sumienność pracy, Profesjonalizm (fajnie by było naprawić jakiś problem i potem do niego nie wracać :) ), Chęć pomocy, Umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu :), Przedstawienie swojego doświadczenia Kontakt z Administratorem: GG: 42910622 STEAM: Steam Community :: GreenUp | ForceGame.pl Forum: ForceGame.pl
×
×
 • Create New...