Jump to content

keepcalm

Użytkownik
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Silver I

About keepcalm

 • Rank
  Silver II

Kontakt

 • Gadu-Gadu:
  1

Recent Profile Visitors

452 profile views

Member rank

 • Supreme Master First Class
 • Currently Feeling Supreme Master First Class

Profile

 1. Witam wszystkich. Poszukujemy na sieć E-Games4You.pl ekipy o której napiszę niżej. W skrócie. E-Games4You.pl został założony przeze Mnie jakieś 4 lata temu. Sieć prosperowała bardzo dobrze (wysokie statystyki,serwery na wysokich miejscach), następnie sieć upadła (była jeszcze pod nazwą dark-games.pl). Teraz robimy reaktywacje!! pod inną nazwą . Mam jak narazie2 administratorów z pełnym zaangażowaniem. Przez okres 2 miesięcy wszystko było przygotowywane (wszystko sam w raz z technikiem dopracowywałem. Jest dopięte prawie na ostatni guzik). Piszę to głównie z myślą o osobach która planuje spojrzeć na nas względem tego co jest teraz, nazwijmy to efektem przejściowym :). Mamy projekt nie napisany na kolenie, a z głową na karku czego większość sieci chyba teraz zapomina "używać".Zachęcam do współpracy i stworzeniu nowej społeczności dzięki której gra stanie się przyjemniejsza, a serwery które lubicie będą w jednym miejscu pod stałym nadzorem osób którym zależy. Kogo poszukuję? - Techników TS3, IPS, SM - Opiekunów serwerów CS:GO oraz Discord - Redaktorów zarówno na główne forum jak i do social media - UB Team - Różnej maści ciekawe kreatywne osoby pomagające w rozwoju E-Games4You (tu ofertę przedstawię prywatnie zależnie od pomysłów) - Osoby które poświęcą czas na pomoc. -Grafików (2-3 max) Co oferuję? Stanowiska zależne od funkcji Dla UB teamu dostęp do sourcebansa oraz administratorów na serwerach Dla właścicieli reklamę również tę płatną jako cały E-Games4You Szybki kontakt i wkład maksymalny właścicieli E-Games4You Co do zrobienia? Ogarnięcie Discorda Dopięcie serwera CS:GO (rozkręcenie go, strona techniczna skończona) Stworzenie grywalnych paczek pod CS:GO (do kolejnych serwerów które powstaną) Rozwinięcie treści na forum do efektownego pozycjonowania forum w wyszukiwarkach Rozwinięcie social media Czym dysponujemy? 1x serwer dedykowany CS:GO na 1shot1kill.pl phpMyAdmin Doświadczeniem w organizacji i marketingu Dobrym projektem i autorskim systemem zadań Przyjmuję tylko poważne oferty, i nie odpisuję na wiadomości typu "siema, mogę dołączyć".. opisz się na tyle na ile Twoja kreatywność pozwala. Konakt: PW tu forum. STEAM http://steamcommunity.com/id/Saikoxd/ Sugestie mile widziane, postaram się rozjaśnić niepewności jakie powstaną. Pozdrawiam:)
 2. keepcalm

  Error na uproszczonym

  Pozdrawaim 1shot2kill sewrer AWP tak samo było
 3. Prosze o pomoc w kompilacji tego pluginu ponieważ nie wiem czemu, jeśli mam dodane biblioteki to tego nie da sie skompilować BSLimiter.sp
 4. zapraszam do kontaktu na prv chętnie się dogadam z Tobą :)
 5. Obczaj Priv ;)

   

 6. jak dodac tą biblioteke?? Ja mam dodane #include <sdktools> #include <cstrike> #include <multicolors> oraz CPrintToChatAll("{red}✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖ \n{green}OBECNIE GRAMY TYLKO BOMBSITE %s !!\n{red}✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖",BSAL); i to dalej nie działa w kompilatorze wyskakuje taki błąd Proszę o pomoc !!
 7. keepcalm

  Sklep CSGO Automat

  Jestem za fajnie by było jak by można było dodać opłatę za admina :) Było by wtedy zarąbiście Podrawiam
 8. keepcalm

  Zostanę Technikiem - Zmoorg

  @ZnanyMiło było, przynajmniej ty rozumiesz :) Pozdrawiam :)
 9. keepcalm

  Zostanę Technikiem - Zmoorg

  Znany przyjacielu rozumiem ale nie zawsze te rzeczy oznaczają to :) poprostu nie zaczynam z grubej rury :) tylko powoli a do celu. Ja mam wszystko dokładnie zaplanowane :) Pozdrawiam :)
 10. Witam wszystkich. Poszukujemy na Dark-Games.pl ekipy o której napiszę niżej. W skrócie. Dark-Games.pl założony przezemnie. Mam 2 administratorówi z pełnym zaangażowaniem. Przez okres 3 miesięcy wszystko było przygotowywane (wszystko sam dopracowywałem). Piszę to głównie z myślą o osobach która planuje spojrzeć na nas względem tego co jest teraz, nazwijmy to efektem przejściowym :). Mamy projekt nie napisany na kolenie, a z głową na karku czego większość sieci chyba teraz zapomina "używać".Zachęcam do współpracy i stworzeniu nowej społeczności dzięki której gra stanie się przyjemniejsza, a serwery które lubicie będą w jednym miejscu pod stałym nadzorem osób którym zależy. Kogo poszukuję? - Techników TS3, MYBB, SM, LUA (tibia) - Opiekunów serwerów CS:GO oraz Ts3 - Redaktorów zarówno na główne forum jak i do social media - UB Team - Różnej maści ciekawe kreatywne osoby pomagające w rozwoju Dark-Games (tu ofertę przedstawię prywatnie zależnie od pomysłów) - Osoby które poświęcą czas na pomoc. -Grafików (2-3 max) Co oferuję? Stanowiska zależne od funkcji Dla UB teamu dostęp do sourcebansa oraz administratorów na serwerach Dla właścicieli reklamę również tę płatną jako cały Dark-Games Szybki kontakt i wkład maksymalny właścicieli Dark-Games Co do zrobienia? Ogarnięcie stylu pod forum Stworzenie Ts3 Dopięcie serwera CS:GO Stworzenie grywalnych paczek pod CS:GO Rozwinięcie treści na forum do efektownego pozycjonowania forum w wyszukiwarkach Rozwinięcie social media Czym dysponujemy? 1x serwer dedykowany CS:GO na 1shot1kill phpMyAdmin Doświadczeniem w organizacji i marketingu Dobrym projektem i autorskim systemem zadań Przyjmuję tylko poważne oferty, i nie odpisuję na wiadomości typu "siema, mogę dołączyć".. opisz się na tyle na ile Twoja kreatywność pozwala. Konakt: PW tu forum. STEAM http://steamcommunity.com/id/Saikoxd/ Sugestie mile widziane, postaram się rozjaśnić niepewności jakie powstaną. Pozdrawiam:)
 11. keepcalm

  Zostanę Technikiem - Zmoorg

  no właśnie chyba (cenzura) bo chyba jesteś technikiem cs go a nie www więc po (cenzura) sie czepiasz ?? Ze hosting jest darmowy??
 12. keepcalm

  Zostanę Technikiem - Zmoorg

  Drogi kolego @TerminatorXL ale moim priorytetem nie jest forum lecz serwery bo raczej nie zakladam firmy czy cos co w takim przypadku strona to podstawa. Ja zalozylem forum jak mowie na razie prowizorycznie żeby można było składać podania zgłaszać buggi itp. A na razie skupilem się na serwerze potem dopiero forum hostingi itp ja mam to inaczej zaplanowane. A są sieci co maja serwery a forum nie ma. A graczy maja w ciul i jeszcze więcej. Ja tak jak mowie nie jestem od zakładania fora najwyższej klasy tylko mój projekt to CS:go ,1.6,ts3,itp. Wiec nie każdy robi jak wariat wszystko naraz tylko jest to rozlozone na etapy. I to jest SIEC SERWEROW NIE FIRMA CZY COS ZE STRONA TO PRIORYTET Pozdrawiam
 13. keepcalm

  Zostanę Technikiem - Zmoorg

  Nie Pozdrawiam
 14. keepcalm

  Kolory dla administracji serwera

  Witam Mam Proźbe o napisanie lub podanie pluginu działającego na kolory chatu dla administracji coś takiego jak "custom chat colors" tylko działające. Jeśli ktoś pomoże będę bardzo wdzięczny Zgóry dziękuję za pomoc
 15. keepcalm

  OnlineShop by Sloenthran

  live4net ok spoko rozumiem :) Dzięki za wytłumaczenie :)
×