Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

StrajGer

Użytkownik
 • Postów

  28
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia StrajGer

Nowicjusz

Nowicjusz (1/14)

1

Reputacja

 1. o uj, a ty co tutaj robisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 2. dawidjasper_55 Od zawsze miłośnik i pasjonat gier komputerowych (w tym CS:GO), ma ukończoną szkołe specjalną (podobno kierunek informatyk). W naszym wspaniałym kraju uchodzi za istote bardzo lubianą przez internautów. Jego granie zawsze jest płynne i pełne wigoru oraz pozytywnej energii. Dawid co ważne posiada również bardzo rozwinięty system "donejtów", na każdym starcie streamu posiada ponad 2k zł co świadczy o jego wysokim poziomie wiedzy. Jasper ma wiele więcej zalet m.in. rozbudowany system pisania oraz czytania przez translatora, polecam gorąco tego streamera.
 3. StrajGer

  Bh

  Najlepiej tak, i jeszcze wywal z tych pluginów shavita replay bota, tam jest chyba shavit-replay.
 4. StrajGer

  Bh

  No to możesz wgrać reszte plikòw shavita oprócz chatu/hudu, potem sobie ustawiasz wszystko w cfg/sourcemod/ i tam masz pliki konfiguracyjne od shavita.
 5. StrajGer

  Bh

  shavit_core wgraj tylko i powinno styknąć.
 6. StrajGer

  Bh

  Nie ma nowszej wersji, autor tego nie aktualizował. Wywal ten plugin od bh, wgraj shavita, wgraj ten plugin co ci dałem, ale dokładnie ze wszystkimi plikami a nie sobie jeden plik pomijasz, bo go nawet nie pobrałeś, i w configu (server.cfg) wklep to co ci dałem wcześniej, musi działać.
 7. StrajGer

  Bh

  no i dlatego miałeś wgrać ten plugin, tak wgl jak ma ci on działać, jak nie pobrałeś pliku jednego txt bo widze 0 pobrań, podeślij też liste pluginów jakich używasz, bo to jest mało realne, żeby po daniu ci tych ustawień nadal było tak samo. Dlatego moim zdaniem coś ci musi nadpisywać te parametry z cfg.
 8. StrajGer

  Bh

  Tylko musisz pobrać jeszcze ten pliczek txt do gamedaty. Mi ten plugin pomógł z bugowaniem sie na wyskoczniach jak na każdym rancie zabierało mi speeda.
 9. StrajGer

  Bh

  Możesz podesłać ip serwera żebym zobaczył o co dokładnie chodzi? Tylko nie gwarantuje, że teraz wbije bo mi internet mobilny umiera. Możesz jeszcze wgrać ten plugin. rngfix.games.txt do sourcemod/gamedata smx to wiadomo gdzie. Powinno pomóc :) rngfix.smx rngfix.sp rngfix.games.txt @m0nst3r
 10. StrajGer

  Bh

  sv_staminamax 0 sv_staminajumpcost 0 sv_staminalandcost 0 sv_friction 4 sv_accelerate 10 Ja mam tak ustawione u siebie w server.cfg i w shavicie wyłącz w sourcemod/configs shavit_styles.cfg "easybhop".
 11. StrajGer

  Bh

  To jest bardzo stary plugin, ten lag po upadku z tego co sam zdołałem kiedyś ustalić był spowodowany aktualizacją cs'a, najlepiej użyj skryptu od shavita i nie będzie problemów. ( https://github.com/shavitush/bhoptimer/releases )
 12. Jakiś screen czy coś? Jeżeli masz podmianki modeli np w store by zephyrus to musisz w configu wymusić domyślnę "ręce" czyli w arms ustawić "models/weapons/ct_arms.mdl" <- dla CT lub models/weapons/t_arms.mdl <- dla tt, są też inne modele rąk, np fbi w domyślnych, ale to już do wyboru do koloru.
 13. Chyba somsiad za miedzą wam go wykradł https://cmsmafia.ru/files/file/543-ips-44-futureskill-theme-2020/
 14. Ja i tak nie zmienie zdania, że był to atak, może za ostro odpowiedziałem, ale ja nie pisałem postu z reklamą po to, żeby się z kimś żreć o licencje, wyjeżdżanie z brakiem licencji jest równoznaczne z robieniem ze mnie złodzieja czyli obrazą i atakiem słownym, jak tego nie rozumiesz to trudno, jeden odbiera to tak, drugi inaczej, tyle w temacie. P.S jak już coś wklejasz to wklejaj całość, bo jak ktoś wkleił mi ss'a ze stroną do sprawdzenia licencji ips to mu normalnie odpisałem, i tego już nie wkleiłeś, To było pierwsze dowalenie się do mnie i prześmiewcze cytowanie mojego wpisu i odpowiedź ( https://imgur.com/tuLaXml ), z tobą jakoś rozmawiam normalnie i co?, też mógłbym cie zwyzywać gdybym był takim toxikiem i wszystkich wokół atakował. Wsmie tutaj też go pewnie zacząłem wyzywać na shoutboxie, chociaż nigdy się na nim wcześniej nie wypowiadałem. To jest właśnie przykład chamstwa i braku wychowania, ale dalej brońmy takich osobników i uważajmy, że wszystko jest okej. #Proszę o zamknięcie tego tematu żeby nie robić tutaj więcej niepotrzebnej gówno jadki.
 15. Forum było przenoszone pare razy ze wszystkimi plikami, może aktywowałem je w inny sposób używając klucza z innej domeny, co nie zmienia faktu, że i tak nie piraciłem, bo za ten klucz zapłaciłem i nie poszedłem po łatwiźnie pobierając jakiś przerobiony shit.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...