Jump to content

michciu94

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

michciu94 last won the day on January 1 2017

michciu94 had the most liked content!

Community Reputation

3 Silver I

About michciu94

 • Rank
  Silver I

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, Od dłuższego czasu zmagam się z niemożnością ustawienia czasu rundy według moich preferencji, mianowicie: Na mapach na których nie ma własnych ustawień czasu rundy jest ok, natomiast jeśli takie nakładki czasowe w plikach mapy występują to stają się priorytetem nawet ponad configi. Tryb gry to casual który zostaje nadpisany plikiem gamemode_casual_server w którym to zawarte są wszystkie komendy w tym mp_roundtime 7. Sugerowano mi wykluczenie z pliku bspconvar_whitelist.txt tych komend które mają nie być nadpisywane więc ustawiłem w owym pliku mp_roundtime 0. Efektów jak nie było tak nie ma, a czas rundy nadal rządzi się swoimi prawami. Proszę o pomoc. W załączeniu configi. autoexec.cfg gamemode_casual_server.cfg server.cfg
 2. Witam, 1.Mam problem z nadpisywaniem configów na niektórych mapach prawdopodobnie z przyczyny ich własnych ustawień. Na niektórych czas zmienia się na nielimitowany, na jeszcze innych jest infinity ammo, często wyłącza się forcecamera. Na większości są poprawne ustawienia natomiast na wadliwych jeśli nie ma admina na serwerze jest to dość uciążliwe. Jaka może być przyczyna tego? 2. Dając komuś muta na serwerze działa on jedynie na danej mapie nawet dając perma dodatkowo jeśli osoba wyjdzie i wejdzie ponownie na serwer również mute znika. (podejrzewam że jakiś plik/folder nie ma uprawnień do zapisu). Jeśli ktoś miał kiedyś podobny problem bądź wie jak go rozwiązać proszę o pomoc.
 3. Witam. Problem tyczy się pluginu "Chat Colors 1.4" - http://hlmod.ru/threads/chat-colors-csgo-v1-4-custom-chat-colors.24867/ Gdy jestem sam wszystko jest w porządku natomiast gdy ktoś dołączy to już nie widzę co ja napisałem natomiast widzę jak piszą inni czego oni sami nie widzą. W czym może tkwić problem?
 4. Otwórz sobie server.cfg i zmień wartość komendy mp_match_end_restart na 0.
 5. Witam. Nie mogę się nigdzie doszukać jak przestawić standardowe głosowanie na mapy widoczne pare minut przed końcem mapy do tabeli aby wybór był na koniec mapy jak to jest np w trybie deathmatch. Mój docelowy efekt jaki chciałbym osiągnąć wygląda tak: Z góry dziękuję za pomoc :)
 6. Wystarczą komendy ;) mp_warmuptime 0 (czas rozgrzewki - ustaw se 0 to w ogóle jej nie będzie) mp_buytime 0 (czas na zakup broni - też 0) mp_maxrounds x (x - liczba rund do zmiany mapy) mp_roundtime y (y - czas rundy w minutach)
 7. https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=167814
 8. W skład configów wchodzi nie tylko server.cfg ale też różne configi dot. trybu gry i tam może występować wymuszenie komendy sv_allow_votes. W komendzie startowej masz zapewne linijki gametype i gamemode które zawierają informacje z którego configu będą korzystać. NAZWA TYPU GRY Game_type Game_mode Classic Casual 0 0 Classic Competitive 1 0 Arms Race 0 1 Demolition 1 1 Deathmatch 1 2 W tabeli parametry odpowiadają konkretnemu typowi (czyli tak samo nazwanemu configowi gry) tam poszukaj tej komendy i ją zmień ;)
 9. Witam Mam zainstalowany na serwerze Skinchooser 4.0 - https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=87597 Wszystko chodzi ładnie pięknie natomiast gdy przychodzi do wyboru modelu rąk to zamiast zamienić domyślny model to się nakłada jeden na drugi. Ktoś wie co zrobiłem nie tak? Załączam konfigi z pluginu. default_arms.ini default_arms_downloads.ini default_skins.ini default_skins_downloads.ini sm_skinchooser.cfg
×
×
 • Create New...