Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

fantasiak2012

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About fantasiak2012

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Poszukuje technika do serwera/serwerów csgo 🙂 posiadam dane paczki, wystarczy poprawnie skonfigurować ewentualnie dodać coś od siebie 🙂 Pierwszy serwer to będzie test naszej znajomości oraz zdobywanie zaufania 🙂 jak wszystko pojdzie dobrze to zlecze pozostałe zleczenia, oczywiście zapłata będzie 🙂 Zapraszam na pv 🙂
 2. Kupię gotowe serwery które są rozkrecone i posiadają unikatową paczke serwerową, celuję w arenki,only mirage/dust ect oraz only awp. Zapraszam na PW. Proszę od razu zawrzeć informacje: hosting, GT, historia serwer'a oraz wasza cena.
 3. Witam, poszukuje osoby która pomoże mi postawić serwer csgo na pewnej paczce, chciałbym dodać ze za pomoc zapłacę oraz w przyszłości będę chciał to kontynować ;] lub osoby która pomoże. @Edit Chciałbym dodać ze serwer/serwery będą na pukawka lub dedyk, ale chciałbym dowiedzieć dużo informacji na temat dedyków a najlepiej w normalnej wiadomości na steam/gg (na pv podam)
×
×
 • Create New...