PyNiO

Użytkownik
 • Zawartość

  37
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Silver I

O PyNiO

 • Ranga
  Silver II
 • Urodziny 03.06.1999

Informacje o mnie

 • Płeć:
  Mężczyzna

Kontakt

 • Gadu-Gadu:
  0

Ostatnio na profilu byli

375 wyświetleń profilu

Ranga użytkownika

 • Supreme Master First Class
 • Obecna ranga: Supreme Master First Class
 1. Wybuch granatu

  Witam. Od 2 dni tworzę nowego moda, na którego wpadłem jakoś tak dziwnie. I potrzebuje pomocy z zrobieniem 1 tak jakby skilla, tzn. miałby on tworzyć pod sobą wybuch granatu na komendę, który zadaje dmg na odległość około 400 jednostek i zadaje dmg 30 tylko przeciwnikom. Czy dałby rade ktoś mi pokazać jak to zrobić ?
 2. Top X graczy

  Witam. Jak zrobić by pobierało dane np. 10 pierwszych osób pod względem ilości punktów, z bazy danych i wyświetlało ich tak jakby w menu ?
 3. Mam problem z głosowaniem, które jest jak na mm , czyli głosowanie na wyrzucenie gracza z serwera. Wie ktoś jak to wyłączyć na serwerze ?
 4. Exp dla vip'a

  Witam ! Posiadam na serwerze z wgranym pluginem BFMod. I chciałbym dopisać w pluginie dodatkowy exp dla vip'a. Czy ktoś pomoże bo ja to raczej jestem nieogarnięty jeśli chodzi o pisanie . Tu jest cała paczka z pluginem oraz resztą plików >> BFMOD << Za pomoc będę bardzo wdzięczny.
 5. VIP BF MOD

  Witam . Czy znalazła by się jakaś miła osoba, która pomogła by z napisaniem vip'a na serwer z pluginem BF MOD ? Taki vip miał by posiadać : -110 hp -kevlar ( w pierwszej rundzie tylko 50) -hełm (brak hełmu w pierwszej rundzie) -granaty ( smoke, he , flash ) -zwiększony exp -zwiększony cash Za każdą pomoc będę wdzięczny .
 6. Wywalanie

  Witam ! Posiadam na serwerze wgranego tego moda BF2. I jest problem z tym, że czasami wyrzuca nóż czy np. bombę lub bronie . Wie ktoś jak to naprawić?
 7. Opiekunów na TOP serwery CSGO !

  Ja się zgłosiłem, ale nadal oczekuje na odpowiedź. :(
 8. [CS:GO]Prośba o plugin z prefixami

  Takie w tabeli to mam ale w chacie nie mogę zrobić , ponieważ żaden z pluginów typu custom chat colors itd. nie działają z niewiadomej przyczyny.
 9. [CS:GO]Prośba o plugin z prefixami

  Ale ja potrzebuje prefix'ow w chacie a nie tagów w tabeli.
 10. Czy mógł by mi ktoś zrobić plugin z prefixami na flagi ? ??Wlasciciel?? : z ??Opiekun?? : t ??Admin?? : b ?ViP? : a -Gracz- : brak Nie musi być kolorowe. Pluginy typu chat colors i simle chat colors nie działają u mnie .
 11. Pomoc z pluginem

  Potrzebuję pomocy z dodaniem do pluginu podanego niżej innych prefix'ów, które będą wymagały flagi i by miały inny kolor. prefix.sp
 12. [CS:GO] Prefixy w say i filtrowanie chatu

  A jak dodać inne prefixy, żeby były na daną flagę i by miały inny kolor ?