Mesharsky | H2K

Użytkownik
 • Zawartość

  203
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  19

Mesharsky | H2K wygrał w ostatnim dniu 17 Wrzesień

Mesharsky | H2K ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

66 Gold Nova II

O Mesharsky | H2K

 • Ranga
  Gold Nova I

Ostatnio na profilu byli

591 wyświetleń profilu

Ranga użytkownika

 • Supreme Master First Class
 • Obecna ranga: Supreme Master First Class
 1. Witam! [CSGO] [Menu]

  Dam ci przykład, jak zrobiłeś już sobie swoje menu, to potem robisz Handler który wygląda w taki sposób :P public int Menu_Pomocy(Menu menu, MenuAction action, int client, int itemNum) { if(action == MenuAction_Select) { char info[32]; GetMenuItem(menu, itemNum, info, sizeof(info)); if (strcmp(info, "opcja1") == 0) { ClientCommand(client, "sm_vip"); } Tutaj działa to tak jeżeli gracz wybierze z menu "opcja1" to jakby gracz wpisywał sm_vip i wyświetla mu się coś pod tą komendą. ;)
 2. [CSGO] [VIP] By Mesharsky

  Czytaj post wyżej ;)
 3. [CS:GO] Generator VIP'a

  Niezły, podoba mi się, leci plusik :D
 4. [CSGO] [VIP] By Mesharsky

  W najnowszej wersji wystarczy dodać: sm_Vip "o"
 5. Ban Info

  Z tego co pamiętam to robiłem to w sourcebans++ bardzo dawno temu ale to wyglądało mniej więcej tak: public VerifyInsert(Handle:owner, Handle:hndl, const String:error[], any:dataPack) KickClient(client, "Właśnie otrzymałeś bana na naszym serwerze!\nBan jest na: %d minut\nPowód bana: %s\nOdwiedź: %s Po więcej szczegółów", time, Reason, WebsiteAddress) Jednak dokładnie nie wiem czy ta wersja nie ma bugów itd, :P Było to zmieniane nie tylko w VeryfiInsert ale to jest przykład Bo najnowszej wersji nie mogę już u siebie na dysku znaleźć :D.
 6. Ban Info

  Chyba że coś zrobiłeś w kodzie dlatego ci takie liczby pokazuje zamiast dokładnej daty i godziny :d
 7. Ban Info

  Prosta edycja sourcebansa ++ też to mam u siebie na serwerach, 5 minut roboty.
 8. Przyjmę serwery CSGO

  Nie oferujesz nic dodatkowego niż wszystkie inne sieci serwerów ;/
 9. Problem z połączeniem bazy

  Może ty tak tylko miałeś ja z nimi problemu nie miałem. Serwery dedykowane są może i lepsze jednak dużo więcej sam musisz się (cenzura), np ja zanim mogłem normalnie pracować musiałem sobie skrypt zrobić na aktualizowanie/włączanie serwera itd podczas crashu, generowanie logów na www itd, od tego są hostingi byś miał łatwiej, zabijaka nie ma żadnej z tych opcji, u nich wszystko nie działą sprawnie i się sypie.
 10. Problem z połączeniem bazy

  Bo 1s1k ma na niego wyjebane i prioryretem jest ich własny hosting. Jak robiłem serwer na tym hostingu to musiałem go robić 4x dłużej niż na hostplay bądź 1s1k bo się tam nie da pracować, nawet konsola sprawnie nie działa, szkoda gadać na takie gówno.
 11. Problem z połączeniem bazy

  ...hosting i tyle. ;)
 12. [CSGO] [VIP] By Mesharsky

  Naprawiłem ten błąd, chodziło o to że menu było w nieskończoność i niektórzy gracze nic nie wybierali by mieć po zmianie drużyn już bronie. Wersja, 1.1 Szczerze mówiąc to nie pamiętam co naprawiałem, jakie błędy bo to już 4 wersje wzwyż, jednak macie tutaj najnowszą, w pełni działającą wersję Vip'a. H2K_Vip.sp
 13. Pomoc przy pluginie

  Robisz sobie menu z tymi trzeba napisami czyli VIP/Regulamin/Nasze Serwery, później jak robisz handler menu, to odwołujesz się np załóżmy że VIP to jest "option1" if (strcmp(info, "option") == 0) { PokazMsay1(client, 0); } No i pozniej robisz public void / void PokazMsay1 oraz w tym panel i tak z tymi 3, mam nadzieję że w miarę zrozumiale to napisałem.
 14. Nie mogę dodać serwera do listy serwerow

  Serwer CSGO nie wymaga podania query portu w tabeli a nie że go nie ma xd :D <3