Jump to content

moonster

Użytkownik
 • Content Count

  91
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

moonster last won the day on October 26 2017

moonster had the most liked content!

Community Reputation

17 Silver IV

1 Follower

About moonster

 • Rank
  Silver IV

Kontakt

Recent Profile Visitors

579 profile views

Profile

 1. moonster

  VPS/Dedyk

  Ta wirtualizacja nie jest najlepszym rozwiązanie, ponieważ zasoby są przydzielane wtedy kiedy są wolne. Natomiast wirtualizacja KVM jest zdecydowanie lepsza, jest pełną wirtualizacją ze wsparciem sprzętowym co pozwala na realizowanie części zadań bez emulacji. Zasoby są dostępne cały czas.
 2. Jesteśmy siecią która powstała w 2011 roku i jako taka zaczyała od Cs Source. Chcąc zapewnić naszym graczom nowy poziom rozrywki, udostępniamy serwery Global Offensive. W związku z tym poszukujemy Administratorów na nasze serwery. Zainteresowanych zapraszam do kontaku. Kontakt: Steam: https://steamcommunity.com/id/bakusiovskyyyyXD/ GG - 10641665 Forum Serwerów
 3. moonster

  Crashe serwera

  Hosting czy własny serwer ? Serwer prawidłowo pracował od instalacji, czy tez problem pojawił sie w trakcie jego użytkowania ?
 4. moonster

  Crashe serwera

  Pisze z telefonu i nie mogę skopiować kodu żeby ci pokazać. Tam gdzie dałeś xxx przejdź ta ścieżka i zobacz czy masz binarki.
 5. moonster

  Crashe serwera

  Z logu wyglada na to ze nie ma binarek, rozumiem ze nie wchodzi w grę reinstal ?
 6. moonster

  Crashe serwera

  Spróbuj zrobić aktualizacje serwera.
 7. moonster

  Jakie są róznice w ofercie serwerów GO na Pukawce.

  Na stronie głównej w panelu sa zakładki i żadna z nich nie jest cennikiem. Znajduje sie natomiast zamów serwer i w konfiguratorze nie ma opisu a jedynie nazwy pakietów i ich ceny. To może sugestia do pukawki której przedstawiciel ma tutaj konto o dodanie takiego opisu po podświetleniu danej opcji. Stad było moje pytanie, bo zapewne większość zainteresowanych najmem serwera szukałaby tam indormacji.
 8. Pukawka oferuje trzy warianty serwerów GO: Premium Standard Standard EU Mógłby mi ktoś przybliżyć różnice pomiędzy nimi, oczywiście poza ceną.
 9. Trochę już czasu minęło od blokowania serwerów CS GO przez valve za skiny noży etc. Ostatnio zauważyłem kilka sieci które ponownie zainstalowały skiny na swoich serwerach a nawet dodały stosowny opis do nazwy serwerów. To w jaki sposób valve się ustosunkowało do takich modyfikacji w styczniu tego roku jest mocno niejasne. Może ktoś wie coś więcej...
 10. moonster

  Problem z sourcebans

  Mogę ci pomóc instalując , ale że wyjeżdżam i dopiero wracam w niedzielę to możliwe by było w poniedziałek.
 11. moonster

  Problem z sourcebans

  Nie mogę nic robić to jest tak poglądowo, napisz do nich na bok.
 12. moonster

  Problem z sourcebans

  Na 100% zablokowane masz połączenia na www gdzie jest zainstalowane Sourcebans.
 13. moonster

  Problem z sourcebans

  Instalując SB podajesz dane z panelu hostingu gdzie masz utworzoną bazę danych. Loclahost jest domyślnym ustawieniem ponieważ możesz mieć zainstalowany serwer gry i SB na tej samej maszynie czyli lokalnie. Co do blokowania połączeń przychodzących jest to niestety na takich hostingach normą. Jeśli jest zbyt duży ruch sieciowy po prostu blokują go żeby wirtualne maszyny im nie padły.
 14. moonster

  Problem z sourcebans

  To taki powinieneś był podać instalując sourcebans na www.
 15. moonster

  Problem z sourcebans

  Host mysql np: tetris.sql.minthost.pl To tylko jest przykład.
×